16.02.2019, 15:00

FK Dukla Praha

2.liga dorostenek Čechy 2018/19

FK Teplice

Sestava domácí: Skoblíková - Bačkovská, Bubáková, Filípková, Fojtíková, Fominykh, Majerová, Pekárková, Slováčková, Zemanová, Žilinská, Senická, Pařízková, Zvolánková

Sestava hosté:

• Branky: 4., 61., 70. a 72. Žilinská
    Rozhodčí: Karel
  • Diváci: 25

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Bylo to skvělé utkání na vršek druhé ligy, oba týmy předvedly pohledné akce a padlo hodně branek. Velmi si cením zejména nalezení sil na otočení utkání z nepříznivého výsledku. Zápas byl vyrovnaný, ovšem v poslední půlhodině došly soupeři síly a my převzali iniciativu v utkání. Zaslouženě jsme pak vyhráli a mohlo to být i vyšším rozdílem. Rád bych vyzdvihnul Martinu Žilinskou, která potvrdila narůstající formu a Elišku Majerovou, která ještě jako žákyně si připsala v zápase dorostenek dvě asistence. Děkuji celému týmu za výkon."