Po skvělém výkonu vezeme výhru z Karviné

MFK Karviná

1:3

(0:1)

27. kolo, HET liga 2017/18

Sestava domácí: Le Giang – Štěrba, Dreksa, Hošek, Eismann (C) – Panák, Janečka (77. Voltr) – Lingr (46. Letič), Budínský, Kalabiška – Ramírez (61. Šisler).

Sestava hosté: Rada – Miloševič, Ostojič, Jiránek, Podaný – Marek Hanousek (C), Holík (90. Douděra), Bilovský – Brandner, Djuranovič (61. Holenda), Néstor (72. Kušnír).

• Branky: 48. Kalabiška – 30. Djuranovič, 50. Holík, 61. Miloševič.
    ŽK: 85. Kalabiška, 90+2. Letič – 44. Holík, 69. Ostojič, 87. Holenda.
    Rozhodčí: Julínek – Pelikán, Podaný.
  • Diváci: 3117
Dukle se podařilo to, co naposledy v říjnu Plzni. Vyloupila Městský stadion v Karviné a zásluhou tref Djuranoviče, Holíka a Miloševiče navýšila svůj zisk v tabulce na 32 bodů.

Jaroslav Hynek: „První poločas byl vyrovnaný, měli jsme víc štěstí v tom, že jsme dali branku a do druhé půle jsme šli klidnější. Karviné se na začátku druhého poločasu podařilo vyrovnat a asi jen díky tomu, že jsme zareagovali a obratem zvýšili na 2:1, jsme si ten zápas víc otevřeli, mohli jsme být klidnější, a s třetí brankou byl zápas skoro rozhodnutý. Karviná na nějakou dobu vypnula a my jsme mohli přidat i čtvrtou branku. Nestalo se tak, Filip Rada zachránil ještě dvě situace, které mohly domácí dostat do zápasu, a mohlo by to ještě dopadnout jakkoliv. Nicméně to nezvládli a jsem rád, že nás Filip Rada v tomto zápase tak silně podržel, že jsme vyhráli a můžeme jet domů šťastní, tak, jak jsme si přáli před zápasem.“