PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík
    FANSHOP

U14: Ve velmi náročném utkání jsme zaslouženě zvítězili s týmem Teplic

8. 10. 2018 | Redakce

U14: Ve velmi náročném utkání jsme zaslouženě zvítězili s týmem Teplic

Od první minuty se hrálo velmi důrazně s řadou osobních soubojů. Náš tým byl velmi efektivní v zakončování, když se nám podařilo vstřelit postupně pět branek do teplické sítě, a přestože jsme byli zejména ve druhém poločase pod velkým tlakem inkasovali jsme pouze jednou a po zásluze zvítězili v poměru 5:1.9. kolo, sobota 6. 10. 2018, 12:00
Dukla Praha Dukla Praha
5:1
(2:0)
TepliceTeplice

Dukla Praha: Dudy M. (35. Lochmann) – Vodrážka B. (35. Čejka O.), Kotík L. (35. Čech J.), Palinčák P., Kolský – Šelicha M., Laredo T. (35. Kuča L.), Valentík E. – Budař (35. Blecha F.), Gončarov N., Nejedlý S.
Branky: 28., 39. a 69. Gončarov N., 6. Nejedlý S., 55. Valentík E.

Komentář

Kluci si v utkání sáhli na dno sil a zvládli zvítězit s velmi silným týmem Teplic. Výborně nám vyšla útočná fáze a rychlé protiútoky, kdy jsme byli velice nebezpeční a hlavně gólově efektivní. Dokázali jsme také díky dobrému presinku získávat míče blízko soupeřovy branky a nabízené příležitosti využívat. V poli a při rozehrávce se nám na druhou stranu nedařilo přehrát vysoký presink hostů a často jsme byli pod velkým tlakem – zejména ve druhé půli. Dokázali jsme se však semknout a velkou bojovností a vůli dotáhnout utkání do vítězství. Všichni zaslouží pochvalu za velkou bojovnost a nasazení. Děkujeme také klukům z Teplic za pěknou hru a samozřejmě všem rodičům za podporu. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu