2:0

(0:0)

3. kolo, Česká divize žáků U15 2018/2019

Meteor Praha

Sestava domácí: Havlíček – Magdi, Břeh, Grunnet - Jensen, Bačinský – Hauser, Pavlovský, Rek – Špatenka, Ungerman, Kolínek. Kratochvíl, Hubl, M. Novotný.

• Branky: Rek 2.
V posledním kole podzimu se naše patnáctka střetla s Meteorem Praha. Na branku jsme si museli počkat až do druhého poločasu. Tam naši chlapci vstřelili dva góly a porazili soupeře 2:0.

Po vyrovnaném prvním poločase jsme ve druhém poločase zlepšeným výkonem ovládli hru a zaslouženě zvítězili. I v prvním poločase jsme měli nadějné příležitosti po centrech z křídelních prostorů (nastřelená tyč), ale soupeř hrál poctivou zónovou obranu a bylo těžké jejich val překonat. Ve druhém poločase jsme soupeře ještě více zatlačili, z čehož pramenil náš vedoucí gól. Meteor poté musel otevřít hru a nám se tak otevírali brejkové možnosti, z nichž jsme jednu využili (mohli jsme využít více). Za druhý poločas celý tým zaslouží pochvalu.