FC Slovan Liberec

5:7

(3:0, 0:4, 2:3)

10. kolo, Česká liga žáků U12 C 2017/18

Sestava hosté: Donadello - Srba, Mačkič, Hill, Pokorný M, Cohen, Ungerman, Chrapek, Štefan, Kuthan, Pokorný T, Fritz, Kůsa, Jenča.

• Branky: Fritz 3, Jenča 1, Kůsa 1, Kuthan 1, Chrapek 1.
.

Patrik Zeidler: "Na skvělé pažitu, za příjemného slunečného počasí jsme odehráli v areálu Letka další utkání s velmi kvalitním soupeřem z Liberce. Libereckým patřil úvod utkání a v první třetině proměnili vše, co mohli, čemuž jsme dopomohli naší nekoncentrovaností, nezodpovědností a ležérností. Šancí jsme si sice vytvořili více, ale již dlouhodobě nejsme dostatečně silní před oběma brankami. Ve druhé části jsme již domácí sevřeli a prezentovali se daleko lepším výkonem. V tom jsme pokračovali až do poloviny třetí třetiny, kdy jsme otočili ze stavu 3:0 na stav 3:7. Závěrečných 15 minut jsme opět vypadli z tempa a domácí pustili do lehkého tlaku. Pochvala patří klukům, že za velmi nepříznivého stavu nesložili zbraně a utkání výsledkově s přehledem otočili a domácím za předvedenou hru. My musíme stále pracovat na konstantním výkonu po celý průběh utkání."