PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

U18: Utkání proti Spartě skončilo těsnou porážkou 2:1

2. 4. 2019 | Redakce

U18: Utkání proti Spartě skončilo těsnou porážkou 2:1

V nedělním zápase se hráči U18 utkali na Strahově s domácím týmem Sparty. První poločas nabídl všechny góly utkání a z výhry se mohli radovat domácí, kteří vyhráli těsným rozdílem 2:1.19. kolo, neděle 31. 3. 2019, 12:15
Sparta Sparta "B"
2:1
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Kinksý - Matoušek (76. Bican), Novotný (46. Čížek), Hrubeš (46. Ludvíček), Jeřábek (73. Zakharkchenko) - Vácha (20. Březina), Soukup, Dostál - Hodek, Rattay, Bílek.
Branky: 22. Hodek (Březina, Soukup).

Komentář

V odpoledním utkání, které se hrálo poprvé letos na přírodní trávě, jsme se utkali s domácí "osmnáctkou" Sparty. Domácí působili od začátku živějším dojmem, zatímco my jsme se prezentovali spíše opatrnou hrou. Tempo hry postupně narůstalo a z toho vyplynulo několik chyb. V deváté minutě, po naší větší chybě, se mohla Sparta dostat do otevřené obrany a otevřít skóre utkání - 1:0. Obdržená branka nás nepoložila, naopak nás nakopla a bylo k vidění několik velmi pěkných momentů, kterým chybělo pouze gólové zakončení. Za zmínku stojí výkon mladého brankáře Antonína Kinského, který ve své premiéře podržel náš tým několika vynikajícími zákroky. I díky tomu jsme se mohli o několik minut radovat z vyrovnání, kterému předcházela krásná akce, kterou zakončoval po centru Březiny Hodek. Od té doby jsme se stali opticky i herně aktivnějším týmem, zatímco domácí se orientovali na defenzivu. Dobývání bloku se nám dařilo s několika výjimkami spíše hůře, především díky agresivitě a síle v osobních soubojích domácích hráčů. V závěru prvního poločasu jsme však soupeři opět nabídli vyloženou šanci, kterou nepohrdl střelec obou branek a tváří v tvář nedal v samostatném nájezdu Kinskému šanci. Do druhého poločasu jsme nastoupili sebevědoměji, než do prvního, ovšem soupeř nám dnes dal lekci především v síle a důrazu v osobních soubojích. Při několika slibných šancích jsme soupeře nepřetlačili ani se jinak neprosadili a veškeré naše šance končily na důrazné domácí obraně, potažmo jejich brankáři. Ve druhém poločase se tak skóre nezměnilo a domácí zvítězili 2:1.

 


Fotogalerie


Partneři klubu