PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma

Novinky - U8 - mladší přípravka B

Teribear opět hýbe Prahou a Dukla se přidává

čtvrtek 22. 8. 2019 | Redakce

logoV září opět proběhne na pražském Vítkově sportovně charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, které se naše mládež již pravidelně účastní. Přidáte se? :)

9. ročník Duklakempů je v plném proudu

pátek 5. 7. 2019 | Redakce

logo9. ročník Duklakempů již odstartoval. První turnus byl v pátek 5.7.2019 zdárně zakončen a hned v neděli se těšíme na další mladé fotbalisty v malebném údolí v Chotýšanech. Na následujícím třetím turnusu je opět vyčleněn prostor pro děvčata a opět proběhnou dva příměstské turnusy v Praze.

Günter Bittengel: Vychovávat děti je zodpovědné poslání

sobota 29. 6. 2019 | Redakce

logoV červnu skončil na pozici sportovního ředitele Dukly a přesunul se na post sportovního manažera dukelské mládeže. S mládeží úzce spolupracoval dlouhodobě, nyní ji bude moct věnovat veškerou energii. O směřování dukelské výchovy hráčů mluví Günter Bittengel v novém rozhovoru.

Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPU

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logoVe středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

Další stránky
12345>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U8: Ondrášovka Cup 2015 U8

18. 5. V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup v Táboře. V základní čtrnácitčlenné skupině jsme skončili třetí, s bilancí 8 vítězství, 4 remízy a 1 prohra. Ve zlaté skupině jsme bojovali statečně, 4x jsme zvítězili a spolu s třemi prohrami nás součet bodů vynesl na konečnou pátou příčku, což považujeme, vzhledem k silnému obsazení za velký úspěch. Všem hráčům patří velký dík za výkony, odhodlání a srdce, které do každého utkání vkládali. Naše hra se nám líbila, kluci se snažili o technický fotbal a myslím, že nezklamali. Byli hrdí na svůj klub. Odkaz na výsledkový servis Ondrášovka Cupu 2015

U8: Na turnaji v Edenu jsme skončili osmí.

30. 11. Dnes jsme se zúčastnili silně obsazeného turnaje v rámci SlaviaTour 2014. V konkurenci 16 mužstev jsme nakonec skončili osmí. Turnaj se hrál na počet vstelených branek, nikoliv na body. Po prvním ospalém utkání, které jsme o branku prohráli s Xaverovem, jsme již hráli dobrý fotbal a jen o vlásek /3 vstřelené branky/ nám unikl postup do skupiny, jenž hrála o medaile. Klukům patří velký dík za bojovnost, se kterou Duklu reprezentovali.