PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík

Samostatné projekty

Každý rok se najdou projekty, které je možné nějakým způsobem podpořit. O to jsme se snažili i my. A i když z toho nebyla dlouhodobější spolupráce, spolupráce se vždy velice povedla.

Hráči ročníku 2004 navštívili děti z Klokánku v Hostivicích.

S naším klubovým doktorem MUDr. Ladislavem Šindelářem jsme si povídali především o zdravotní prevenci profesionálních hráčů speciálně zaměřené na jejich kardiovaskulární systém.

Hráči ročníků 2003 a 2002, zástupci ženského fotbalu a vedení FK Dukla zakoupily knihy pro děti v pěstounské péči.

Dívky běhaly pro O2 štafetu pro Ergo Aktiv, která se zabývá pomocí lidem po mozkové příhodě či úrazu mozku.

Věnovali jsme dres do dražby pro Nadaci Jedličkova ústavu.

S hráči a trenéry A mužstva navštívili válečné veterány.

Hráči ročníku 2002 nadělovali dárečky do Domu Přemysla Pitra (Dům tří přání) a DD Radost na Praze 9.

Účastnili jsme se s hráči A mužstva Dne zdraví a sportu na Praze 11.

Otevřeli jsme tréninkové klece u hřiště Schulhoffova na Praze 11.

Hráči A mužstva si nechali narůst knír  a připojili se k charitativní kampani Movember a společně se skupinami a jednotlivci z celého světa tak pomáhali v boji proti rakovině prostaty.

Roušky pro lékaře z Kosmonos

čtvrtek 26. 3. 2020 | Redakce

logo V těžkých dobách si musíme pomáhat. Roušky chybí všem, od zdravotníků po prodavačky. Klub se proto rozhodl darovat látky na roušky, které ušil butik Without Limits.

Dukla na křtu v Ypsilonce

úterý 18. 2. 2020 | Redakce

logo Zástupci mládeže Dukly, hráči, trenéři a mnoho vzácných hostů z uměleckého světa se zúčastnilo křtu nové knihy spisovatelky Zuzany Maléřové Houslový klíč v divadle Ypsilon. Autorka dlouhodobě spolupracuje s mládežnickými týmy našeho klubu, z jejich spolupráce již vzešla kniha Příběhy z tribuny či čtecí kalendáře Celá Dukla čte a píše nebo Celá Dukla jedna báseň.

Dukla přihrává: Pomáháme azylovému domu pro muže

úterý 11. 12. 2018 | Redakce

logo Před Vánocemi je hezkou tradicí pomáhat těm, kteří v životě neměli štěstí a dostali se do těžké životní situace. Dukla letos navázala spolupráci s azylovým domem pro muže. Věříme, že se nebude jednat jen o pomoc předvánoční, ale že budeme pomáhat během celého roku a dlouhodobě.

Kluby FORTUNA:LIGY podpoří projekt Můj první gól

středa 29. 8. 2018 | Tisková zpráva

logo 7. kolo FORTUNA:LIGY proběhne v duchu projektu Můj první gól, který pomáhá začínajícím fotbalistům a fotbalistkám na startu jejich kariéry. Do kampaně pro mladé naděje a talenty českého fotbalu se zapojí všech šestnáct klubů nejvyšší domácí soutěže.

V Hostinném pomáhali. Tentokrát rodině Nikolky Vaněčkové

pátek 7. 7. 2017 | Redakce

logo 30. ročník Memoriálu Antonína Plecháče se uskutečnil v pátek 23. června v Hostinném a opět pomáhal. V doprovodné dražbě fotbalových relikvií ligových klubů, jejíž výtěžek putoval ve prospěch rodičů Nikolky, která je odkázána na invalidní vozík, se vybralo krásných 11 000 Kč. Dukla Praha do dražby věnovala historický fotbalový míč s podpisy klubových legend v čele s Ivo Viktorem.

Mladší žáci U13 na návštěvě v Klokánku v Hostivicích

úterý 13. 12. 2016 | Redakce

logo Jednoho krásného dne vznikla ještě hezčí myšlenka, a to podpořit nějakým způsobem děti, které to potřebují víc než my. Kdo tedy mohl, pomohl a povedlo se nám vysbírat oblečení, obuv, stolní hry a další věci, které dětem před Vánocemi pomůžou a potěší je.

Další stránky
123>>