PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma

Novinky - U14 - starší žáci B

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
1. ne 3. 11. 2019 Dukla Praha Trutnov16:1(9:1)

Hráči Dukly v reprezentačním dresu

neděle 1. 12. 2019 | Redakce

logoPodzimní část sezóny je u konce a s tím i série reprezentačních utkání napříč kategoriemi. Také dukelští fotbalisté oblékli reprezentační dres. A jak si naši hráči vedli?

U14: Úspěšné testování

středa 6. 11. 2019 | Redakce

logoHráči ročníku 2006 ustanovili na konci první poloviny soutěžního ročníku prozatímní rekord celé divizní skupiny C v počtu vstřelených gólů za jedno utkání. Ve všech divizích U14 celé České republiky jim pak za tento počin náleží pomyslné 3. místo (za Baníkem Ostrava a Žďárem nad Sázavou).

U14: Společnou cestou

pondělí 4. 11. 2019 | Redakce

logoNavzdory výsledku se první čtyřicetiminutovka vůbec nepovedla. Náprava po přestávce byla rychlá, efektní i efektivní.

U14: Více atletiky, méně fotbalu

úterý 22. 10. 2019 | Redakce

logoTým U14 potvrdil domácí vítězství nad Vysokým Mýtem i venku. S hradeckou Třebeší bodoval taktéž v plné výši.

U14: Elektrizující momenty

úterý 15. 10. 2019 | Redakce

logoNaše čtrnáctka se o víkendu utkala s Vysokým Mýtem. Šlágr kola rozhodl čistý hattrick domácích v posledních patnácti minutách druhého poločasu.

U14: "Trenére, my to zvládneme sami..."

čtvrtek 10. 10. 2019 | Redakce

logoKluci na sebe vytvořili velký časoprostorový tlak už během rozcvičení, které si řídili naprosto sami, bez korekce trenérů. Do tempa se tak dostali fyzicky i mentálně ještě před úvodním hvizdem zápasu. A podle toho také zápas vypadal. 5 branek vstřelených, 0 obdržených.

Další stránky
123456>>