PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

U14: Po výborném výkonu jsme nakonec na vítězství nedosáhli

2. 4. 2019 | Redakce

U14: Po výborném výkonu jsme nakonec na vítězství nedosáhli

Na Julisce se v krásném počasí hrálo velmi kvalitní utkání. Náš tým šel v prvním poločasu do vedení po proměněném pokutovém kopu. Slavia ve druhém poločasu nejprve vyrovnala, poté neproměnila dva pokutové kopy, aby ten třetí již skončil v naší síti, a utkání tak skončilo poměrem 1:2.17. kolo, sobota 30. 3. 2019, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
1:2
(1:0)
Slavia PrahaSlavia Praha

Dukla Praha: Dudy M. – Bohiňák B., Šelicha M., Palinčák P., Budař P. (35. Kolský T.) – Vodrážka B., Uher P. (45. Svoboda A.), Laredo T. – Gončarov N., Rakotomavo T. (25. Kára Š.), Urban R.
Branky: 20. Šelicha.

Komentář

Kluci předvedli výborný výkon a ukázali obrovské srdce. Velmi dobře jsme zvládli první poločas, kdy jsme se dokázali Slavii herně vyrovnat, a kromě naší vstřelené branky jsme měli další silné příležitosti. Ve druhém poločasu nám už trochu docházely síly, přesto jsme nadále vzdorovali a bojovností nepouštěli slávisty do šancí. Obrovský tlak Slavie nakonec vyústil postupně ve tři pokutové kopy, které byly proti nám nařízeny a ten třetí skončil v naší síti. Po zranění jsme navíc hráli posledních deset minut pouze v deseti hráčích. Přesto jsme ještě v závěru dokázali být nebezpeční. Všichni kluci zaslouží za výkon velkou pochvalu. Utkání se muselo všem divákům líbit. Děkujeme rodičům za silnou podporu a těšíme se na další ligové utkání, které hrajeme s Libercem.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu