PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný

Novinky - U8 - mladší přípravka B

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

U8: První jarní miniliga

středa 3. 4. 2019 | Redakce

logoV neděli sehráli kluci z U8 první jarní Miniligu na Ruzyni. Do ruzyňského areálu dorazily týmy Teplic a Liberce.

U9: Povedený turnaj v Bystřici pod Pernštejnem

středa 3. 4. 2019 | Redakce

logo​Hráči FK Dukla Praha kategorie U9 o víkendu vlakem odcestovali z Prahy, aby odehráli dvoudenní turnaj v Bystřici Pod Perštejnem. Na turnaji se mohli ukázat ve fotbale, futsale a florbale. Naši hráči poměřili síly s týmy SK Slavia Praha, FC Slovan Liberec, FC Zbrojovka Brno, MŠK Žilina a SFK Vrchovina.

Dukla odcestovala do Viareggia

pondělí 11. 3. 2019 | Redakce

logoDukelský tým U19 se účastní letošního 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“ v italském městečku Viareggio. Ten probíhá od 11. do 27. března.

Program mistrovských zápasů mládežnických družstev DUKLY - 1.- 3.3.2019

středa 27. 2. 2019 | Redakce

logoO tomto víkendu vstoupí do jarní části mistrovských soutěží dorostenecké celky. Družstvo kategorie U 16 má svoje utkání s Admirou Praha odloženo na středu 13.3.2019.

Další stránky
12345>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U8: Ondrášovka Cup 2015 U8

18. 5. V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup v Táboře. V základní čtrnácitčlenné skupině jsme skončili třetí, s bilancí 8 vítězství, 4 remízy a 1 prohra. Ve zlaté skupině jsme bojovali statečně, 4x jsme zvítězili a spolu s třemi prohrami nás součet bodů vynesl na konečnou pátou příčku, což považujeme, vzhledem k silnému obsazení za velký úspěch. Všem hráčům patří velký dík za výkony, odhodlání a srdce, které do každého utkání vkládali. Naše hra se nám líbila, kluci se snažili o technický fotbal a myslím, že nezklamali. Byli hrdí na svůj klub. Odkaz na výsledkový servis Ondrášovka Cupu 2015

U8: Na turnaji v Edenu jsme skončili osmí.

30. 11. Dnes jsme se zúčastnili silně obsazeného turnaje v rámci SlaviaTour 2014. V konkurenci 16 mužstev jsme nakonec skončili osmí. Turnaj se hrál na počet vstelených branek, nikoliv na body. Po prvním ospalém utkání, které jsme o branku prohráli s Xaverovem, jsme již hráli dobrý fotbal a jen o vlásek /3 vstřelené branky/ nám unikl postup do skupiny, jenž hrála o medaile. Klukům patří velký dík za bojovnost, se kterou Duklu reprezentovali.