PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Dukla bude hrát v Čelákovicích finále

28. 6. 2014 | Redakce

Dukla bude hrát v Čelákovicích finále

Dukla si to v prvním utkání čelákovického turnaje rozdala s Příbramí o postup do finále. Tým z Julisky zaslouženě zvítězil a postoupil do finálového zápasu, který se bude hrát od 17 hodin proti jednomu z dvojice ŠK Slovan Bratislava - SK Slavia Praha.Turnaj Čelákovice, sobota 28. 6. 2014, 09:30, Čelákovice
Dukla Praha Dukla Praha
2:0
(1:0)
PříbramPříbram

Dukla Praha: Chudý – Pospíšil, Vorel, Jeřábek "K" (41. Hlinka), Preisler – Hanousek, Gedeon, Černý - Juroška (71. Svoboda), Procházka, Manzia (71. Čapek)
Příbram: Boháč (41.Štěpanovský) – Husar, Hnaníček (41. Hájovský), Tregler, Sus "K" – Zeman, Barák (41. Pleško), Tarczal (35. Krbeček), Danoski (67.Řezáč), Mareš – Slepička (51. Kayemble)
Branky: 33. Juroška, 54. Preisler. ŽK: 71. Sus, 74. Hájovský. Rozhodčí: Lerch – Pospíšil, Šulcová.

Komentář

První střelu Dukly vyslal v šesté minutě Manzia, ale jeho pokus neměl přesnost ani razanci. V 17.minutě se Příbram dostala do velmi nadějné šance, zakončení měl ale na dlouhou nohu Mareš a Chudý nakonec míč mířící po zemi do branky konečky prstů chytil. Ve 23.minutě měl možnost skórovat Juroška, ale ani jeho pokus neměl dostatečnou razanci. Druhý pokus Jurošky už ale mířil za Boháčkova záda, ve 32. Minutě neměl na jeho střelu brankář Příbrami nárok. Na konci prvního poločasu ještě střílel Zeman z přímého kopu, ale jeho technický pokus minul branku debutanta Chudého.

V 54. minutě přišla fotbalová paráda, na samé hranici šestnáctky si postavil míč k přímému kopu Preisler a jeho přízemní střela překvapila všechny na stadionu včetně příbramského brankáře - 2:0! Po hodině hry poslal z levé strany pěkný centr Zeman, ale nepřesné zakončení příbramských neznamenalo hrozbu pro Chudého. V 68. minutě přišel hezký fotbalový okamžik ze strany Manzii, který si vzal míč, na nic nečekal a z dobrých dvaceti metrů vypálil střelu, které chyběly pouhé centimetry. Dukla nakonec zvítězila 2:0 a postoupila do finále turnaje.

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Dukla Praha
FK Fotbal Třinec