Teď začne
vojna!

Novinky - U14 - starší žáci B

U14: O vítězství nad Neratovicemi rozhodly první 3 minuty druhého poločasu

pondělí 20. 6. 2022 | Pavel Papež

logoPoslední zápas druhé poloviny sezóny jsme na domácím hřišti sehráli s týmem z Neratovic. Utkání jsme úspěšně zvládli a nyní se již chystáme na baráž o ligovou soutěž, ve které se potkáme s týmem Jablonce.

 
 
 

U14: Poslední venkovní výjezd do Chomutova

pondělí 13. 6. 2022 | Pavel Papež

logoNa poslední venkovní zápas sezóny jsme vyrazili do Chomutova, zde na nás čekalo perfektně připravené velké hřiště, na kterém se zprvu zdálo, že to na něm musí jít samo.

 
 
 

U14: Déjà vu s Karlovými Vary

pondělí 6. 6. 2022 | Pavel Papež

logoDo Ruzyně o víkendu přijeli kluci z Karlových Varů. Věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas, protože karlovarští dokázali v předchozím kole porazit tým z Ústí nad Labem.

 
 
 

U14: Dohrávka s Varnsdorfem byla na góly bohatá

pátek 3. 6. 2022 | Pavel Papež

logoJelikož jsme na začátku druhé poloviny sezóny nemohli přivítat na Ruzyni kluky z Varnsdorfu kvůli podmáčenému terénu, hostili jsme je tuto středu v dohrávce.

 
 
 

U14: Gólová produktivita v Litvínově

úterý 31. 5. 2022 | Pavel Papež

logoZa příjemného počasí a na pěkném terénu jsme hráli proti klukům z Litvínova. V zápase padlo několik pěkných branek po kombinačních, ale i individuálních akcích. Zaslouženě jsme zvítězili, jen škoda dvou obdržených gólů.

 
 
 

U14: Proti Ústí jsme předvedli dobrý výkon a zaslouženě zvítězili

pondělí 23. 5. 2022 | Pavel Papež

logoV sobotu do areálu na Ruzyni zavítal tým z Ústí nad Labem vedoucí naši tabulku. Jednalo se o atraktivní zápas, jelikož naši kluci jsou druzí v tabulce právě za Ústím. Počasí na fotbal bylo ideální a diváků bylo kolem hřiště také dost.

 
 
 
Další stránky
123456>>
 

Aktuálně z kategorie

U14: Plán ročníku 2007

4. 11. Plán U14 (ročník 2007)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu