PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
PU - Příbram, neděle 27. 7. 2014, 10:15, Příbram
Příbram Příbram

Dukla Praha: Steinbauer - Stýblo, Šimek, Sell, Hájek (55. Pešička) - Šíma (55. Kocourek), Kozel, Tokár - Doležal (60. Brabenec), Šahini, Tylšar.
Branka: Šíma (as. Tylšar, Hájek).

Pavel Mejdr: "V neděli jsme sehráli přátelské utkání v Příbrami, která měla odložené první kolo. K zápasu jsme nastoupili v kombinované sestavě, protože v sobotu jsme odehráli zápas s divizními Úvaly (4:4). Příležitost dostali tři hráči z kategorie U17 a Adam Tokár z Nitry, který je u nás na testech. V utkání bylo vidět, že soupeř měl dnes hrát mistrovské utkání. Hrál v pohybu, agresivně a vypracoval si velké množství brankových příležitostí. V naší hře bylo hodně nepřesností, ale i tak jsme si vypracovali čtyři slibné šance. Branku jsme vstřelili po standardní situaci. Máme před sebou ještě dva týdny přípravy a je na čem pracovat."

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu