PORTRÉTY Z JULISKYPablo González Juárez

Novinky - U14 - starší žáci B

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
19. so 13. 4. 2019 Dukla Praha Příbram1:0pen(0:0)
21. so 27. 4. 2019 Dukla Praha Kladno12:15

U14: Ve vyrovnaném utkání jsme nakonec uspěli na penalty

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logoNa Ruzyni jsme s Příbramí odehráli velice kvalitní utkání. My jsme hráli v obou poločasech aktivně, více jsme drželi míč, ale i Příbramští několikrát nebezpečně zahrozili. Když jsme 5 min před koncem nastřelili pouze tyč, šlo utkání do penalt, které jsme sebevědomě zvládli a připsali si bod navíc.

U14: V Liberci jsme předvedli silný výkon a zvítězili

úterý 9. 4. 2019 | Redakce

logoUtkání jsme začali velmi dobře a již v 8. minutě jsme vedli 2:0. Poté se hra trochu vyrovnala a krátce po přestávce domácí dokonce snížili na rozdíl jediné branky. Náš tým se poté opět zvedl, zlepšil nasazení a koncentraci a dalšími dvěma góly utkání rozhodl.

U14: Po výborném výkonu jsme nakonec na vítězství nedosáhli

úterý 2. 4. 2019 | Redakce

logoNa Julisce se v krásném počasí hrálo velmi kvalitní utkání. Náš tým šel v prvním poločasu do vedení po proměněném pokutovém kopu. Slavia ve druhém poločasu nejprve vyrovnala, poté neproměnila dva pokutové kopy, aby ten třetí již skončil v naší síti, a utkání tak skončilo poměrem 1:2.

U14: Po vydařeném druhém poločase vezeme vítězství z Meteoru

úterý 26. 3. 2019 | Redakce

logoVelmi brzy jsme po pomalém návratu ve středu prohrávali, ale pak jsme postupem času vyrovnali hru a odměnou nám byly dva góly. Na konci prvního poločasu jsme ovšem opět inkasovali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2. Ve druhé půli jsme velmi rychle šli do vedení a následně měli velkou herní převahu, ze které jsme dokázali přidat další dvě branky a zvítězili jsme v poměru 5:2.

U14: V prvním jarním utkání jsme prohráli v Mladé Boleslavi

pondělí 18. 3. 2019 | Redakce

logoVložené středeční kolo přineslo náročné utkání s fyzicky vyspělým týmem Mladé Boleslavi. Domácí využili v prvním poločase dvou chyb v naší rozehrávce a šli do vedení. V druhém poločase jsme ještě dvakrát inkasovali a v závěru už pouze korigovali na 1:4.

U14: Na Julisce jsme v herně nezvládli zápas s Bohemkou

pondělí 18. 3. 2019 | Redakce

logoZápas s Bohemians pro nás výborně začal, když jsme se hned ve 2. minutě dokázali prosadit z pokutového kopu. Postupem času ovšem Bohemáci vyrovnali hru a odměnou jim byly dva góly středem naší obrany. Přestože jsme ve druhém poločase vyvinuli velký tlak, nepodařilo se nám skórovat a prohráli jsme 1:2.

Další stránky
123456>>