U19: Efektivita v zakončení rozhodla o exportu bodů do Zlína

FK Dukla Praha

20. kolo, 1. Celostátní dorostenecká liga

FC Fastav Zlín

Sestava domácí: Šmejkal - Houha, Čížek, Kovernikov, Veniger – Kozel (71. Vácha), Trávníček, Studnička – Ullman, Palacios (74. Rattay), Kim.

Sestava hosté:

• Branky Dukla: Palacios (9. min.), Houha (39. min.). Branky Zlín: Hruška (7. min.), Hrdlička (29. min.), Chrudina (86. min.). Žluté karty Dukla: Ullman (32. min.), Trávníček (34. min.), Palacios (49. min.), Houha (59. min.), Kovernikov (89.min.).Žluté karty Zlín: Cedidla (7. min.), Strachoň (59. min.), Bobčík (88. min.).
Starší dorostenci Dukly ve dvacátém kole celostátní dorostenecké ligy U19 hostili na UMT v Satalicích dorost FC Zlín. V pěkném, oboustranně fotbalovém utkání se nakonec díky přesnější a efektivnější koncovce radovali ze tří bodů hosté ze Zlína. Dorost Zlína před zápasem s Duklou byl na 9. místě aktuální tabulky, které jim zůstalo i po vítězném zápase s Duklou. Dukla po zápasu se Zlínem zůstává na šestnácté pozici se ziskem sedmnácti bodů a tříbodovou ztrátou na předposlední Slovácko a s mankem ještě jednoho přesunutého zápasu s Pardubicemi z důvodu účasti na turnaji v italském Viareggiu.