PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert

2. st 21. 8. 2019 Dukla Praha Sokolov12:30

9. ročník Duklakempů je v plném proudu

pátek 5. 7. 2019 | Redakce

logo9. ročník Duklakempů již odstartoval. První turnus byl v pátek 5.7.2019 zdárně zakončen a hned v neděli se těšíme na další mladé fotbalisty v malebném údolí v Chotýšanech. Na následujícím třetím turnusu je opět vyčleněn prostor pro děvčata a opět proběhnou dva příměstské turnusy v Praze.

Günter Bittengel: Vychovávat děti je zodpovědné poslání

sobota 29. 6. 2019 | Redakce

logoV červnu skončil na pozici sportovního ředitele Dukly a přesunul se na post sportovního manažera dukelské mládeže. S mládeží úzce spolupracoval dlouhodobě, nyní ji bude moct věnovat veškerou energii. O směřování dukelské výchovy hráčů mluví Günter Bittengel v novém rozhovoru.

Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPU

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logoVe středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.

U16: Skvělé 4. místo na All Stars Cupu

středa 19. 6. 2019 | Redakce

logoKlukům z dukelské U16 se podařil velký úspěch, na hvězdně obsazeném All Stars Cupu obsadili skvělé 4. místo, což je dosud nejlepší umístění Dukly na tomto turnaji. Utkali se např. i s týmy Atlético Madrid a Paris Saint-Germain.

U16: V posledním ligovém utkání jsme doma podlehli Hradci

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNaše šestnáctka v posledním zápase sezóny přivítala na svém hřišti Hradec Králové. Dukla bohužel nezvládla především první poločas, a poslední ligový zápas tak prohrála poměrem 0:3.

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

Další stránky
123456>>