PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček

Týmy FK Dukla Praha

Primárním cílem je výchova hráčů, říká trenér devatenáctky Kulvajt

sobota 17. 10. 2020 | Kateřina Škvárová, Lukáš Šonský

logo Na Dukle působil už jako hráč, teď vede coby trenér nejstarší dorost do 19 let. A jeho svěřenci si zatím vedou na výbornou – z osmi zápasů prohráli jediný a vedou tabulku. Přinášíme v plné verzi aktualizovaný rozhovor s Tomášem Kulvajtem, který vyšel v zápasovém Hlasateli z Julisky.

U14: Po zlepšeném výkonu ve druhé půli jsme porazili Litvínov

čtvrtek 15. 10. 2020 | Redakce

logo Dukláci do 14 let hrají v letošní sezoně výborně. V posledním zápase před koronavirovou přestávku přehráli Litvínov 11:0 a zaznamenali už osmou výhru v sezoně.

U15: Na těžkém terénu jsme si poradili s Litvínovem

čtvrtek 15. 10. 2020 | Redakce

logo Dukláci do 15 let si připsali vysoké vítězství. V osmém kole porazili Litvínov 8:1, když už o poločase vedli o čtyři branky. Pro naši patnáctku je to sedmá výhra z osmi zápasů.

U17: Vysoké vítězství v Mladé Boleslavi

středa 14. 10. 2020 | Redakce

logo Dukláci do 17 let si v 8. kole s chutí zastříleli. Po minulé domácí prohře s Teplicemi tentokrát nasázeli Mladé Boleslavli na jejím hřišti 13 gólů!

U16: Opět vítězně. Doma jsme porazili Děčín

pondělí 12. 10. 2020 | Redakce

logo Tým Dukly Praha do šestnácti let má v letošní sezoně fantastickou formu. Kluci vyhráli sedm z osmi odehraných zápasů, naposledy o víkendu přehráli jednoznačně 6:0 na domácím hřišti Děčín.

U19: Poprvé bez bodu. Proti Boleslavi nám jeden gól nestačil

pondělí 12. 10. 2020 | Redakce

logo Náš nejstarší dorost poprvé v sezoně nebodoval. Po sedmi výhrách v řadě tentokrát mladí Dukláci nestačili na Mladou Boleslav B, které na jejím hřišti podlehli 1:3. Jedinou naši branku vstřelil ve druhé půli Daniel Pešan.

Další stránky
123456>>

WU18: Vítězství z poslední minuty!

čtvrtek 15. 10. 2020 | Redakce

logo Týmový výkon dorostenek Dukly Praha se zapříčinil za důležité 3 body venku! Zápas proti Dynamu nebyl ničím jednoduchým, naše hráčky si před karanténou došly pro cenné vítězství.

WU18: Malé pražské derby pro Duklu

úterý 6. 10. 2020 | Redakce

logo Dorostenky se utkali v malém pražském derby proti ABC Braník. Po jednoznačném průběhu a zejména kvalitnímu prvnímu poločasu zvítězila Dukla 6:1 na půdě soupeřek.

WU15: Žákyně porazily Jihlavu a Braník čtyřmi góly

úterý 29. 9. 2020 | Redakce

Dukla se účastnila Sousedského festivalu v Horoměřicích!

úterý 22. 9. 2020 | Redakce

logo V neděli se v Horoměřicích konal Sousedský festival na nádvoří horoměřického zámku. Od 11 do 17 hod. mohli lidé navštívit a vidět, jak moc jsou šikovní občané Horoměřic a jeho okolí. Své místo tam poprvé měla i Dukla, která měla připravené sportovní aktivity pro děti. Festival navštívilo 690 lidí!

WU18: Mladší tým vyhrál s Trutnovem

úterý 22. 9. 2020 | Redakce

logo V utkání s Trutnovem nastoupil daleko mladší tým než v minulých zápasech, hráčky, které dostaly v utkáních prostor, zápas skvěle zvládly. Dorostenky společně vyhrály nad Trutnovem 4:0.

WU18: Nízká efektivita držela otevřené utkání!

úterý 15. 9. 2020 | Redakce

logo Dorostenky zajížděly ke druhému utkání do Mělníka a po vydřeném výkonu si odváží důležité 3 body za výhru 5:2.

Další stránky
123456>>