FK Kolín

2:1

(0:0)

Přípravná utkání U19 2013/14

Sestava hosté: Vávra (58. Steinbauer) – Kulikov, Komárek (46. Cvrček), Šupina, Bezděk (46. Vosátka), Bezpalec (46. Vrkoč) Troníček (75. Bezpalec), Farkaš (46. Petrák) – Kolařík, Sedláček (46. Veliký), Beneš.

• 60., 65. Kolín - 62. Kolařík (Beneš, Troníček).
Generálku proti Kolínu rozhodla tříminutovka, ve které padly všechny tři branky, bohužel pro nás v poměru 2:1 příznivějším pro soupeře. První mistrovské utkání je čeká v sobotu 17. července od 10,15 hodin na stadioně Přátelství.

Po seznamovací čtvrthodince jsme si vytvořili první velkou šanci Benešem, který šel sám na brankáře. Ten však jeho kličku vystihl. Během dalších dvou minut následovala sražená střela Bezpalce a z následného rohu zblízka brankáře nepřekonal Kolařík.

Vše podstatné se odehrálo od 59. do 65. minuty. Nejprve jsme ve dvou stoprocentních šancích selhali a z následného brejku šel Kolín do vedení. Další neproměněná šance Vrkoče a pak konečně gól Kolaříka – 1:1. O tři minuty později jsme však z dalšího brejku znovu inkasovali – 2:1. Poslední dvacetiminutovka již byla kdo z koho. Ve snaze o vyrovnání jsme otevřeli hru a vytvořili si další šance, domácí hrozili i nadále z brejků. Nám se vyrovnat nepodařilo a ani domácí již neskórovali.

Tomáš Kulvajt hodnotil utkání s Kolínem: "Na klucích bylo po zápase vidět obrovské zklamání a to právem. Herně jsme utkání zvládli velmi dobře a proti domácím, kteří nastoupili s převahou hráčů r. n. 1995 jsme si vytvořili hlavně ve druhém poločase velkou herní převahu a velké množství stoprocentních šancí. V nich jsme však selhali, domácí naopak vytěžili z minima maximum. Přesnost a klid v koncovce je tak dalším podnětem pro další práci v tréninku."