PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab

Novinky - U19 - starší dorost A

kolodatumdomácíhosté
9. ne 10. 10. 2021 Dukla Praha Hradec Králové B4:1(3 : 0)
11. ne 24. 10. 2021 Teplice Dukla Praha10:30

U18 - vítězství v souboji s prvním týmem soutěže

neděle 10. 10. 2021 | Adam Lukáš

logoSobotní dopoledne přineslo utkání proti velmi kvalitnímu mužstvu Slovanu Liberec. Utkání plné šancí na obou stranách naše osmnáctka zvládla a odváží si důležité tři body v klání o čelo tabulky.

Naše devatenáctka si upevnila vedení v ČLD

neděle 10. 10. 2021 | Tomáš Kulvajt

logoNáš první dorost rozhodl své utkání s rezervou Hradce jž v prvním poločase a kráčí za vítězstvím ve své skupině ČLD.

Vysoká výhra U18

úterý 5. 10. 2021 | Adam Lukáš

logoNaše U18 si na UMT na Julisce zřídila další střelnici a soupeře na zpáteční cestu na sever republiky vyprovodila třinácti góly.

Z Mladé Boleslavi si po brankách ve druhém polčasu přivážíme cenné tři body

pondělí 4. 10. 2021 | Tomáš Kulvajt

logoDramatické utkání, ve kterém jsme museli zvládnout i více než půlhodinové oslabení , jsme odehráli velmi pozorně a po brankách Löfflera a Fojta vezeme z Mladé Boleslavy další důležité vítězství.

U18 útočí na čelo tabulky

středa 29. 9. 2021 | Adam Lukáš

logoPo vcelku vyrovnaném prvním poločase rozhodli naši hráči během pěti minut o osudu utkání a útočí na čelo tabulky ČDD.

Na umělé trávě v Ohrazenicích jsme domácí předčili a zaslouženě si odvážíme tři body

středa 29. 9. 2021 | Tomáš Kulvajt

logoZáklad úspěchu jsme položili dobrou defenzívou a v dalším venkovním utkání jsme odehráli zápas s čistým kontem. Na vítěznou branku Kasala navázal v samém závěru technickým lobem Samson.

Další stránky
123456>>