PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Utkání v Nymburce vítěze nemělo

28. 1. 2015 | Redakce

Utkání v Nymburce vítěze nemělo

V duelu se slovenským celkem ŠK Slovan Bratislava padaly branky pouze v prvním poločase, když se prosadili Marek Hanousek a Kornel Saláta. Česko-slovenský souboj tak neměl vítěze.PU - Nymburk, středa 28. 1. 2015, 11:00
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(1:1)
Slovan BratislavaSlovan Bratislava

Dukla Praha: Rada (46. Chudý) - Karavajev, Jeřábek, Vorel (62. Reiter), Polom (46. Preisler) - Gedeon (46. Hlinka), Hanousek Marek (46. Tetour Daniel), Čajič - Juroška (62. Kluk), Berger (46. Děrgačev), Vopat (46. Považanec).
Slovan Bratislava: Perniš - Čikoš (73. Kotula), Hudák (72. Čermák), Saláta, Jablonský - Dobrotka - Zrelák, Štefánik (72. Gašparovič) - Kubík (62. Meszároš), Peltier (72. Siplak), Ďuriš (Oršula)
Branky: 11. Hanousek Marek - 30. Saláta. Rozhodčí Nenadál - Pospíšl, Melichar.

Komentář

Hned v 11.minutě se prosadil po rohovém kopu Marek Hanousek, který poslal Duklu do vedení 1:0! V 16. minutě střílel Čajič, jeho pokus šel ale mimo Pernišovu branku. O pět minut později střílel Berger, jehož střele ovšem chyběla razance a skončila v náručí brankáře Slovanu. Po půlhodině hry bylo srovnáno, po standardní situaci se prosadil hlavou Saláta. Slovanu moc nechybělo, aby šel ve 33.minutě do vedení, ale Gedeon po rohovém kopu Belasých vyhlavičkoval míč z brankové čáry.

V 54. minutě měl šanci Děrgačev, ale jehož pokus opět Perniš kryl. V 58. minutě viděli diváci v Nymburce fotbalovou parádu – Čajičovo akrobatické zakončení ale opět skončilo v Pernišově náručí. V 77.minutě střílel nebezpečně Meszároš a jeho střela jen těsně minula Chudého branku. V 81. minutě se vyznamenal brankář Chudý, když kryl nebezpečnou střelu Čermáka. Rozhodnout mohl v poslední minutě utkání Hlinka, ale jeho povedená střela zpoza šestnáctky skončila na břevně.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Luboš Kozel: "Dneska jsme hráli poprvé na trávě a bylo to na nás ze začátku vidět stejně jako na soupeři. Přeci jenom je ta práce s míčem jiná, stejně tak povrch. Jsem velmi spokojený s první částí poločasu do doby, než jsme dostali gól. Hráli jsme velmi dobře v pohybu, kombinačně, a šli jsme do vedení. Po vyrovnávací brance z rohu, která byla z mého pohledu zbytečná, se soupeř zvedl. Ke konci poločasu ale byla naše hra zase slušná. Ve druhém poločase došlo k prostřídání, a takovou kvalitu, jako tomu bylo v prvním poločase, už hra z obou stran neměla, což vedlo k zasloužené remíze."
 

Související články

Média

 

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Dukla Praha
FK Fotbal Třinec