PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Novinky - Starší dorost U18

Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 23.-24.10.2021

pátek 22. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoKonec podzimní sezony finišuje a my budeme s napětím sledovat, jak si naše mládežnická družstva vedou v posledních nebo předposledních utkáních podzimu.

 
 
 

U12 - rovněž postup do celostátního finále Poháru mládeže

středa 20. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoTaké mladší žáci U12 dokázali zvítězit v semifinálové fázi turnaje Pohár mládeže. Je to společně s vítězstvím kategorie U13 velký úspěch celé naší mládežnické akademie. Odráží se v tom výborná práce našich trenérů a je jedině dobře, že se to projevuje již v kategorii mladších žáků.

 
 
 

Naše U13 vyhrála semifinálový turnaj Poháru mládeže

středa 20. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoNaši třnáctiletí žáci zvítězili ve SA SK Aritmy Praha v semifinálovém turnaji Poháru mládeže a postupují do celostátního turnaje. Je to velký úspěch celé naší mládežnické akademie a svědectví o velmi kvalitní práci našich trenérů.

 
 
 

Výsledkový servis FK DUKLA Praha, spolek

středa 20. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoPozornost všech fanoušků DUKLY bude upřena hlavně do Teplic, kde o víkendu startují všechna naše dorostenecká družstva.

 
 
 

Trénink s hráči A-týmu. Projekt Patroni týmu podporuje naše mladé naděje

středa 20. 10. 2021 | Lukáš Šonský

logoJaké to je zatrénovat si s Danielem Kozmou, Jiřím Pirochem, Filipem Radou, Janem Pázlerem a dalšími hráči A-týmu? O tom by mohli vyprávět fotbalisté našich mládežnických kategorií. V rámci projektu Patroni týmu se setkávají se svými vzory pravidelně.

 
 
 

Výsledkový servis FK DUKLA Praha, sppolek

neděle 17. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoV sobotních zápasech si družstva našeho klubu vedla velice dobře a kromě kategorie U18, včechna zvítězila. Také neděle byla velice úspěšná, všechna tři družstva zvítězila. A připočteme-li k tomu vítězství A i B-mužstva, je to asi nejúspěšnější víkend v celé historii klubu.

 
 
 
Další stránky
123456>>
 

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu