PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

Týmy FK Dukla Praha

U15: Prohra se Spartou

pondělí 22. 10. 2018 | Redakce

logo V dalším kole ligy se naše patnáctka střetla s velmi silným soupeřem. Kluci nedokázali proměnit svoje šance a soupeře se zalekli. Nakonec vstřelili alespoň jeden gól.

U12: Kluci v dalším kole přivítali doma tým z Benešova

pondělí 22. 10. 2018 | Redakce

logo Kluci si po pomalejším rozběhu v zápase vytvořili územní převahu, kterou korunovali povedenými akcemi a brankami.

U8: Kluci si užili přátelské utkání v Českém Brodě

středa 17. 10. 2018 | Redakce

logo V sobotu 6.10. kluci odehráli přátelské utkání v Českém Brodě v rámci oslav 70 let od založení klubu FK Dukla Praha. Kluci se na hřišti skvěle bavili hrou a měli radost z nastřílených gólů.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 21.10.2018

středa 17. 10. 2018 | Redakce

logo Program mistrovských zápasů mládeže DUKLY začíná již dnešní předehrávkou starších přípravek se Spartou a pokračuje o víkendu.

Právě vyšel originální kalendář FK Dukla Praha Celá Dukla jedna báseň

úterý 16. 10. 2018 | Redakce

logo Už máte kalendář na příští rok? Fotbalová Dukla vydává jeden neobyčejný. Nemá tradičních dvanáct stran jako je dvanáct měsíců v roce, ale hned pětadvacet. Kromě fotografií všech týmů klubu, od školičky až po A tým mužů i žen, obsahuje ještě něco podstatného navíc.

U19: Se soupeřem z konce tabulky pouze bod

úterý 16. 10. 2018 | Redakce

logo V desátém kole celostátní dorostenecké ligy U19 přivítali starší dorostenci Dukly na domácím hřišti v Lovosické ul. v Praze Na Proseku vrstevníky z akademie Dynama České Budějovice. Hosté v uplynulém ročníku celostátní ligy se umístili na čtrnáctém místě a v současném ročníku po devíti odehraných kolech byli na 13. místě tabulky se ziskem 10 bodů a skóre 7:22 (Dukla na 16. místě se sedmi body). Duklácký dorost chtěl odčinit poslední výsledkově nevydařené zápasy s moravskými týmy a tak na sebe narazil útočný styl Dukly proti zabezpečené obraně s nebezpečnými protiútoky Dynama. Výsledkem byla dělba bodů po základní hrací době a bod navíc pro hosty, kteří byli úspěšnější v penaltovém rozstřelu.

Další stránky
123456>>

WU11: Fotbalistky Dukly po podzimu ve skupině druhé

sobota 20. 10. 2018 | Redakce

logo Fotbalistky starší přípravky mají za sebou podzimní část celorepublikového turnaje dívčích starších přípravek. Ve své skupině přezimují druhé, těsně za Spartou. Hráčky Dukly předvedly krásný fotbal a druhé místo si právem zaslouží.

WU18: Souboj s Plzní dospěl až do penaltového rozstřelu!

pondělí 1. 10. 2018 | Redakce

logo Důležité utkání s Plzní rozhodovaly až pokutové kopy, ve kterých byly šťastnější hostující hráčky.

WU18: Dorostenky padly s týmem Slovácka

pondělí 24. 9. 2018 | Redakce

logo V 5. kole 1. ligy dorostenek čekala na hráčky Dukly nejdelší cesta k zápasu v sezóně.

Další úspěšný dívčí turnaj škol za námi

pondělí 24. 9. 2018 | Redakce

logo V sobotu 22. září 2018 uspořádala Dukla Praha letošní druhý turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme si pospíšili a připravili fotbalový turnaj hned třetí zářijovou sobotu. Dívky se skutečně bavily!

WU13: Děvčata Dukly si s přehledem poradily s týmem Teplic

čtvrtek 20. 9. 2018 | Redakce

logo Nedělní podvečer patřil 1. lize mladších žákyň, kdy Dukla hostila Teplice.

WU13: První odehrané mistrovské utkání v II. třídě mladších žáků

pondělí 10. 9. 2018 | Redakce

logo Odstartovala nová sezóna a WU13 změřila poprvé síly v nejnižší soutěži mladších žáků.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán