PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Kunice proti druholigovému Sokolovu nezvítězily

10. 2. 2014 | Redakce

Kunice proti druholigovému Sokolovu nezvítězily

Zimní příprava naší farmy se z hlediska zápasů přehoupla do druhé poloviny. Tentokrát jí byl soupeřem druholigový Sokolov. Po vyrovnaném prvním poločase přišly tři branky ze vzduchu v tom druhém, a tak Kunice odjely s výsledkem 4:1 ve prospěch domácího týmu Sokolova.prat., neděle 9. 2. 2014, 11:00
Sokolov Sokolov
4:1
(1:1)
KuniceKunice

Kunice: Štěpánek - Ilko, Štancl, Kucalas, Hrazdíra - Tenkl (60. Kordiak), Balšánek (77. Zoubek), Farkaš (46. Farkaš) - Kotlík, Svoboda, Rejhon (70. Zaal).
Branka: Ilko.

Ohlasy trenérů

"Odehráli jsme první zápas ze série utkání s druholigovými týmy. Sokolov se představil jako velmi kvalitní mužstvo a i když jsme přesvědčený, že výsledek neodpovídá hře, která na hřišti probíhala, tak domácí zvítězili zaslouženě. Byl jsem spokojený v prvním poločase, kdy jsme po vyrovnání na 1:1 měli tři velké příležitosti na skórování. Bohužel jsem všechny tři rychlé "brejky" nedokázali proměnit v branku, což z pohledu konečného výsledku mrzí. Druhý poločas nás domácí dokázali přitlačit a z hodně identických situací jsem dostávali branky ze vzduchu, tři ze čtyř branek jsme dostali hlavou. Je to způsobené nezkušeností, ale také nedůsledností v obranné činnosti v pokutovém území a tam máme také na čem pracovat. Dovolím si říci, že jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a i hodnocení domácího trenéra, že jsem odehráli kvalitní utkání, je jak pro mě, tak pro mužstvo povzbuzením," hodnotil utkání trenér Jaroslav Peřina.
 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Dukla Praha
FK Fotbal Třinec