Týmy FK Dukla Praha

U19: Proti Viktorii Žižkov B jsme o našem vítězství rozhodli ve druhém poločase

neděle 29. 1. 2023 | Tomáš Kulvajt

logo Viktorka Žižkov, vedená rekordmanem v počtu ligových titulů a také bývalým hráčem Dukly, Jiřím Novotným proti nám nastoupila s mladým týmem s převahou hráčů do 22 let. Na umělé trávě v Satalicích se hrál bojovný zápas, který jsme díky produktivitě ve druhém poločasu dokázali zvládnout vítězně.

První dorost má za sebou další dvě přípravy

pondělí 23. 1. 2023 | Tomáš Kulvajt

logo První dorost DUKLY sehrál v minulém týdnu další dvě přípravná utkání.

V prvním přípravném utkání v novém roce jsme podlehli Sigmě Olomouc

úterý 17. 1. 2023 | Tomáš Kulvajt

logo V utkání na umělé trávě v Řepčíně jsme zaslouženě vedli, soupeř však do poločasu vyrovnal a po přestávce šel do vedení. Na naše vyrovnání dokázali domácí odpovědět v závěru a brankou v 84. minutě zápas překlopit na svou stranu.

V posledním utkání sezóny jsme se rozešli smírně s Libercem

pondělí 12. 12. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo Slovan Liberec, který se snaží (stejně jako my vloni) o posunout do celostátní ligy dorostu a po podzimu je na postupové příčce, byl pro nás skvělým soupeřem. V ofenzivně vedeném utkání jsme se nakonec rozešli smírně.

Ve druhém přípravném utkání mezibloku jsme zvítězili nad divizním Českým Brodem

neděle 4. 12. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo Další zápas proti týmu dospělých jsme sehráli na umělé trávě v Satalicích. Zápas zkomplikovalo sněžení, ale i přes to se hrál oboustranně ofenzivní fotbal, ve kterém jsme svého soupeře přestříleli a zaslouženě vyhráli.

U19: Výhra v prvním utkání přípravného mezibloku na hřišti přeborového Tempa

středa 30. 11. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo Zápas proti čtvrtému týmu Pražského přeboru se výsledkově přeléval, o našem vítězství jsme nakonec rozhodli v samém závěru utkání.

Další stránky
123456>>

Sportovní akce na ZŠ Rudná, 5. května

čtvrtek 1. 12. 2022 | Lukáš Smrčka

logo V listopadu pokračují Sportovní akce pro dívky 1.-3. tříd na základních školách. Ve středu 16. listopadu jsme navštívili další ZŠ v Rudné.

WU18: Vysoká výhra v Ostravě

středa 30. 11. 2022 | Redakce

logo Poslední ligové kolo podzimu bylo jasně v režii Dukly. Domácí Baník si nevypracoval žádnou velkou šanci ke skórování.

Sportovní akce na ZŠ Rudná

pondělí 28. 11. 2022 | Lukáš Smrčka

logo ​V listopadu pokračují Sportovní akce pro dívky 1.-3. tříd na základních školách. V pondělí 14. listopadu jsme navštívili ZŠ Rudná.

WU18: Plzeň v druhém poločase otočila utkaní

pondělí 21. 11. 2022 | Redakce

logo Velmi špatný druhý poločas připravil Duklu o 3 body, navíc přišla o Douderovou, která byla vyloučena.

Sportovní akce na ZŠ Bronzová

pátek 11. 11. 2022 | Lukáš Smrčka

logo V měsíci říjnu se rozběhly Sportovní akce pro dívky 1.-3. tříd základních školách. Ve čtvrtek 20. října jsme navštívili ZŠ Bronzovou ve Stodůlkách.

WU18: Ze Slovácka odjíždíme bez bodu i vstřelené branky

čtvrtek 10. 11. 2022 | Redakce

logo Dlouhá cesta do Dolního Němčí, kde Slovácko hraje své domácí zápasy, nám body nepřinesla. Podruhé v sezóně jsme na favorita soutěže nestačili.

Další stránky
123456>>