PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

Novinky - U19 - starší dorost A

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté  
26. so 18. 5. 2019 Dukla Praha Hradec Králové1:4(0:1)
27. so 25. 5. 2019 Slovácko Dukla Praha13:00 

U19: Po šancích na obou stranách se do listiny střelců zapsali jen hradečtí

úterý 21. 5. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly v předposledním utkání na domácím trávníku v Jirnech přivítali v 26. kole celostátní dorostenecké ligy U19 hosty z FC Hradec Králové, tradiční mládežnické základny, pod trenérským vedením bývalých prvoligových hráčů M. Kuliče a K. Podhajského. Dukla byla v tabulce před zápasem na 16. místě, s dvoubodovou ztrátou na předposlední Jihlavu a čtyřbodovou ztrátou na Mladou Boleslav na 14. místě. Na postavení Dukly se po zápase nic nezměnilo. Hosté z Hradce Králové po tříbodovém zisku zůstávají na pátém místě tabulky se ziskem 46 bodů. Hosté z Hradce Králové vycházeli ze zabezpečené obrany a z ní vyráželi do rychlých kontrů. Dukla se prezentovala kombinační hrou a výsledkem byl oboustranně svižný fotbal s množstvím gólových příležitostí na obou stranách, když svá mužstva "drželi nad vodou" oba brankáři, v brance Dukly Buchlák a v brance Hradce Králové to byl brankář Brát. Ze tří bodů se nakonec radovali hosté, kteří v poslední dvacetiminutovce přeci jenom své šance proměnili. Dukla korigovala skóre vlastním gólem hostí za stavu 0:4. Tři body nakonec, ve vyrovnaném zápase na gólové šance, díky přesnější koncovce, putují po zásluze do Hradce Králové. Dobře rozhodovala trojice rozhodčích, hlavní K. Hájek s asistenty na postranních čarách, P. Krupkou a P. Klupákem.

 
 
 

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

 
 
 

U19: Více v silách U19 nebylo

pondělí 13. 5. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly v utkání 25. kola celostátní dorostenecké ligy U19 zavítali do Sportovního centra Mladá, kde sídlí mládežnické celky SK Dynamo České Budějovice. Dukla byla v tabulce před zápasem na 15. místě před Jihlavou jen díky lepšímu skóre. Po odehraném 25. kole se Dukla propadla na poslední místo se ziskem 24 bodů. Domácí českobudějovičtí po tříbodovém zisku zůstávají na třináctém místě tabulky se ziskem 33 bodů, z čehož 25 bodů získali v domácím prostředí. Domácí tým vycházel z rozestavení 4-1-3-2, které nemusel během měnit, protože již v 1. minutě se dostali domácí do vedení po pěkné akci. Domácí sázeli na dlouhé nákopy, které s přehledem pokrývala obrana Dukly, která postupem času získávala na promoklém trávníku půdu pod nohama. Dvojí vyloučení během tří minut krátce před dovršením hodiny hry a následné dočasné vykázání rozhodčím dalšího hráče Dukly kvůli úpravě výstroje umožnilo domácím dostat se v době, kdy Dukla hrála o tři hráče v poli méně, do třígólového vedení, které pak ve zbývajícím čase v dvojnásobné přesilovce využili ke vstřelení dalších branek.

 
 
 

U19: Po nekoncentrovaném úvodu Dukla s Plzní prohrála

čtvrtek 9. 5. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly v utkání vloženého 29. kola celostátní dorostenecké ligy U19 zavítali do tréninkového centra Viktorie Plzeň v Luční. Dukla byla v tabulce před zápasem na 15. místě se stejným bodovým ziskem 24 bodů jako šestnáctá Jihlava. Na postavení Dukly se po zápase nic nezměnilo, je stále na předposledním místě před Jihlavou, která má odehráno o utkání méně, jen díky lepšímu skóre. Na nesestupové místo Mladé Boleslavi ztrácí Dukla nyní 4 body, protože Mladá Boleslav v souběžně hraném domácím zápase porazila Příbram. Plzeň po tříbodovém zisku zůstává na šestém místě tabulky se ziskem 44 bodů. Dorostenci Dukly, kteří hráli proti jedenáctce Plzně složené z hráčů vesměs o rok mladších, tj. ročníku 2001, začali nekoncentrovaně, ve druhé minutě neproměnili pokutový kop a proti nadšeně bojujícím domácím se jim nepodařilo do zápasu již dostat. Zaslouženě proto v řízném, ale fér hraném utkání, prohráli rozdílem třídy. Dukla, která se v první půli prezentovala pouze žlutými kartami, si sice ve druhé půli za již rozhodnutého stavu 3:0 vytvořila několik slibných střeleckých příležitostí, ale nadšeně hrající domácí udrželi na svém kontě potřebnou nulu.

 
 
 

U19: Ve vyrovnaném utkání jsme vlastní naivitou dali dva body Karvinským

čtvrtek 9. 5. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly v utkání 24. kola celostátní dorostenecké ligy U19 přivítali v Jirnech MFK Karvinou. Dukla byla v tabulce před zápasem na 15. místě, s jednobodovým náskokem na poslední Mladou Boleslav a s lepším skóre se stejným bodovým ziskem 23 bodů jako patnáctá Jihlava. Na postavení Dukly se po zápase nic nezměnilo, ale vzhledem k plnému bodovému zisku Mladé Boleslavi v Plzni je na předposledním místě před Jihlavou jen díky lepšímu skóre. Hosté z Karviné po dvoubodovém zisku zůstávají na jedenáctém místě tabulky se ziskem 32 bodů a odskočili českobudějovickým dorostencům na třináctém místě o dva body.

 
 
 

U19: Starší dorost z Ostravy bez bodu aneb "Muži nebrečí, ale..."

úterý 30. 4. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly ve 23. kole celostátní dorostenecké ligy U19 zavítali na hřiště Baníku Ostrava. Dukla byla v tabulce před zápasem na 14. místě, s jednobodovým náskokem na poslední Mladou Boleslav a s lepším skóre se stejným bodovým ziskem 23 bodů jako patnáctá Jihlava; po odehraném zápase v Ostravě Dukla klesla na 15. misto, protože Jihlava uhrála bod. Domácí, kteří na domácím hřišti patří mezi nejúspěšnější mužstva CLD, výhrou přeskočili v tabulce Příbram a Viktorii Plzeň a postoupili na páté místo s jednobodovou ztrátou na Hradec Králové, který je na čtvrtém místě. Baník Ostrava praktikoval klasické rozestavení 4-4-2 a ve vyrovnaném zápase, v němž Dukla byla ve druhé půli aktivnější, rozhodla penalta odpískaná ve prospěch domácích tři minuty před koncem zápasu. Baník Ostrava si tak připsal tři body a Dukla odjela z Ostravy s prázdnou.

 
 
 
Další stránky
123456>>
 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu