U15: Prohra ve vyrovnaném zápase s Pardubicemi

FK Dukla Praha

12. kolo, Česká divize žáků U15 2018/2019

FK Pardubice

Sestava domácí: Janoušek (36.Havlíček) – Magdi, Břeh, Saska, Bačinský – Hauser, Pavlovský, Rek – Tran Tú, Ungerman, Kolínek. Hubl, Kratochvíl, M. Novotný, Grunnet - Jensen.

Sestava hosté:

Ani tentokráte kluci nedokázali porazit soupeře. Zápas se nesl v duchu neproměněných šancí a diváci nakonec viděli jediný gól, který bohužel skončil v síti Dukly.

Ve vyrovnaném utkání s Pardubicemi jsme byli většinu zápasu mírně lepším týmem. Týmem, který si vytvořil více šancí. Fotbal je ale o gólech a ten se nám nepodařilo vstřelit. Předfinální fáze je dobrá, dostali jsme se několikrát za poločas v přečíslení do velkého vápna soupeře, pak ale chybí drobnosti, aby se situace gólově dohrály. Je třeba také mít větší gólovou agresivitu ve velkém vápně. Na všech těchto činnostech pilně pracujeme a věříme, že se výsledky dostaví v nadcházejících zápasech.