PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Jednoznačné vítězství proti Varnsdorfu!

29. 6. 2016 | Redakce

Jednoznačné vítězství proti Varnsdorfu!

Hráči Dukly si řádně zastříleli proti druholigovému Varnsdorfu. V soupeřově brance skočilo hned 7 úspěšných pokusů dukláků. Dva góly si připsal Mareš a po jednom Manzia, Beauguel, Čajič, Néstor a Vlček. Jedinou kaňkou na povedeném utkání bylo Korešovo nucené střídaní v průběhu prvního poločasu.PU, středa 29. 6. 2016, 15:00, Sportovní areál SK Roudnice nad Labem,Pod Lipou 15
Dukla Praha Dukla Praha
7:0
(3:0)
VarnsdorfVarnsdorf

Dukla Praha: I. pol.: Hroššo - Juroška, Šimůnek, Bezpalec, Preisler - Čajič, Považanec, Tetour Dan. - Vlček, Beauguel, Koreš (20. Manzia).
II. pol.: Hroššo - Miloševič, Štetina, Smejkal, Jurendič - Kovaľ, Borek, Néstor - Vopat, Mareš, Manzia (70. Vlček).
Varnsdorf: Samoel - Beránek, Zieris, Filip, Batka, Martan, Fotr, Knejzlík, Zbrožek, Kocourek, Verner.
Náhradníci: Porcal - Vrabec, Houser, Beneš, Durdevič, Čurgali, Daníček, Rudnytskyy, Frimmel.
Branky: 27. Manzia, 31. Čajič, 33. Beauguel, 57. Néstor, 65. a 69. Mareš, 86. Vlček. ŽK: . Rozhodčí: Příhoda (Obora, okres Louny) - Vitner (Teplice), Petřik J. (oba Praha).

Komentář

Utkání začalo územní převahou Dukly. První šanci si Pražané připsali ve 13. minutě, kdy se po povedené kombinaci prodral do zakončení Štěpán Koreš. V pádu však nedokázal nasměrovat míč do odkryté brány, navíc se při pádu nešťastně zranil a musel být vystřídán. O deset minut později se na hranici vápna dostal ke střele Dan Tetour. Jeho přízemní pokus minul vzdálenější tyč brány jen o decimetry. Dukla postupně „utahovala šrouby“ a šancí přibývalo. Ve 27. minutě si první přesný zásah utkání připsal BIDJE MANZIA, který bez problémů uklidil míč do odkryté brány z bezprostřední blízkosti. Hráči Varnsdorfu se ani nestačili vzpamatovat a prohrávali již dvoubrankovým rozdílem. Z hranice vápna se přesnou střelou prosadil ALDIN ČAJIČ. Neuběhla ani minuta a hráči Dukly se radovali potřetí. JEAN-DAVID BEAUGUEL nekompromisně uklidil do za záda gólmana přihrávku z pravé strany. Aktivně hrající Manzia se v krátkém sledu ocitl uvnitř pokutového území ve dvou zajímavých příležitostech, ale ani jedna neměla gólové vyústění.

Druhý poločas pokračoval v podobném rytmu jako ten první. V 54. minutě našel Manzia zpětnou přihrávkou NÉSTORA ALBIACHA, jehož následná střela zapadla ke vzdálenější tyči branky. O několik chvil později utekl soupeřově obraně Manzia a jen díky pohotovému a zároveň obětavému zákroku brankáře zůstalo skóre nezměněné. Přibližně za minutu to již neplatilo. JAKUB MAREŠ zužitkoval přihrávku z pravé strany a poslal Duklu do pětigólového vedení. Jízda hráčů z Julisky pokračovala ve zběsilém tempu a tak mohl JAKUB MAREŠ opět slavit v 66. minutě, když umístěnou hlavičkou nedal šanci zasáhnout varnsdorfskému brankáři. Brankových příležitostí stále neubývalo. Pokusům z kopaček Mareše a Néstora nechybělo mnoho k tomu, aby navýšily již taky vysoký rozdíl ve skóre. Sedmou a závěrečnou branku přidal v 85. minutě MARTIN VLČEK, který je v Dukle na testech z AS Trenčín.

 

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Jiří Chytrý: „Myslím si, že můžeme být spokojeni s tím, jak jsme se prezentovali herně v obou poločasech. Podařilo se nám vstřelit sedm branek, to je samozřejmě vnímané jako pozitivum. Mrzí nás zranění Štěpána Koreše. Doufám, že se nepotvrdí podezření na něco vážnějšího a že se bude moci připojit zpátky k týmu co nejrychleji.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Dukla Praha
FK Fotbal Třinec