U15: Páteční prohra s Kladnem

8. kolo, Česká divize žáků U15 2018/2019

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Havlíček (36. Janoušek) - Magdi, Břeh, Ungerman, Saska – Bačinský (45. Tran Tu), Pavlovský, Hubl (50. Hauser) – Kolínek, Rek, Špatenka.

Kategorie U15 si neporadila na kladenském hřišti s domácím celkem.

Hodnocení trenéra:

V pátečním zápase s Kladnem jsme byli po většinu zápasu lepším mužstvem. Bohužel jsme nebyli schopni dotáhnout do úspěšného konce ani jednu z našich šancí.

V utkání jsme brzy prohrávali poté, co nám soupeř po naší špatné komunikaci sebral míč v naší vlastní šestnáctce a skóroval. Až na tuto a poté na šance plynoucí z našeho riskantnějšího pojetí hry v závěrečných 10 minutách neměl soupeř jiné šance – obranná fáze byla dobrá. Bohužel útočná fáze celého družstva nikoliv – šancí byla spousta, musíme být v zakončení více nekompromisní. Na této činnosti pracujeme a budeme dále pracovat.