PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

Novinky - U16 - mladší dorost B

U16: V posledním ligovém utkání jsme doma podlehli Hradci

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNaše šestnáctka v posledním zápase sezóny přivítala na svém hřišti Hradec Králové. Dukla bohužel nezvládla především první poločas, a poslední ligový zápas tak prohrála poměrem 0:3.

Dukla se zúčastní All Stars Cupu

pondělí 10. 6. 2019 | Redakce

logoOd 14. do 16. června proběhne v Praze mezinárodní mládežnický fotbalový turnaj All Stars Cup, který je určen pro kategorie U16. Z Dukly se ho tedy zúčastní svěřenci trenéra Jaroslava Žipaje.

U16: V utkání hraném v horkém počasí jsme zvítězili v Neratovicích

úterý 4. 6. 2019 | Redakce

logoV předposledním kole ligy se naše šestnáctka utkala s Neratovicemi. Dukla soupeři dokázala vstřelit 4 branky hned během prvního poločasu a utkání s přehledem dotáhla do vítězného konce.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

U16: Po herním výkonu s dobrým pohybem jsme zvítězili s Čáslaví

středa 29. 5. 2019 | Redakce

logoV dalším kole ligy se naše šestnáctka utkala s Čáslaví. Kluci předvedli skvělý výkon a soupeři vstřelili hned 8 branek!

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

Další stránky
123456>>