PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert

Novinky - U19 - starší dorost A

kolodatumdomácíhosté
přát.st 28. 7. 2021 Kladno Dukla Praha1:2(1:0)

U19: V další konfrontaci s dospělými jsme zvítězili nad divizním Kladnem

čtvrtek 29. 7. 2021 | Redakce

logoNa hřišti v Unhošti po herně vydařeném utkání zvládla naše devatenáctka zápas i výsledkově a po obratu ve druhém poločasu jsme nad divizním Kladnem zvítězili 2:1.

U19: Na závěr soustředění jsme těsně padli s Tatranem Rakovník

pondělí 26. 7. 2021 | Redakce

logoNaše devatenáctka sehrála na závěr svého soustředění před novou sezonou přátelské utkání s divizním mužstvem mužů Tatran Rakovník. Ve velkém vedru jsme soupeře přestříleli, efektivita však byla na straně zkušenějších rakovnických hráčů, kteří díky tomu zaslouženě zvítězili.

B-tým zakončil soustředění dvěma výhrami nad třetiligovými soupeři

pondělí 26. 7. 2021 | Redakce

logoNáš B-tým má za sebou soustředění v Blšanech, kde sehrál také dva zápasy s třetiligovými soupeři. Nejprve porazil Baník Sokolov 4:1, pak Slavii Karlovy Vary 2:0. Sezonu startujeme 1. srpna v Zápech.

U19: Dorost sehrál náročné utkání proti Slavii

čtvrtek 17. 6. 2021 | Redakce

logoNěkolik absencí v sestavě a těžký soupeř na druhé straně. Náš dorost do 19 let vyzval v přátelském utkání pražskou Slavii, které podlehl 2:4.

Příprava U19: Vítězné derby proti Viktorii Žižkov

čtvrtek 17. 6. 2021 | Redakce

logoPo kanonádě proti Příbrami zvládl náš dorost U19 také další přípravný zápas proti Viktorii Žižkov, kterou porazil 4:0.

Proti Příbrami si náš dorost do 19 let s chutí zastřílel

pátek 11. 6. 2021 | Redakce

logoOsm gólů a jasné vítězství. Náš dorost do 19 let smetl v přípravném utkání Příbram 8:1, když pět branek zaznamenal útočník Pešan.

Další stránky
123456>>