PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola

Novinky - U19 - starší dorost A

kolodatumdomácíhosté
0so 12. 12. 2020 Dukla Praha Příbram3:3(2:1)

Fair play v zápase devatenáctky. Náš kapitán úmyslně neproměnil penaltu

pondělí 14. 12. 2020 | Redakce

logoDorost do 19 let v dalším přípravném utkání remizoval na hřišti v Satalicích s prvoligovým dorostem Příbrami 3:3. Mohl i zvítězit, ale kapitán Dukly Tomáš Křenek v závěru zápasu úmyslně neproměnil nařízenou penaltu.

Dorost U19 porazil v přípravném utkání dospělý tým Tempa Praha

pondělí 7. 12. 2020 | Redakce

logoDorost Dukly do devatenácti let, který je v zatím přerušené sezoně na prvním místě tabulky, odehrál po dlouhé době přípravný zápas. A vítězně. Zápas proti mužům Tempa Praha byl oboustranně otevřený, Dukla uspěla díky lepší produktivitě.

Primárním cílem je výchova hráčů, říká trenér devatenáctky Kulvajt

sobota 17. 10. 2020 | Kateřina Škvárová, Lukáš Šonský

logoNa Dukle působil už jako hráč, teď vede coby trenér nejstarší dorost do 19 let. A jeho svěřenci si zatím vedou na výbornou – z osmi zápasů prohráli jediný a vedou tabulku. Přinášíme v plné verzi aktualizovaný rozhovor s Tomášem Kulvajtem, který vyšel v zápasovém Hlasateli z Julisky.

U19: Poprvé bez bodu. Proti Boleslavi nám jeden gól nestačil

pondělí 12. 10. 2020 | Redakce

logoNáš nejstarší dorost poprvé v sezoně nebodoval. Po sedmi výhrách v řadě tentokrát mladí Dukláci nestačili na Mladou Boleslav B, které na jejím hřišti podlehli 1:3. Jedinou naši branku vstřelil ve druhé půli Daniel Pešan.

U19: K nezastavení! O sedmé výhře rozhodl druhý poločas

pondělí 5. 10. 2020 | Lukáš Šonský

logoNáš nejstarší dorost v aktuální sezoně stále nenašel přemožitele. Kluci zvládli o víkendu i těžký zápas s Teplicemi, kde se vítězství nerodilo vůbec snadno. Po herně vyrovnaném prvním poločasu jsme o vítězství rozhodli třemi brankami v tom druhém. V závěru si ještě hosté vstřelili vlastní gól. V tabulce jsme tak stále první před druhou Spartou.

U19: Stále bez ztráty bodu. V pražském derby jsme porazili Tempo

úterý 29. 9. 2020 | Redakce

logoVítězná šňůra našeho nejstaršího dorostu pokračuje. U19 si připsala už šestou výhru v řadě, když v neděli vyhrála v pražském derby na hřišti Tempa. Zápas se kvůli dešti odehrál na umělé trávě. Dukla o svém triumfu rozhodla už v prvním poločase.

Další stránky
123456>>