PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Koreš
    FANSHOP

Dukla vstup do nadstavby nezvládla

23. 4. 2017 | Redakce

Dukla vstup do nadstavby nezvládlaV typicky aprílovém počasí přivítala Dukla na hřišti v Újezdu Hradec Králové. Zápas hattrickem rozhodla hostující Brázdová a hlavně její zásluhou si Hradec nakonec odvezl výhru 3:1.15. kolo, sobota 22. 4. 2017, 13:30, UMT Újezd P4
Dukla Praha Dukla Praha
1:3
(1:2)
Hradec KrálovéHradec Králové

Dukla Praha: Dolejšová – Ivanyshyn, Čížková, Bažoutová, Rzycká – Beštová (55. Košíková), Beránková, Kozlíková (83. Adámková), Zemjánková (76. Kantarská), Šturmová (80. Dvorská) – Hajnová (55. Rychtarová)
Hradec Králové: Pospíšilová – Hýlová (83. Valentová), Brázdová, Kutifelová (78. Strýhalová), Lacinová, Mikysková, Novotná, Plzáková (87. Chládková), Černá (69. Miklová), Svobodová, Červeňáková (64. Hrbková)
Branky: 18. Čížková – 8., 23., 62. Brázdová
Rozhodčí: Kramlová - Ložková, Holakovská
Diváci: 60

Komentář

Do zápasu lépe vstoupily fotbalistky Hradce. Červeňáková v šesté minutě ještě branku netrefila, ale o chvíli později už šli hosté do vedení. Brázdová z dálky trefila opuštěnou branku Dolejšové a trefila se poprvé. Dukla kontrovala rohovým kopem Kozlíkové zakončeným přesnou hlavičkou Čížkové – 1:1. Ve 22. minutě se opět radovaly hostující hráčky, kdy zásluhou Brázdové opět vedly. Domácí fotbalistky mohly snížit po akci, kterou zakončovala Beštová, ta však mířila mimo a do kabin se šlo za stavu 1:2.

Ihned zkraje druhého poločasu postupovala sama na branku opět Beštová, gólmanka Pospíšilová ale šanci zlikvidovala. V 62. minutě se do třetice prosadila Brázdová a zápas tak de facto rozhodla. Závěrečné minuty se nesly v duchu mnoha střídání na obou stranách hřiště a jalové snahy Dukly výsledek zvrátit. Možnost na reparát mají naše fotbalistky již další víkend v Plzni.

LIVE Stream

 

Související články

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. FC Slovan Liberec 20 34:49 26
2. FK Dukla Praha 20 18:71 18
3. FC Hradec Králové 20 22:63 17
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu