PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý

Novinky - U19 - starší dorost A

kolodatumdomácíhosté
přát.so 20. 7. 2019 ABC Braník Dukla Praha4:7(0:3)

U19: Naše devatenáctka na úvod přípravy zdolala Sněžku

čtvrtek 18. 7. 2019 | Redakce

logoPříprava před novou sezónou postupně začíná už i mládežnickým týmům. Trenéři dukleské U19 se rozhodli podpořit týmového ducha a se svými svěřenci zdolali nejvyšší horu České republiky - Sněžku.

9. ročník Duklakempů je v plném proudu

pátek 5. 7. 2019 | Redakce

logo9. ročník Duklakempů již odstartoval. První turnus byl v pátek 5.7.2019 zdárně zakončen a hned v neděli se těšíme na další mladé fotbalisty v malebném údolí v Chotýšanech. Na následujícím třetím turnusu je opět vyčleněn prostor pro děvčata a opět proběhnou dva příměstské turnusy v Praze.

Günter Bittengel: Vychovávat děti je zodpovědné poslání

sobota 29. 6. 2019 | Redakce

logoV červnu skončil na pozici sportovního ředitele Dukly a přesunul se na post sportovního manažera dukelské mládeže. S mládeží úzce spolupracoval dlouhodobě, nyní ji bude moct věnovat veškerou energii. O směřování dukelské výchovy hráčů mluví Günter Bittengel v novém rozhovoru.

Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPU

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logoVe středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

U19: Po obratu zasloužená remíza s Mladou Boleslaví

pátek 7. 6. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly v posledním utkání celostátní dorostenecké ligy U19 přivítali na svém domácím hřišti v Jirnech dorost Mladé Boleslavi. Po zisku bodu se Dukla posunula na konečné předposlední místo před Jihlavu, která získala o bod méně a spolu tvoří sestupovou dvojici. Starší dorost Dukly tak bude v příštím ročníku hrát Českou ligu dorostu, tj. druhou nejvyšší soutěž. Dukla celkem získala v uplynulém ročníku 28 bodů, její soupeř z Mladé Boleslavi byl již před posledním kolem zachráněn a skončil o jednu příčku výše než Dukla s celkovým ziskem 33 bodů.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov