Teď začne

Novinky - U17 - mladší dorost A

Tomáš Kulvajt hodnotí sezonu

středa 29. 6. 2022 | Redakce

logoStarší dorostenci o víkendu úspěšně zvládli odvetu barážového utkání proti Bohemians a po 3 sezonách se vrací do Celostátní ligy. Trenér Tomáš Kulvajt hodnotí uplynulou sezonu.

Sedmnáctka po dobrém výkonu zvítězila na hřišti Meteoru

pondělí 13. 6. 2022 | Pavel Sedláček

logoVe výsledkově divokém utkání jsme se výrazně gólově prosazovali až po přestávce a nakonec si ze hřiště Meteoru odvážíme tři body za vítězství 6:3.

U17 - prohra s Pardubicemi B

úterý 7. 6. 2022 | Jakub Sainer

logoHerně vydařené utkání nakonec skončilo výhrou hostů z Pardubic, kteří využili své šance a odváží si 3 body za vítězství 3 : 2.

U17: Po vyrovnaném utkání se s Teplicemi rozcházíme smírně

pondělí 23. 5. 2022 | Pavel Sedláček

logoV České lize dorostu jsme v dalším kole přivítali na suchdolském hřišti tým Teplic. V bojovném utkání, kdy se hra přelévala ze strany na stranu, vstřelily oba týmy po třech brankách a utkání tak skončilo remízou 3:3.

Na hřišti Slavie Hradec Králové jsme s přehledem zvítězili

pondělí 16. 5. 2022 | Pavel Sedláček

logoPo drtivé převaze v průběhu celého utkání naše sedmnáctka zvítězila na půdě hradecké Slávie. Zápas, který se hrál ve velkém vedru, skončil v poměru 4:0.

Z Hradce Králové odjíždíme bez bodů

úterý 10. 5. 2022 | Jakub Sainer

logoKrásné nedělní odpoledne přineslo vyrovnané utkání, oba celky předváděly pěkný fotbal. Vítězství pro sebe nakonec urvali domácí Votroci a zvítězili 3:1.

Další stránky
123456>>