U19: Výsledková „houpačka“ na Julisce přinesla zasloužené body

FK Dukla Praha

14. kolo, 1. Celostátní dorostenecká liga

FC Viktoria Plzeň

Sestava domácí: Svítil – Veniger (K), Novák, Trávníček, Kovernikov – Studnička, Soukup, Bílek – Hodek (69. min. Houha), Dostál (79. min. Kozel), Ullman (89. min. Bican).

Sestava hosté:

• Branky: Dukla: Dostál (38. min.); Soukup (58. min.); vlastní Fišer (75.min.); Trávníček (86.min.). Plzeň: vlastní Novák (24.min.); Pecháček (52.min.); Vrba (90+2.min.z p.k.).
Ve 14. kole celostátní dorostenecké ligy přivítali domácí dorostenci na umělé trávě na Julisce před pěknou návštěvou své vrstevníky z Viktorie Plzeň. Hosté před třemi dny odehráli vyrovnaný soutěžní zápas UEFA Youth League s celkem Realu Madrid, s nímž doma prohráli 1:2 gólem v poslední minutě nastaveného času. V tabulce celostátní ligy dorostu po třináctém kole patřila Viktorii Plzeň čtvrtá příčka, kterou po prohře na Julisce přenechali Sigmě Olomouc a Spartě Praha. Dukla ve svižném zápase plném zvratů a pěkných výkonů hráčů obou mužstev dvakrát otáčela nepříznivé skóre, aby se v závěru dostala do dvougólového vedení, které hosté v nastaveném čase pouze stačili snížit na rozdíl jednoho gólu. Dukla si tak připsala po odpovědném výkonu všech řad zasloužené, vybojované tři body.