PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

Novinky - U19 - starší dorost A

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
přát.so 18. 1. 2020 Čáslav Dukla Praha3:2(1:0)

U19: Z Olomouce jsme zamířili do Čáslavi

sobota 18. 1. 2020 | Redakce

logoPo náročném utkání s Olomoucí odehrála naše devatenáctka další těžké utkání. Tentokráte vyzvala A tým mužů z Čáslavi, kteří hrají Divizi. Kluci opět předvedli skvělý výkon.

U19: V pátek jsme odehráli skvělé utkání s Olomoucí

sobota 18. 1. 2020 | Redakce

logoNaše devatenáctka má za sebou náročný víkend. V pátek zavítala na hřiště extraligové Sigmy Olomouc. Kluci odehráli výborné utkání a zaslouženě zvítězili.

U19: Bundesligovému Furthu jsme podlehli gólem z první minuty nastavení

úterý 14. 1. 2020 | Redakce

logoK prvnímu přípravnému utkání nového roku jsme vyjeli za hranice do Německa. V zápase hraném ve vysokém tempu jsme podlehli gólem v samém závěru.

Hráči Dukly v reprezentačním dresu

neděle 1. 12. 2019 | Redakce

logoPodzimní část sezóny je u konce a s tím i série reprezentačních utkání napříč kategoriemi. Také dukelští fotbalisté oblékli reprezentační dres. A jak si naši hráči vedli?

U19: Výhra na Admiře uzavřela podzimní část soutěže

pondělí 18. 11. 2019 | Redakce

logoO víkendu jsme odehráli poslední utkání podzimní části soutěže. V pražském derby jsme v Kobylisích zaslouženě zvítězili nad Admirou po celozápasové převaze.

U19: V přípravném utkání jsme na Vysočině přehráli Jihlavu

pondělí 18. 11. 2019 | Redakce

logoTréninkový týden jsme si proložili přípravným utkáním v Jihlavě. Ta, stejně jako my, po minulém ročníku celostátní dorostenecké ligy sestoupila do druhé ligy a pokouší se o návrat. Zápas proti prvnímu celku MSDL jsme zvládli velmi dobře a brankou v závěru rozhodli o našem vítězství.

Další stránky
123456>>