U19: V CLD přivezl nejstarší dorost zaslouženě body z Jihlavy

21. kolo, 1. Celostátní dorostenecká liga

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Buchlák - Volf (57. Kadlec), Čížek, Kovernikov, Veniger – Kozel (57. Dostál), Vácha, Studnička – Houha, Palacios (84. Ullman), Kim.

• Branky: Dukla: Houha 2 (70. a 90. min.); Veniger (62. min.); Kim (73. min.).
Starší dorostenci Dukly ve dvacátém prvním kole celostátní dorostenecké ligy U19 vycestovali na hřiště mládeže FK Vysočina Jihlava na atletickém stadionku Na Stoupách. Domácí figurovali před zápasem v tabulce na třináctém místě, po odehraném jedenadvacátém kole klesli na 14. místo, Dukla po vítězném zápase zůstává na 16. místě s jedním zápasem k dobru a ztrátou dvou bodů na Mladou Boleslav a tří bodů na Jihlavu a Slovácko. Po fotbalově pěkném a vzrušujícím utkání si tři body díky zpřesněné koncovce v poslední třicetiminutovce odvezli z Vysočiny mladíci Dukly.