PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

U14: Přes velmi dobrý výkon jsme v Hradci Králové prohráli na penalty

10. 6. 2019 | Redakce

U14: Přes velmi dobrý výkon jsme v Hradci Králové prohráli na penalty

Úvod utkání nám výborně vyšel. Brzy jsme vedli a byli dominantní na míči. Soupeř ale podnikal nebezpečné protiútoky a do poločasu dvakrát potrestal chyby v naší obraně. I ve druhé půli jsme pokračovali v kvalitní hře a podařilo se nám vyrovnat. Na penalty byli úspěšnější domácí.20. kolo, sobota 8. 6. 2019, 12:00
Hradec Králové Hradec Králové
3:2pen
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy M. – Kotík L., Palinčák P., Šelicha M., Valentík E. (35. Blecha F.) – Vodrážka B., Kožený V., Gončarov N. – Špírek J. (35. Nejedlý S.), Rakotomavo T., Uher P. (35. Svoboda A.).
Branky: 7. Kožený, 48. Rakotomavo.

Komentář

Utkání jsme odehráli velmi dobře. Zejména v prvním poločasu, přes dva inkasované góly, jsme byli silní na míči a většinu času se hrálo před brankou hradeckých. Několik silných příležitostí jsme nevyužili. Dobře jsme využívali krajní prostory, jen škoda, že jsme nedokázali na centry z křídel dostat do pokutového území více hráčů do zakončení. Ve druhé půli se hra trochu rozkouskovala, domácí přitvrdili, někdy až za hranici pravidel a my se se způsobem jejich hry jen těžko vyrovnávali. V poslední minutě nám nebyl uznán možná regulérní gól. Všichni zaslouží velkou pochvalu za výkon. Děkujeme také všem rodičům za podporu a těšíme se na středu, kdy nás čeká první ze dvou barážových utkání. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu