PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

Novinky - U17 - mladší dorost A

Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPU

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logoVe středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

U17: Ze srdce, hrdě, naplno

úterý 28. 5. 2019 | Redakce

logoVýtečný nástup na pažit slováckého Širůchu rezultoval ve dvoubrankové vedení. O tom, že bude takový náskok stačit pouze na remízu rozhodlo větší množství fyzických sil, jež bylo tentokrát na straně domácích.

U17: Upachtěné snažení

neděle 19. 5. 2019 | Redakce

logoNaše sedmnáctka se v dalším kole ligy utkala s Hradcem Králové. Celý zápas trvající urputná snaha dovedla míč dvakrát až na úroveň brankové čáry. Gólu zabránila v obou případech branková konstrukce.

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

Další stránky
123456>>