PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Tetour

Novinky - U15 - starší žáci A

kolodatumdomácíhosté
9. so 5. 10. 2019 Čáslav Dukla Praha1:9(0:4)
11. so 19. 10. 2019 Sokol Třebeš Dukla Praha10:00

U15: Patnáctka veze vysoké vítězství z Čáslavi

pondělí 7. 10. 2019 | Redakce

logoUtkání pro nás začalo dobře a z úvodního tlaku se nám podařilo jít rychle do vedení. Následně jsme ale ustoupili z nastaveného tempa a nevyužili několik slibných příležitostí. Nicméně v závěru první půle se nám podařilo vstřelit tři další góly. Ve druhém poločasu, přes snížení soupeře, hra pokračovala ve stejném rytmu a my jsme dalšími pěti brankami rozhodli o jednoznačném vítězství.

U15: Po sérii nepodařených utkání se tým zkoncentroval a porazil Kolín

pondělí 23. 9. 2019 | Redakce

logoV podstatě po celou dobu hry jsme měli převahu na míči i územní a o vítězství jsme rozhodli už v prvním poločase, kdy jsme kolínskou branku zatížili pěti góly. Ve druhé půli obraz hry pokračoval jen jsme už nebyli tak efektivní a řada dalších šancí zůstala nevyužita. Nakonec utkání skončilo v poměru 8:0.

U15: S fyzicky vyspělým týmem bez bodů

úterý 17. 9. 2019 | Redakce

logoK vidění bylo zajímavé utkání, které nám přineslo zajímavé podněty do dalšího tréninku. V divizních utkáních se často setkáváme a budeme setkávat s týmy, které mají ve svých řadách hráče biologicky velmi napřed, s čímž se musíme naučit pracovat. Po herní stránce jsme předvedli poměrně slušné utkání a brzy šli do vedení. Soupeř ve druhé polovině prvního poločasu utkání otočil a přes naší veškerou snahu se mu výsledek podařilo uhájit až do konce.

Dukla tradičně pomáhala s Teribearem

neděle 15. 9. 2019 | Redakce

logoLetos se konal již 5. ročník sportovně - charitativní akce Teribear hýbe Prahou. I po přesunu z Letné zůstala dukelská mládež věrná a i letos dorazila v hojném počtu na Vítkov.

U15: V těžkém utkání jsme prohráli s Cidlinou

pondělí 9. 9. 2019 | Redakce

logoPřes optickou převahu a mnohem vyšší držení míče tým nedokázal vstřelit gól a naopak po dvou chybách v obraně inkasoval po jednom gólu v každém z poločasů. Utkání tak skončilo naší prohrou v poměru 0:2.

U15: Z náročného utkání s Chrudimí nakonec vezeme vítězství

úterý 3. 9. 2019 | Redakce

logoVe velkém vedru se od začátku hrálo pěkně od podlahy. Nám díky nepřesnostem vázla kombinace a proti bojovnému výkonu domácích jsme se nedokázali dostat do naší kombinační hry. Po pěkné akci v první půli jsme šli do vedení, ale soupeř z penalty záhy vyrovnal. Ve druhé půli jsme přece jenom šli za vítězstvím silněji než soupeř a třemi brankami dovedli zápas do vítězství.

Další stránky
123456>>