PORTRÉTY Z JULISKYDavid Bezdička

Týmy FK Dukla Praha

U19: Půltucet gólů je odrazem rozdílu ve hře a dění na hřišti

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logo V posledním podzimním kole celostátní dorostenecké ligy zajížděl dorost U19 k zápasu 15. kola do tréninkového centra mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích. Utkal se první a poslední tým tabulky po polovině soutěže. Půltucet gólů v síti Dukly a navíc bez přímé střely hostí na branku Zbrojovky je stručná charakteristika odpovídající dění na hřišti. Na velké „umělce“ Zbrojovka zcela ovládla hru, když udeřila v začátku obou poločasů, přičemž první dva góly a poslední gól v síti Dukly byly „polovlastní“ a sebevětší snaha mladíků z Prahy o zvrat utkání vyšla gólově naprázdno. Domácí „studenti“ Fotbalové akademie FAČR předčili hosty „samouky“ ve všech směrech, a to ve fotbalových dovednostech, v rychlosti myšlení i provedení akcí, v soubojích, souhře i v taktické vyspělosti. Za zmínku stojí i to, že prvních pět branek vsítil Dukle jediný hráč - střední útočník Sedlák.

U16: Poctivý výkon s lídrem soutěže

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logo Naše šestnáctka se v posledním zápase podzimu utkala s U17 z Liberce. Zápas přinesl pěkné akce i góly. Dukla však neudržela vedení a nakonec s Libercem prohrála 1:3.

U17: Když trenér křičet nemusí

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logo Jakkoliv se ve sváteční odpoledne dohrávalo téměř za soumraku, o soumrak fotbalu se ani v nejmenším nejednalo. Oba celky dělaly v podzimní derniéře čest svému jménu.

U15: Domácí výhra nad Meteorem

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logo V posledním kole podzimu se naše patnáctka střetla s Meteorem Praha. Na branku jsme si museli počkat až do druhého poločasu. Tam naši chlapci vstřelili dva góly a porazili soupeře 2:0.

U14: Díky efektivitě v zakončování jsme zvítězili s Meteorem

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logo Juliska viděla zajímavé utkání, kdy jsme šli brzy do vedení a již v 9. Minutě jsme vedli 2:0. Stejně rychle ale Meteorští odpověděli a o půli to bylo nerozhodně 2:2. Ve druhé části jsme zlepšili hru a výsledkem byly další dvě branky v síti Meteoru, díky kterým jsme zvítězili v poměru 4:2.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 18.11.2018

středa 14. 11. 2018 | Redakce

logo Mládežnické celky DUKLY čekají poslední zápasy podzimní části sezony. Jejich pořad o tomto víkendu je následující.

Další stránky
123456>>

Podzim s WU9 aneb fotbal nás baví

středa 5. 12. 2018 | Redakce

logo Podzimní část začala povedeným srpnovým soustředěním „s Brumbálem“ v Chotýšanech. Od něj až po poslední turnaj týmu WU11 v sobotu na Julisce jsme odehráli spoustu pěkných zápasů s kvalitními týmy, dali spoustu pěkných gólů a taky dostali spoustu zbytečných. Nu což, je to jenom hra a my jsme v téhle krásné hře udělali zase další nepřehlédnutelný pokrok. Především se nám zvýšilo tempo hry. Zápasy jsou vždy odrazem tréninku a právě na tempu nám hodně záleží. Různá cvičení zaměřujeme na tento tzv. drajf.

První letošní nábor proběhl na základní škole T.G. Masaryka na Ruzyni

úterý 20. 11. 2018 | Redakce

logo Ve středu 14.11. proběhla na ZŠ TGM na Ruzyni první letošní náborová akce, která byla pro 1.-3. třídu. Sportovního dne se účastnilo téměř 30 děvčátek, která tak okusila fotbalové hry.

WU11 – Úspěchy na turnaji v Třebeši

úterý 20. 11. 2018 | Redakce

logo O víkendu si naše dívky zahrály na halovém turnaji v Třebeši. Hrály se dvě samostatné kategorie podle ročníku 2009 a 2008 a naše Duklačky získaly dvě 3. místa a individuální ceny pro brankářky.

WU18: Domácí propadák s Pardubicemi

pondělí 29. 10. 2018 | Redakce

logo V sobotu odpoledne načal 9. kolo po reprezentační přestávce zápas dvou sousedů v tabulce, ovšem na hřišti to vypadalo velmi naopak. Hosté deklasovali Duklu 5 góly.

WU11: Naše dívky oslavily 70 let Dukly a ze Slovenska přivezly zlato

neděle 21. 10. 2018 | Redakce

logo Dukla v rámci oslav 70 let organizovala fotbalový kemp na východu Slovenska. Naše hráčky si přivezly spoustu krásných zážitků, ale medaile za přední příčky v turnaji.

WU11: Fotbalistky Dukly po podzimu ve skupině druhé

sobota 20. 10. 2018 | Redakce

logo Fotbalistky starší přípravky mají za sebou podzimní část celorepublikového turnaje dívčích starších přípravek. Ve své skupině přezimují druhé, těsně za Spartou. Hráčky Dukly předvedly krásný fotbal a druhé místo si právem zaslouží.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán