FK Baník Sokolov

3:3

(2:1)

14. kolo, Starší dorost U19 2012/13

Sestava hosté: Hodan – Ksandr, Begič, Filip, Preisler - Tetour, Hrazdíra, Brejcha – Steinocher (60. Klár), Toman (75.Kříž), Bartůněk.

• Branky: 7. 1:0 Ksandr (Tetour, Preisler), 28. 1:1, 39. 2:1, 55. 3:1, 62. 3:2 Hrazdíra (Brejcha, Toman), 82. 3:3 Brejcha (Kříž, Tetour).
Zápas, ve kterém padlo šest branek, skončil nerozhodným výsledkem. Dukla U19 remizovala se Sokolovem 3:3.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: „Po vstřelení vedoucí branky jsme začali být méně přesní a udělali dost nevynucených chyb, které dokázal soupeř brejkově dobře využít. A to zakončením nebo nebezpečnými standardními situacemi. Ve 27. minutě jsme mohli z kvalitně rozehrané kombinace zvýšit vedení, ale Tetour nastřelil tyč a soupeř prakticky z protiútoku vyrovnal. I nadále nám chyběl pohyb a přesnost a soupeř toho využil k dalším šancím a ve 39.minutě se po naší chybě v rozehrávce prosadil z brejku. Ve druhé půli jsme hru postupně zkvalitnili, ale z jednoho rohu a odraženém míči nám soupeř z 20 metrů vymetl horní roh branky. Kluci po tomto gólu zapnuli na vyšší obrátky. Zlepšili pohyb a dostali jsme se do naší hry. Soupeř postupně odpadal kondičně a my získali silnou převahu, která přinesla příležitosti k vyrovnání a byli jsme blízko i vítězství. I když herní převaha posledních dvacet minut byla až drtivá vzhledem k šancím, které si soupeř vytvořil a neproměnil ze své hry v prvním poločase, je smír odpovídající."