Týmy FK Dukla Praha

Těsné vítězství U18 v Litvínově

pondělí 26. 9. 2022 | Adam Lukáš

logo Těsné ale zasloužené vítězství si připsala naše osmnáctka v Litvínově a zaznamenala již čtvrtou výhru v řadě.

Tentokrát se divoká přestřelka se Žižkovem nekonala

pondělí 26. 9. 2022 | Pavel Papež

logo V sobotu jsme se vydali na další venkovní utkání, tentokrát nás čekal tým ze Žižkova.

U12 na Xaverově při umělém osvětlení

čtvrtek 22. 9. 2022 | Jakub Sainer

logo Ve středu v podvečer jsme se utkali s Xaverovem v dohrávce prvního kola. Utkání se mám povedlo a výsledkem bylo jedenáct vstřelených branek v síti soupeře.

Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA Praha

čtvrtek 22. 9. 2022 | Tomáš Hubáček

logo Kromě Celostátní ligy dorostu, která má reprezentační pauzu, pokračují o víkendu všechny soutěže mládeže.

Herně zajímavé utkání jsme sehráli s Chomutovem

úterý 20. 9. 2022 | Jaroslav Žipaj

logo Na kluzkém terénu se hrál poměrně kvalitní zápas s velkým množstvím branek. Dalším vítězstvím si naše šestnáctka drží dosavadní neporazitelnost v podzimní části soutěže.

Na těžkém terénu jsme se utkali s houževnatým soupeřem

úterý 20. 9. 2022 | Jakub Sainer

logo V nedělním sychravém odpoledni jsme se utkali s Braníkem. Utkání bylo poznamenané těžkým terénem, se kterým se musely oba týmy vypořádat. Lépe se to povedlo nám a zaslouženě jsme zvítězili.

Další stránky
123456>>

WU18: Velmi cenné tři body z Brna

pondělí 19. 9. 2022 | Redakce

logo Ve velmi dobrém bojovném výkonu si z Brna odvážíme 3 body.

WU18: Dorostenky si připsaly první 3 body do tabulky

úterý 13. 9. 2022 | Redakce

logo V souboji nováčků 1. ligy dorostenek byly domácí hráčky úspěšnější.

WU18: Dorostenky nebodovaly ani ve třetím zápase

středa 31. 8. 2022 | Redakce

logo V předehrávce 8. kola si dorostenky připsaly již třetí porážku v řadě. Tentokrát nestačily na Pardubice.

WU15: První domácí zápas je za námi

neděle 28. 8. 2022 | Redakce

logo První domácí utkání bylo naplánováno na trávě ve Statenicích, bohužel počasí nás donutilo odehrát utkání na umělé trávě na Julisce. Soupeřem nám byl tým z Teplic.

WU18: Dorostenky doma nestačily na Slovácko

středa 17. 8. 2022 | Redakce

logo V Libčicích nad Vltavou se odehrál zápas v rámci prvního kola nejvyšší soutěže dorostenek. Slovácko bylo nad naše síly a zaslouženě vyhrálo.

WU15: Vítězný zápas s mixem dorostenek proti Roudnici

neděle 14. 8. 2022 | Redakce

logo V sobotu po obědě se sešly týmy WU15 a WU18 společně na zápase proti stejně starému výběru dívek Roudnice nad Labem.

Další stránky
123456>>