25.08.2018, 10:00

FK Dukla Praha

1.liga mladších žákyň Čechy 2018/19

ABC Braník

Sestava domácí: Synovcová – Douderová, Šilhavá, Smetanová, Minaříková, Bednářová, Řezníčková, Mocová, Krůtová, Vojáčková, Štefanová, Řeháková, Kadlecová, D´Agostino

Sestava hosté:

• Branky Dukly: Vojáčková, Krůtová, Řeháková, Štefanová
  • Diváci: 70

Hodnocení trenéra:

Michaela Bernardová, trenérka: „V dnešním utkání jsme chtěli předvést hru, kterou jsme natrénovali na soustředění. Myslím si, že cíle, které jsme si před zápasem dali, holky splnily. V zápase se sice objevily drobné nedostatky, jako roztažení hry po zisku a také nám trochu vázla rozehrávka od brány, ale jsem si jistá, že holky na hřišti nechaly všechno, i přesto že byly po celém týdnu unaveny. V týdnu zapracujeme na chybách, které ve hře byly. A příští sobotu nás čeká další přípravné utkání se Spartou, kde bychom se chtěli prezentovat podobně jako s Braníkem.“