PORTRÉTY Z JULISKYUroš Djuranovič

Novinky - U19 - starší dorost A

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
15. so 17. 11. 2018 Zbrojovka Brno Dukla Praha6:0(3:0)

Dukla se zúčastní turnaje Viareggio Cup

čtvrtek 10. 1. 2019 | Redakce

logoMládežnický tým Dukly Praha U19 se zúčastní již 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“, který se uskuteční 11.-27. března 2019 v Itálii.

Antonín Barák přichází do sportovního úseku Dukly

středa 9. 1. 2019 | Redakce

logoDukla se domluvila na spolupráci s Antonínem Barákem starším, který bude nově využívat své bohaté profesní zkušenosti u našich mládežnických kategorií.

Dívčí týmy mládeže reprezentovaly Duklu v Drážďanech

středa 9. 1. 2019 | Redakce

logoOd starší přípravky po dorostenky se všechny 4 týmy o víkendu 5.-6. ledna účastnily turnajového běhu v Drážďanech, kde se mládežnické týmy vůbec neztratily. Starší přípravka skončila těsně stříbrná, mladší žákyně přivezly bronzové medaile.

U19: Půltucet gólů je odrazem rozdílu ve hře a dění na hřišti

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logoV posledním podzimním kole celostátní dorostenecké ligy zajížděl dorost U19 k zápasu 15. kola do tréninkového centra mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích. Utkal se první a poslední tým tabulky po polovině soutěže. Půltucet gólů v síti Dukly a navíc bez přímé střely hostí na branku Zbrojovky je stručná charakteristika odpovídající dění na hřišti. Na velké „umělce“ Zbrojovka zcela ovládla hru, když udeřila v začátku obou poločasů, přičemž první dva góly a poslední gól v síti Dukly byly „polovlastní“ a sebevětší snaha mladíků z Prahy o zvrat utkání vyšla gólově naprázdno. Domácí „studenti“ Fotbalové akademie FAČR předčili hosty „samouky“ ve všech směrech, a to ve fotbalových dovednostech, v rychlosti myšlení i provedení akcí, v soubojích, souhře i v taktické vyspělosti. Za zmínku stojí i to, že prvních pět branek vsítil Dukle jediný hráč - střední útočník Sedlák.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 18.11.2018

středa 14. 11. 2018 | Redakce

logoMládežnické celky DUKLY čekají poslední zápasy podzimní části sezony. Jejich pořad o tomto víkendu je následující.

U19: Výsledková „houpačka“ na Julisce přinesla zasloužené body

úterý 13. 11. 2018 | Redakce

logoVe 14. kole celostátní dorostenecké ligy přivítali domácí dorostenci na umělé trávě na Julisce před pěknou návštěvou své vrstevníky z Viktorie Plzeň. Hosté před třemi dny odehráli vyrovnaný soutěžní zápas UEFA Youth League s celkem Realu Madrid, s nímž doma prohráli 1:2 gólem v poslední minutě nastaveného času. V tabulce celostátní ligy dorostu po třináctém kole patřila Viktorii Plzeň čtvrtá příčka, kterou po prohře na Julisce přenechali Sigmě Olomouc a Spartě Praha. Dukla ve svižném zápase plném zvratů a pěkných výkonů hráčů obou mužstev dvakrát otáčela nepříznivé skóre, aby se v závěru dostala do dvougólového vedení, které hosté v nastaveném čase pouze stačili snížit na rozdíl jednoho gólu. Dukla si tak připsala po odpovědném výkonu všech řad zasloužené, vybojované tři body.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov