PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia

U16: První kolo jsme v Boleslavi nezvládli.

13. 8. 2018 | Redakce

U16: První kolo jsme v Boleslavi nezvládli.Kategorie U16 odehrála první kolo proti Mladé Boleslavi se kterou také prohrála 4:0

1. kolo, neděle 12. 8. 2018, 15:15
Mladá Boleslav Mladá Boleslav
4:0
(3:0)

Dukla Praha: Rada, Tomek (62. Komani), Suchan, Fojt (62. Jakoubek) – Koula, Krenciv, Novotný (46. Maňas) – Barcal, Dudek (46. Löffler), Ulman

Do utkání v Boleslavi jsme nevstoupili vůbec dobře. Od 2. minuty jsme prohrávali po akci hráče domácích, na kterého jsme kluky před utkáním upozornili. Do poločasu nám zmíněný hráč přidal i další dvě branky. K tomu jsme herně nebyli tak aktivní jak bychom si představovali. Chyběl nám lepší pohyb bez míče i větší odvaha, abychom mohli hrát naši hru. Ve druhém poločase jsme zlepšeným přístupem do obrany už nepouštěli domácí tým do tolika vyložených příležitostí. V útočných činnostech jsme ale byli velice nepřesní a i málo sebevědomí. Velice komplikovaně jsme řešili i připravené protiútoky, kterých jsme tam měli až dost.