PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Kunice uhrály s druholigovým Vltavínem remízu

23. 2. 2014 | Redakce

Kunice uhrály s druholigovým Vltavínem remízu

Předposlední přátelské utkání před startem ČFL skončilo pro kunickou farmu remízou 1:1. Soupeřem jí byl druholigový tým z Holešovic Loko Vltavín. V dresu Kunic do zápasu z A týmu Dukly naskočili: José Romera, Michal Jeřábek, David Tetour či nováčci Jan Juroška s Mikem Fryčerem.prat., sobota 22. 2. 2014, 14:00, Hrusice
Vltavín Vltavín
1:1
(0:0)
KuniceKunice

Kunice: Tetour - Romera (60. Ilko), Jeřábek, Štancl, Juroška (60. Hrazdíra) - Tenkl (70. Milec), Balšánek (70. Kordiak), Farkaš (60. Fryčer) - Rejhon, Kotlík (75. Jiroušek), Svoboda (75. Zaal).
Branky: 49. Farkaš.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Peřina: "První poločas jsem byl maximálně spokojený s naší hrou. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, které jsme bohužel nedokázali využít a až po krásné kombinační akci na začátku druhého poločasu jsme vstřelili branku. Myslím, že takových 60 minut jsme byli lepším týmem, bohužel po inkasované brance jsme trošku poodstoupili od našeho stylu hry a pustili Vltavín více do hry. Dvě nebo tři minuty před koncem nás podržel David Tetour, který chytil jasnou brankovou příležitost.

Ale opět jsme sehráli utkání na přírodní trávě a z výkonu jsem měl dobrý pocit, jen doufám, že si tu kvalitu dokážeme udržet až do prvního kola ČFL, kde hrajeme s Chrudimí."

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Dukla Praha
FK Fotbal Třinec