PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

Týmové foto

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

U8: První jarní miniliga

středa 3. 4. 2019 | Redakce

logoV neděli sehráli kluci z U8 první jarní Miniligu na Ruzyni. Do ruzyňského areálu dorazily týmy Teplic a Liberce.

U9: Povedený turnaj v Bystřici pod Pernštejnem

středa 3. 4. 2019 | Redakce

logo​Hráči FK Dukla Praha kategorie U9 o víkendu vlakem odcestovali z Prahy, aby odehráli dvoudenní turnaj v Bystřici Pod Perštejnem. Na turnaji se mohli ukázat ve fotbale, futsale a florbale. Naši hráči poměřili síly s týmy SK Slavia Praha, FC Slovan Liberec, FC Zbrojovka Brno, MŠK Žilina a SFK Vrchovina.

Dukla odcestovala do Viareggia

pondělí 11. 3. 2019 | Redakce

logoDukelský tým U19 se účastní letošního 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“ v italském městečku Viareggio. Ten probíhá od 11. do 27. března.

Program mistrovských zápasů mládežnických družstev DUKLY - 1.- 3.3.2019

středa 27. 2. 2019 | Redakce

logoO tomto víkendu vstoupí do jarní části mistrovských soutěží dorostenecké celky. Družstvo kategorie U 16 má svoje utkání s Admirou Praha odloženo na středu 13.3.2019.

Viareggio Cup zná rozlosování

čtvrtek 14. 2. 2019 | Redakce

logoV těchto dnech byl rozlosován již 71. ročník mezinárodního juniorského turnaje Viareggio Cup (Coppa Carnevale), který se uskuteční 11.-27. března 2019 v italském Viareggiu. Turnaje se zúčastní celkem 40 mužstev, která byla zařazena do deseti skupin.

Další stránky
123456>>