PORTRÉTY Z JULISKYBranislav Miloševič

Novinky - U19 - starší dorost A

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
Turnajút 19. 3. 2019 Bologna Dukla Praha2:0(0:0)
19. čt 28. 3. 2019 Příbram Dukla Praha11:00

U19: Ve Viareggiu slavíme postup ze skupiny!

sobota 16. 3. 2019 | Redakce

logoPo výhře 3:1 nad Livornem oslavila Dukla v sobotu podvečer postup ze základní skupiny turnaje. Vítězství znamená postup do osmifinále, které se bude hrát v úterý.

U19: Druhý zápas ve Viareggiu jsme 2:0 vyhráli

čtvrtek 14. 3. 2019 | Redakce

logoČtvrtek byl druhým herním dnem našeho týmu na turnaji Coppa Carnevale v italském Viareggiu. Soupeře z Uruguaye jsme odpoledne přehráli a mohli jsme se radovat z první výhry turnaje, která nás posunula na druhé místo naší skupiny.

U19: První zápas ve Viareggiu body nepřinesl

úterý 12. 3. 2019 | Redakce

logoHráči U19 Dukly Praha nastoupili v úterý odpoledne do svého prvního zápasu na turnaji v italském Viareggiu. I přes to, že v zápase vstřelili gól jako první, soupeř z Janova nakonec zvítězil 3:2.

U19: Těsná prohra po odhodlaném výkonu

úterý 12. 3. 2019 | Redakce

logoV druhém jarním kole celostátní dorostenecké ligy U19 sehráli starší dorostenci Dukly první jarní venkovní mistrovské utkání na hřišti UMT v areálu SC Xaverov Horní Počernice, kde má domovskou základnu mládež SK Slavia Praha. Slavia po odehraných 16 zápasech byla na druhém místě tabulky celostátní ligy dorostu, po vítězství nad Duklou se posunula na první místo se ziskem 34 bodů. Dukla zůstala na šestnácté pozici, se ziskem čtrnácti bodů. Dukla sehrála v pražském derby s domácími favority vyrovnaný zápas, o čemž svědčí počet střel domácích vůči střelám Dukly 19:16, na branku 8:5, fauly 22:15, žluté karty 3:5. Domácí sice výsledkem potvrdili postavení na předních příčkách tabulky, ale Dukla pestrou kombinační hrou odpovídala na pěkné akce domácích stejnou mincí. Zápas tak nakonec rozhodla větší fotbalová rutina domácích, kteří potrestali prvním gólem chybu v obraně Dukly a naopak Dukla své vypracované šance ve druhé půli neproměnila.

Dukla odcestovala do Viareggia

pondělí 11. 3. 2019 | Redakce

logoDukelský tým U19 se účastní letošního 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“ v italském městečku Viareggio. Ten probíhá od 11. do 27. března.

U19: Na Hanáky jsme nestačili

úterý 5. 3. 2019 | Redakce

logoV předehrávaném dvacátého druhého kola celostátní dorostenecké ligy U19 sehráli starší dorostenci Dukly první jarní mistrovské utkání na hřišti UMT na Julisce s SK Sigma Olomouc MŽ. Olomoučtí po podzimní části obsadili třetí příčku tabulky, s dvaceti osmi body a s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Zbrojovku Brno. Dukla přezimovala na šestnácté pozici, se ziskem čtrnácti bodů. Hosté potvrdili postavení na předních příčkách tabulky a po rychlých brejcích si vytvářeli více brankových příležitostí než domácí Dukla. Zejména v době, kdy Dukla hrála v poli oslabená o vyloučeného hráče, se hosté dostali do rozhodujícího tříbrankového vedení.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov