2:2

(0:1)

9. kolo, Česká divize žáků U15 2018/2019

FK Teplice

Sestava domácí: Havlíček (36. Janoušek) – J. Černý, Břeh, Ungerman, Magdi – Hauser, Pavlovský, Rek – Tran Tú, Špatenka, Kolínek, Bačinský, Kratochvíl, Saska.

• Po penaltovém rozstřelu: 6:7 Branky: Rek, Ungerman.
Tým U15 v sobotu remizoval s Teplicemi. V penaltovém rozstřelu byl pak bohužel úspěšnější náš soupeř.

Michal Drga: "Dramatické utkání na Ruzyni s Teplicemi skončilo zaslouženou remízou po základní hrací době. Potřetí za sebou jsme po poločase prohrávali 1:0, jsme rádi, že se nám tentokrát podařilo odehrát 2. poločas alespoň tak, že výsledkem byla remíza. Při první obdržené brance jsme nepokryli dorážku střely ze střední vzdálenosti, při druhé jsme se nestačili dostatečně rychle zformovat po chybě v rozehrávce. Dvakrát jsme museli dotahovat skóre, pochvala za to, že se nám to dvakrát povedlo. Vyrovnání jsme si svou hrou a týmovým výkonem zasloužili. V utkání jsme měli spoustu dalších šancí, které jsme neproměnili, poučením pro nás je – bojovat a věřit v proměnění až do konce.“