Novinky - U19 - starší dorost A

kolodatumdomácíhosté
15. so 12. 11. 2022 Slavia Praha Dukla Praha0:1(0 : 1)

U18 uzavřela podzim vítězstvím

úterý 15. 11. 2022 | Adam Lukáš

logoZávěrečné utkání podzimní části soutěže sehrála naše osmnáctka v Karlových Varech, když z organizačních důvodů bylo nutné vyměnit pořadatelství zápasu.

Na závěr podzimní části sezóny jsme vybojovali velmi cenné vítězství s loňským mistrem – Slavií Praha

neděle 13. 11. 2022 | Tomáš Kulvajt

logoZápas, který začal kvůli husté mlze s téměř půlhodinovým zpožděním, jsme zvládli skvěle. K dobré defenzívě jsme přidali těsně před poločasem gól po rohovém kopu a odvážíme si z Horních Počernic tři body.

U18 nestačila na Teplice

středa 9. 11. 2022 | Adam Lukáš

logoNa brzy vstřelený gól domácích nedokázala naše osmnáctka odpovědět, i když šancí na to měla dostatek a minimálně bod mohla z Teplic přivézt.

Díky čtyřem brankám během deseti minut odjíždíme z Brna poraženi

úterý 8. 11. 2022 | Tomáš Kulvajt

logoNa vydařený první poločas jsme nedokázali v úvodu toho druhého navázat. Domácí po gólu z penalty a dohraném rohu přidali další dvě branky ze hry a během deseti minut rozhodli o svém vítězství.

Těsná prohra U18 s Ústím

úterý 1. 11. 2022 | Adam Lukáš

logoS vedoucím celkem soutěže utrpěla naše osmnáctka jen těsnou porážku, když nedokázala zužitkovat některé slibné příležitosti.

Po velmi dobrém výkonu vezeme z Plzně tři body

neděle 30. 10. 2022 | Tomáš Kulvajt

logoDo třetice poločasové vedení a tentokrát i kýžený druhý gól, který byl nakonec rozdílový. Z Plzně jsme si tak připsali velmi důležité vítězství.

Další stránky
123456>>