PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

Týmové foto

U8: První jarní miniliga

středa 3. 4. 2019 | Redakce

logoV neděli sehráli kluci z U8 první jarní Miniligu na Ruzyni. Do ruzyňského areálu dorazily týmy Teplic a Liberce.

U9: Povedený turnaj v Bystřici pod Pernštejnem

středa 3. 4. 2019 | Redakce

logo​Hráči FK Dukla Praha kategorie U9 o víkendu vlakem odcestovali z Prahy, aby odehráli dvoudenní turnaj v Bystřici Pod Perštejnem. Na turnaji se mohli ukázat ve fotbale, futsale a florbale. Naši hráči poměřili síly s týmy SK Slavia Praha, FC Slovan Liberec, FC Zbrojovka Brno, MŠK Žilina a SFK Vrchovina.

Dukla odcestovala do Viareggia

pondělí 11. 3. 2019 | Redakce

logoDukelský tým U19 se účastní letošního 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“ v italském městečku Viareggio. Ten probíhá od 11. do 27. března.

Program mistrovských zápasů mládežnických družstev DUKLY - 1.- 3.3.2019

středa 27. 2. 2019 | Redakce

logoO tomto víkendu vstoupí do jarní části mistrovských soutěží dorostenecké celky. Družstvo kategorie U 16 má svoje utkání s Admirou Praha odloženo na středu 13.3.2019.

Viareggio Cup zná rozlosování

čtvrtek 14. 2. 2019 | Redakce

logoV těchto dnech byl rozlosován již 71. ročník mezinárodního juniorského turnaje Viareggio Cup (Coppa Carnevale), který se uskuteční 11.-27. března 2019 v italském Viareggiu. Turnaje se zúčastní celkem 40 mužstev, která byla zařazena do deseti skupin.

Dukla se zúčastní turnaje Viareggio Cup

čtvrtek 10. 1. 2019 | Redakce

logoMládežnický tým Dukly Praha U19 se zúčastní již 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“, který se uskuteční 11.-27. března 2019 v Itálii.

Další stránky
12345>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U8: Ondrášovka Cup 2015 U8

18. 5. V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup v Táboře. V základní čtrnácitčlenné skupině jsme skončili třetí, s bilancí 8 vítězství, 4 remízy a 1 prohra. Ve zlaté skupině jsme bojovali statečně, 4x jsme zvítězili a spolu s třemi prohrami nás součet bodů vynesl na konečnou pátou příčku, což považujeme, vzhledem k silnému obsazení za velký úspěch. Všem hráčům patří velký dík za výkony, odhodlání a srdce, které do každého utkání vkládali. Naše hra se nám líbila, kluci se snažili o technický fotbal a myslím, že nezklamali. Byli hrdí na svůj klub. Odkaz na výsledkový servis Ondrášovka Cupu 2015

U8: Na turnaji v Edenu jsme skončili osmí.

30. 11. Dnes jsme se zúčastnili silně obsazeného turnaje v rámci SlaviaTour 2014. V konkurenci 16 mužstev jsme nakonec skončili osmí. Turnaj se hrál na počet vstelených branek, nikoliv na body. Po prvním ospalém utkání, které jsme o branku prohráli s Xaverovem, jsme již hráli dobrý fotbal a jen o vlásek /3 vstřelené branky/ nám unikl postup do skupiny, jenž hrála o medaile. Klukům patří velký dík za bojovnost, se kterou Duklu reprezentovali.