U19: Ve vyrovnaném utkání jsme vlastní naivitou dali dva body Karvinským

2:3sn

24. kolo, 1. Celostátní dorostenecká liga

MFK Karviná

Sestava domácí: Buchlák - Kadlec, Novák, Kovernikov, Volf (54. Veniger) – Kozel, Krunert, Studnička (80. Trávníček) – Houha, Palacios, Ullman (61. Kim).

Sestava hosté:

• Branky Dukla: Palacios (63. min.), Kim (70. min.). Branky Karviná: Vlachovský 2 (65. a 74. min.). Žluté karty Dukla: Kadlec (44. min.), Houha (80. min.), Kozel (84. min.). Žluté karty Karviná: Vlachovský (25.min.), Zych (82. min.).
Starší dorostenci Dukly v utkání 24. kola celostátní dorostenecké ligy U19 přivítali v Jirnech MFK Karvinou. Dukla byla v tabulce před zápasem na 15. místě, s jednobodovým náskokem na poslední Mladou Boleslav a s lepším skóre se stejným bodovým ziskem 23 bodů jako patnáctá Jihlava. Na postavení Dukly se po zápase nic nezměnilo, ale vzhledem k plnému bodovému zisku Mladé Boleslavi v Plzni je na předposledním místě před Jihlavou jen díky lepšímu skóre. Hosté z Karviné po dvoubodovém zisku zůstávají na jedenáctém místě tabulky se ziskem 32 bodů a odskočili českobudějovickým dorostencům na třináctém místě o dva body.