PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma

Týmy FK Dukla Praha

U19: Remíza s dorostem Českých Budějovic

středa 12. 8. 2020 | Redakce

logo Druhé přípravné utkání v rychlém sledu po prvním skončilo remízou.

U19: První přípravný zápas s muži Tempa

středa 12. 8. 2020 | Redakce

logo Po nucené pauze a druhých negativních testech všech hráčů i trenérů jsme se sešli již v neděli odpoledne a začali obnovenou přípravu na novou sezónu. A konečně sehráli první přípravné utkání.

U18: Zápas proti Slovácku byl pro nás náročným testem

pondělí 22. 6. 2020 | Redakce

U19: V posledním utkání sezóny jsme v pražském derby zvítězili na hřišti Admiry

pondělí 22. 6. 2020 | Redakce

logo Poslední utkání před letní pauzou sehráli naši dorostenci opět v Praze. Tentokrát vyzvali Admiru.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2020

pátek 19. 6. 2020 | Redakce

logo V souvislosti s onemocněním COVID-19 neproběhne v letošním roce tradiční klubové sportovní odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou.

U19: V dalším přípravném zápase jsme nestačili na pražskou Slavii

sobota 13. 6. 2020 | Redakce

logo Proti neméně kvalitnímu soupeři, jako minulý týden, jsme i tentokrát tahali za kratší konec. Zápasy proti české špičce jsou pro nás obrovsky cenné.

Další stránky
123456>>

WU18: S mladšími soupeřkami z Plzně smírně 1:1!

středa 12. 8. 2020 | Redakce

logo V neděli 9. srpna dorostenky nastoupily proti starším žákyním Plzně. Za teplého počasí a důrazného soupeře uhrály naše hráčky remízu 1:1.

Dorostenky přivítaly na soustředění mladší dorost Postupic

pátek 7. 8. 2020 | Redakce

logo K prvnímu přípravnému utkání nastoupily dorostenky na soustředění v Chotýšanech proti mladším dorostencům Postupic. Utkání rozhodli hosté v druhém poločase na konečných 1:6.

Spojený tým dorostenek a B-týmu žen zahájil letní přípravu

pondělí 27. 7. 2020 | Redakce

logo V neděli dopoledne zahájily oba dva týmy letní přípravu netradičně. Dohromady spojené dorostenky s ženami B utvoří od nové sezony jednu velkou tréninkovou skupinu. Více podrobností najdete dole.

WU18: První mistrovské utkání dorostenek za 3 body!

úterý 10. 3. 2020 | Redakce

logo V neděli v podvečer hrály dorostenky první jarní kolo v předehrávce 12. kola. Proti houževnatému soupeři nakonec zvítězily 9:1 a posunuly se v neúplné tabulce na pomyslné čelo ligy.

WU18: Vítězná generálka proti Baníku Ostrava

středa 4. 3. 2020 | Redakce

logo V neděli v 15:00 naposledy v zimní přípravě nastoupily dorostenky Dukly do přípravného utkání. Soupeřem před soutěží jim byl Baník Ostrava, se kterým si děvčata poradila a zvítězila 5:0.

WU18: Výbuch proti Vítkovicím

neděle 23. 2. 2020 | Redakce

logo V neděli v poledne dorazily do Prahy Vítkovice, které se utkaly proti dorostenkám Dukly. Našim barvám chyběla pouze Lišková, která byla s A týmem žen, šanci dostaly také hráčky širšího výběru.

Další stránky
123456>>