PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

U16: Náročné utkání s Kolínem jsme zvládli dobře

8. 5. 2018 | Redakce

U16: Náročné utkání s Kolínem jsme zvládli dobřeVe velkém horku jsme odehráli náročné utkání s týmem Kolína. Po celou dobu hry soupeř poctivě bránil svoji polovinu a vyrážel k nebezpečným brejkům. My jsme se dlouho nemohli přes obranný blok hostí prosadit, ale nakonec se nám to třikrát podařilo a zaslouženě jsme získali všechny tři body za vítězství 3:0.24. kolo, sobota 5. 5. 2018, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(0:0)
KolínKolín

Dukla Praha: Štefan – Mejdr (40. Helík), Uhlíř, Noll, Hypius (40. Kleček) – Kozojed, Mareš (50. Mlejnek), Hudec (50. Spáčil) – Šátek, Kočí, Chalupa.
Branky: 59. a 72. Kočí, 48. Kozojed (Helík).

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Utkání bylo pro nás velmi náročné. Hrálo se ve velkém vedru a kolínští velmi pozorně a důrazně bránili v hlubokém bloku. Přes velkou územní a kombinační převahu se nám nedařilo obranu hostí překonávat a vytvářet si střelecké příležitosti. Chyběl nám lepší pohyb bez míče a náběhy za obranu soupeře z hloubi pole. Když už jsme se dostali do pokutového území, nebyli jsme schopni zakončit a ve finální fázi nám chyběl větší klid. Nakonec jsme ve druhé půli vítězství strhli na svoji stranu třemi pěknými góly. Přes některé herní nedostatky zaslouží tým pochvalu za trpělivost a vůli k vítězství až do konce. Děkujeme všem rodičům za podporu a těšíme se na další utkání."

 


Fotogalerie


Partneři klubu