PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška

Novinky - U9 - mladší přípravka A

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

U8: První jarní miniliga

středa 3. 4. 2019 | Redakce

logoV neděli sehráli kluci z U8 první jarní Miniligu na Ruzyni. Do ruzyňského areálu dorazily týmy Teplic a Liberce.

U9: Povedený turnaj v Bystřici pod Pernštejnem

středa 3. 4. 2019 | Redakce

logo​Hráči FK Dukla Praha kategorie U9 o víkendu vlakem odcestovali z Prahy, aby odehráli dvoudenní turnaj v Bystřici Pod Perštejnem. Na turnaji se mohli ukázat ve fotbale, futsale a florbale. Naši hráči poměřili síly s týmy SK Slavia Praha, FC Slovan Liberec, FC Zbrojovka Brno, MŠK Žilina a SFK Vrchovina.

Dukla odcestovala do Viareggia

pondělí 11. 3. 2019 | Redakce

logoDukelský tým U19 se účastní letošního 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“ v italském městečku Viareggio. Ten probíhá od 11. do 27. března.

Další stránky
123456>>