PORTRÉTY Z JULISKYDavid Douděra
1. kolo, neděle 11. 11. 2018, 10:15
Mladá BoleslavMladá Boleslav

Dukla Praha: Janoušek (36.Havlíček) – Magdi, Břeh, Saska, Bačinský – Hauser, Pavlovský, Rek – Špatenka, Ungerman, Kolínek. Kratochvíl, Grunnet -Jensen, Tran Tú.

Nedělní zápas na Julisce byl pro nás lekcí z efektivity v zakončení. Po většinu zápasu jsme soupeře přehrávali, vytvářeli si gólové šance dobrou kombinační hrou vedenou krajními prostory, bohužel jsme situace nedohráli v koncovce. Náš soupeř byl nesmírně efektivní – první gól vstřelil z rohového kopu, druhý ze své jediné střely na naši branku ve 2.poločase, v obou případech nicméně předvedl více toho co nám v zakončení chybí - je třeba být v malém vápně při zakončení v náběhu, je třeba v tomto prostoru být více agresivní a nekompromisní, vzít to na sebe. Na všech těchto věcech usilovně pracujeme.