PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

Novinky - Starší žáci C

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

U14+U15: Ve vyrovnaném přeborovém utkání padaly góly až v závěru

sobota 4. 5. 2019 | Redakce

logoNa Hájích hrálo naše céčko po celou dobu vyrovnanou partii. My jsme lépe kombinovali, domácí zase těžili z fyzické převahy a získávali míče v soubojích. Góly padaly až v samém závěru, kdy nejprve šly pět minut před koncem Háje do vedení a my jsme v poslední minutě vyrovnali na konečných 1:1.

U14+U15: Ukázali jsme vysokou produktivitu v zakončení

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logoK dalšímu přeborovému utkání zavítalo naše céčko na Mikulovu, kde jsme se potkali s Duklou Jižní Město. V zápase padalo hodně gólů a je moc dobře, že jsme byli produktivní a vypracovávali si příležitosti, které jsme šestkrát dokázali proměnit. Soupeř byl také silný v zakončení, ale prosadil se pouze třikrát.

U14+U15: Ve fyzicky náročném utkání jsme jen remizovali

úterý 26. 3. 2019 | Redakce

logoHra se přelévala ze strany na stranu, a přestože jsme měli herní převahu, Vršovičtí neustále hrozili rychlými akcemi po dlouhých nákopech, z nichž se dokázali třikrát prosadit. My jsme také vstřelili tři góly a tak utkání skončilo remízovým stavem.

Dukla odcestovala do Viareggia

pondělí 11. 3. 2019 | Redakce

logoDukelský tým U19 se účastní letošního 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“ v italském městečku Viareggio. Ten probíhá od 11. do 27. března.

Další stránky
123456>>