PORTRÉTY Z JULISKYPablo González Juárez

Týmy FK Dukla Praha

Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPU

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logo Ve středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.

U16: Skvělé 4. místo na All Stars Cupu

středa 19. 6. 2019 | Redakce

logo Klukům z dukelské U16 se podařil velký úspěch, na hvězdně obsazeném All Stars Cupu obsadili skvělé 4. místo, což je dosud nejlepší umístění Dukly na tomto turnaji. Utkali se např. i s týmy Atlético Madrid a Paris Saint-Germain.

U16: V posledním ligovém utkání jsme doma podlehli Hradci

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logo Naše šestnáctka v posledním zápase sezóny přivítala na svém hřišti Hradec Králové. Dukla bohužel nezvládla především první poločas, a poslední ligový zápas tak prohrála poměrem 0:3.

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logo Na Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

Dukla se zúčastní All Stars Cupu

pondělí 10. 6. 2019 | Redakce

logo Od 14. do 16. června proběhne v Praze mezinárodní mládežnický fotbalový turnaj All Stars Cup, který je určen pro kategorie U16. Z Dukly se ho tedy zúčastní svěřenci trenéra Jaroslava Žipaje.

U19: Po obratu zasloužená remíza s Mladou Boleslaví

pátek 7. 6. 2019 | Redakce

logo Starší dorostenci Dukly v posledním utkání celostátní dorostenecké ligy U19 přivítali na svém domácím hřišti v Jirnech dorost Mladé Boleslavi. Po zisku bodu se Dukla posunula na konečné předposlední místo před Jihlavu, která získala o bod méně a spolu tvoří sestupovou dvojici. Starší dorost Dukly tak bude v příštím ročníku hrát Českou ligu dorostu, tj. druhou nejvyšší soutěž. Dukla celkem získala v uplynulém ročníku 28 bodů, její soupeř z Mladé Boleslavi byl již před posledním kolem zachráněn a skončil o jednu příčku výše než Dukla s celkovým ziskem 33 bodů.

Další stránky
123456>>

WU18: Cenné vítězství z Plzně!

úterý 7. 5. 2019 | Redakce

logo V neděli v ranních hodinách v pěkném městečku v Dobřanech odehrála juniorka 3. kolo nadstavby proti Plzni. Po vyrovnaném průběhu vítězí vínovo-žluté barvy 1:0 po brance Fojtíkové.

Devátý dívčí turnaj škol vyhrála ZŠ Antonína Čermáka!

pondělí 29. 4. 2019 | Redakce

logo V neděli 28. dubna uspořádala Dukla Praha letošní první turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme připravili turnaj poslední dubnovou neděli a dívky se skutečně bavily.

Zavítali jsme do další základní školy - ZŠ Věry Čáslavské

úterý 9. 4. 2019 | Redakce

logo V pondělí 8. dubna jsme navštívili základní školu Věry Čáslavské, kde proběhla sportovní akce a nábor mezi 1.-3. ročníky. Hrálo si s námi téměř 100 dětí, takže o radost z pohybu bylo postaráno.

WU18: Sparta byla nad naše síly

pondělí 8. 4. 2019 | Redakce

logo Poslední kolo základní části jsme odehráli proti Spartě, která v úvodu rozhodla o svém vítězství. Konečných 6:1 pro Spartu vydalo za další tři body a navýšení náskoku.

WU18: Smolný zápas v Plzni

středa 20. 3. 2019 | Redakce

logo V neděli 17.3. odehrály dorostenky další utkání v 1. lize. Jely na půdu souseda v tabulce Viktorie Plzeň a s jasným cílem zvítězit. Bohužel po 80-ti minutách skončilo utkání 2:1 a soupeř slavil 3 body.

WU15: První výhra v sezóně

úterý 12. 3. 2019 | Redakce

logo Juliska v dalším kole přivítala holky z Braníka.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán