PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

Týmy FK Dukla Praha

Fair play v zápase devatenáctky. Náš kapitán úmyslně neproměnil penaltu

pondělí 14. 12. 2020 | Redakce

logo Dorost do 19 let v dalším přípravném utkání remizoval na hřišti v Satalicích s prvoligovým dorostem Příbrami 3:3. Mohl i zvítězit, ale kapitán Dukly Tomáš Křenek v závěru zápasu úmyslně neproměnil nařízenou penaltu.

Dorost U19 porazil v přípravném utkání dospělý tým Tempa Praha

pondělí 7. 12. 2020 | Redakce

logo Dorost Dukly do devatenácti let, který je v zatím přerušené sezoně na prvním místě tabulky, odehrál po dlouhé době přípravný zápas. A vítězně. Zápas proti mužům Tempa Praha byl oboustranně otevřený, Dukla uspěla díky lepší produktivitě.

Čas tu letí, za měsíc mě máte doma, píše duklák Lukáš z Anglie

pondělí 23. 11. 2020 | Klub

logo Výchova mladých talentů v Dukle je úzce spjata s jejich osobnostním růstem, otevřenou myslí a odvahou čelit výzvám. Velkou zkušeností a cenným poznáním vlastní samostatnosti a schopnosti obstát je studium v zahraničí. Zveřejňujeme zde už podruhé dopis našich dukláků (dukláka) z Velké Británie Lukáše Ungermana.

Trenérský koncept na Dukle je unikátní, říká kouč U15 Martin Babača

středa 18. 11. 2020 | Kateřina Škvárová, Lukáš Šonský

logo Trenér našeho týmu do patnácti letech, učitel a příležitostný překladatel Martin Babača je mužem mnoha rolí. V rozhovoru jsme rozebrali spoustu zajímavých témat – od slibně rozjeté sezony naší „patnáctky“ až po koncept Dukly a výhody, které mu v trénování přináší zkušenosti učitele. Rozhovor vyšel v zápasovém magazínu Hlasatel z Julisky a přinášíme ho i zde v plném znění.

See you soon! Dukláčtí studenti zdraví ze světa

úterý 3. 11. 2020 | Klub

logo Výchova mladých talentů v Dukle je úzce spjata s jejich osobnostním růstem, otevřenou myslí a odvahou čelit výzvám. Velkou zkušeností a cenným poznáním vlastní samostatnosti a schopnosti obstát je studium v zahraničí. Přinášíme vám zprávy ze světa našich současných dvou krajánků, Františka Pavlovského a Lukáše Ungermana z týmu U17, jinak studentů Gymnázia Nad štolou, kteří se v září vydali na půlroční studijní pobyty do USA a Velké Británie.

Primárním cílem je výchova hráčů, říká trenér devatenáctky Kulvajt

sobota 17. 10. 2020 | Kateřina Škvárová, Lukáš Šonský

logo Na Dukle působil už jako hráč, teď vede coby trenér nejstarší dorost do 19 let. A jeho svěřenci si zatím vedou na výbornou – z osmi zápasů prohráli jediný a vedou tabulku. Přinášíme v plné verzi aktualizovaný rozhovor s Tomášem Kulvajtem, který vyšel v zápasovém Hlasateli z Julisky.

Další stránky
123456>>

WU11+WU9: Jak jsme zvládli podzim a jak to bude dál ...

středa 13. 1. 2021 | Redakce

WU9: Nouzový stav nás nezastaví!

čtvrtek 26. 11. 2020 | Redakce

WU11: Přípravky v „nouzovém režimu“

pondělí 2. 11. 2020 | Redakce

logo Po těžkém konci loňské sezóny vypadal začátek školního roku velmi nadějně. Přípravu jsme zahájili úspěšným soustředěním už v polovině srpna a od září jsme naskočili do plného tréninkového a zápasového režimu. Jenže netrvalo dlouho a sen o „normální“ sezóně se začal rozplývat.

WU18: Vítězství z poslední minuty!

čtvrtek 15. 10. 2020 | Redakce

logo Týmový výkon dorostenek Dukly Praha se zapříčinil za důležité 3 body venku! Zápas proti Dynamu nebyl ničím jednoduchým, naše hráčky si před karanténou došly pro cenné vítězství.

WU18: Malé pražské derby pro Duklu

úterý 6. 10. 2020 | Redakce

logo Dorostenky se utkali v malém pražském derby proti ABC Braník. Po jednoznačném průběhu a zejména kvalitnímu prvnímu poločasu zvítězila Dukla 6:1 na půdě soupeřek.

WU15: Žákyně porazily Jihlavu a Braník čtyřmi góly

úterý 29. 9. 2020 | Redakce