9. so 5. 10. 2019 Slovan Liberec B Dukla Praha3:6(1:5)
11. so 19. 10. 2019 Dukla Praha Teplice "B"12:30

U16: Díky skvělé efektivitě jsme zvítězili v Liberci

pondělí 7. 10. 2019 | Redakce

logoNaše šestnáctka v dalším kole divize zavítala na hřiště Slovanu Liberec. Kluci z Dukly předvedli vynikající výkon a soupeře porazili rozdílem 3:6.

U16: Zlepšenou produktivitou ve druhé půli jsme vyhráli další domácí zápas

úterý 1. 10. 2019 | Redakce

logoNaše šestnáctka se o víkendu utkala s Ervěnicí-Jirkov na domácím hřišti. Kluci ve druhém poločase zlepšili svou hru a zápas vyhráli.

U16: Zlepšenou produktivitou ve druhé půli jsme přehráli Motorlet

pondělí 16. 9. 2019 | Redakce

logoNaše šestnáctka v sobotu přivítala na domácím hřišti Motorlet. Kluci utkání zvládli a na domácím hřišti soupeře porazili.

Dukla tradičně pomáhala s Teribearem

neděle 15. 9. 2019 | Redakce

logoLetos se konal již 5. ročník sportovně - charitativní akce Teribear hýbe Prahou. I po přesunu z Letné zůstala dukelská mládež věrná a i letos dorazila v hojném počtu na Vítkov.

U16: Rakovnická lekce z produktivity

pondělí 9. 9. 2019 | Redakce

logoNaše šestnáctka se o víkendu utkala s Rakovníkem. Soupeř proměnil více šancí a Duklu porazil.

U16: Prohra na penalty s Jabloncem

úterý 3. 9. 2019 | Redakce

logoNaše šestnáctka odehrála své další mistrovské utkání. Soupeřem byl tým z Jablonce. Kluci sice po poločase vedli 2:1, vedení však nedokázali udržet a utkání nakonec na penalty prohráli.