PORTRÉTY Z JULISKYDavid Douděra

Novinky - U15 - starší žáci A

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
24. so 18. 5. 2019 Dukla Praha Sparta Praha0:1(0:0)
26. so 1. 6. 2019 Dukla Praha Č. Budějovice10:15

U15: Vyrovnané utkání se Spartou

úterý 21. 5. 2019 | Redakce

logoV dalším kole ligy se naše patnáctka utkala se Spartou. Zápas rozhodla jedna standardní situace, kterou soupeř dobře zahrál. Naši kluci se však snažili celý zápas.

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

U15: Hořká prohra v Plzni

pondělí 13. 5. 2019 | Redakce

logoV dalším kole ligy zavítala naše patnáctka na hřiště Viktorie Plzeň. Dukla sice v prvním poločase po krásné akci vedla, své vedení však udržet nedokázala. Plzeň se ještě do poločasu dostala do vedení 2:1 a ve druhé půli přidala ještě jednu branku. Všechny body tedy zůstávají v Plzni.

U15: Prohra s Teplicemi

pondělí 6. 5. 2019 | Redakce

logoV dalším kole ligy se kluci z U15 utkali s týmem z Teplic. Naši kluci odehráli dobré utkání, nedokázali však proměnit své šance, a tak na vítězství nedosáhli a všechny body patří Teplicím.

U15: Vítězství nad Kladnem

úterý 30. 4. 2019 | Redakce

logoNaše patnáctka se v dalším kole ligy utkala s týmem z Kladna. Utkání nabídlo hned 5 branek. Naši kluci předvedli skvělý výkon a po dvou gólech v prvním poločase a jednom gólu ve druhém poločase soupeře porazili.

U15: Výhra nad Příbramí

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logoV dalším kole ligy se naše patnáctka utkala s týmem z Příbrami. Kluci předvedli skvělý bojovný výkon a po poločase vedli 2:0. V druhém poločase přidali ještě jednu branku a soupeře porazili 3:0.

Další stránky
123456>>