PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný

Novinky - U14 - starší žáci B

Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPU

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logoVe středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

U14: Vedro v Jirnech přineslo čtrnáctce vítězství s Českými Budějovicemi

úterý 4. 6. 2019 | Redakce

logoV posledním domácím utkání jsme v Jirnech přivítali České Budějovice. Ve vyrovnaném utkání, kdy si oba týmy vytvořily několik zajímavých situací, jsme zvítězili, když jsme se v každém poločase jednou prosadili pěknými střelami z velké a střední vzdálenosti.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

U14: V oboustranně velmi dobrém utkání jsme prohráli se Spartou

neděle 19. 5. 2019 | Redakce

logoV první půli jsme hráli velmi dobře a měli jsme převahu. Vypracovali jsme si silné příležitosti, ovšem úspěšní jsme byli pouze jednou. Soupeř v závěru poločasu vyrovnal. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu, Sparta i my jsme trefili brankovou konstrukci. Nakonec Spaťané využili dvou našich zaváhání v obraně. Přes snahu v závěru jsme už nedokázali reagovat.

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

Další stránky
123456>>