prat., neděle 23. 2. 2014, 13:30, UMT Mikulova
Dukla Praha Dukla Praha
0:3
(0:0)
Uhelné skladyUhelné sklady

Dukla Praha: Štorc - Baran (61. Komárek), Troníček, Bohánek, Bezděk (61. Cvrček) - Petrák, Volek, Bezpalec - Veliký (46. Šupina), Vachoušek, Vávra.

Komentář

Herně jsme proti druhému týmu Pražského přeboru mužů obstáli, výsledkově nikoliv. Celý zápas jsme diktovali tempo hry, první poločas dokonce nastřelili tyč a břevno, hosté však byli nesmírně efektivní a chyb v naší obraně využili maximálně. Přestože jsme si vytvořili za celý zápas deset dobrých gólových příležitostí, nedůrazem v pokutovém území nebo špatným řešením jsme se připravili o lepší výsledek.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "V defenzivě nás stále limituje nedůslednost v osobních soubojích a dnes i předvídání herních situací, které mohou nastat. Díky tomu lacině inkasujeme. Oproti předchozím zápasům byl dnes vidět posun v přechodové fázi. Byli jsme mnohem klidnější v přípravné kombinaci vědomým pohybem si mnohem lépe chystali předfinále. Díky tomu jsme si vytvořili hodně šancí, které se nám zatím nedaří proměňovat. Kluci jsou však v tomto v tréninku velmi vnímaví a věřím, že produktivitu zvedneme."
 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu