PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch

Novinky - U17 - mladší dorost A

kolodatumdomácíhosté
9. ne 10. 10. 2021 Dukla Praha Hradec Králové B0:4(0 : 1)
11. ne 24. 10. 2021 Teplice Dukla Praha12:45

Vítěznou sérii ukončil Hradec Králové.

neděle 10. 10. 2021 | Jakub Sainer

logoV nedělním slunném odpoledni hradečtí přerušili v kvalitním utkání vítěznou sérii našich mladších dorostenců. Z naší optické převahy jsme bohužel nevytěžili žádný gól, naopak hosté byli velmi produktivní a zaslouženě si na východ Čech odvážejí výhru v poměru 4 : 0.

Po silném výkonu jsme natáhli vítěznou sérii

pondělí 4. 10. 2021 | Jakub Sainer

logoV krásném areálu Mladoboleslavské akademie jsme si připsali zaslouženou vysokou výhru s druhým čistým kontem v sezóně.

Po silném výkonu ve druhém poločase si odvážíme z Pardubic cenné vítězství

středa 29. 9. 2021 | Pavel Sedláček

logoVe vloženém středečním kole dorostenecké divize jsme uspěli v Pardubicích, když po ne úplně vydařené první půli, kluci po pauze zapnuli na plné obrátky a na hřišti dominovali. Dvě z našich příležitostí dokázali také proměnit v branky a utkání dotáhnout k vítězství.

Vysoká výhra U17 a dva hattricky k tomu

pondělí 27. 9. 2021 | Jakub Sainer

logoZa krásného slunného dne jsme si na Suchdole otevřeli střelnici a od samého začátku utkání šli za vysokou výhrou. Utkání nakonec skončilo výsledkem 13:1 a dva naši hráči zaznamenali hattrick.

Nešťastná remíza U17 na Tempu

neděle 19. 9. 2021 | Jakub Sainer

logoNa těžkém terénu jsme odehráli bojovné utkání, dvou rozdílných poločasů. První poločas nás domácí přehrávali zejména v nasazení a bojovnosti. Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkým odhodláním a úplně jiným přístupem. Hru jsme kontrolovali, bohužel jsme nepřidali více branek a soupeř v závěru utkání potrestal naší chybnou rozehrávku a vyrovnal na konečných 3:3.

Dorost U 17 podlehl Liberci

neděle 12. 9. 2021 | Pavel Sedláček

logoNaši mladší dorostenci nestačili na sedmnáctku Liberce a prohráli 1 : 3. Přesto bylo na hře našeho týmu vidět řadu pozitiv. Zápas se dohrával za vytrvalého deště a na těžkém, podmáčeném terénu. Důležité bylo, že se nikdo z hráčů našeho družstva ani soupeře v závěru utkání nezranil.

Další stránky
123456>>