PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Novinky - Žáci, 5.třída

Günter Bittengel: Sezona byla pro dukelskou mládež velkou zkušeností

čtvrtek 10. 6. 2021 | Jan Martínek

logoJak pandemie koronaviru ovlivnila mládež na Dukle? O tom jsme si v rozhovoru povídali s manažerem naší mládeže Günterem Bittengelem, který hodnotil nejen uplynulou sezonu.

 
 
 

Realizační týmy mládeže chlapců, dívek a žen podpořili Dům P.Pittra

čtvrtek 3. 6. 2021 | Redakce

logo

 
 
 

Nechme děti sportovat! Dukla se připojuje k iniciativě sportovních klubů

úterý 20. 4. 2021 | Redakce

logoDukla Praha podporuje výzvy ostatních sportovních klubů i Ligové fotbalové asociace k možnosti znovu obnovení sportování dětí a mládeže. „Dětem byl silně narušen jejich svět her, pohybu a kamarádů. To je velice závažné zjištění,“ říká Günter Bittengel, manažer mládeže na Dukle.

 
 
 

Čas tu letí, za měsíc mě máte doma, píše duklák Lukáš z Anglie

pondělí 23. 11. 2020 | Klub

logoVýchova mladých talentů v Dukle je úzce spjata s jejich osobnostním růstem, otevřenou myslí a odvahou čelit výzvám. Velkou zkušeností a cenným poznáním vlastní samostatnosti a schopnosti obstát je studium v zahraničí. Zveřejňujeme zde už podruhé dopis našich dukláků (dukláka) z Velké Británie Lukáše Ungermana.

 
 
 

Trenérský koncept na Dukle je unikátní, říká kouč U15 Martin Babača

středa 18. 11. 2020 | Kateřina Škvárová, Lukáš Šonský

logoTrenér našeho týmu do patnácti letech, učitel a příležitostný překladatel Martin Babača je mužem mnoha rolí. V rozhovoru jsme rozebrali spoustu zajímavých témat – od slibně rozjeté sezony naší „patnáctky“ až po koncept Dukly a výhody, které mu v trénování přináší zkušenosti učitele. Rozhovor vyšel v zápasovém magazínu Hlasatel z Julisky a přinášíme ho i zde v plném znění.

 
 
 

See you soon! Dukláčtí studenti zdraví ze světa

úterý 3. 11. 2020 | Klub

logoVýchova mladých talentů v Dukle je úzce spjata s jejich osobnostním růstem, otevřenou myslí a odvahou čelit výzvám. Velkou zkušeností a cenným poznáním vlastní samostatnosti a schopnosti obstát je studium v zahraničí. Přinášíme vám zprávy ze světa našich současných dvou krajánků, Františka Pavlovského a Lukáše Ungermana z týmu U17, jinak studentů Gymnázia Nad štolou, kteří se v září vydali na půlroční studijní pobyty do USA a Velké Británie.

 
 
 
Další stránky
123456>>
 

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu