4:0

(1:0)

13. kolo, Starší dorost U19 2012/13

FK Litvínov

Sestava domácí: Malý - Kulikov, Begič, Filip, Preisler - Tetour, Hrazdíra, Brejcha (72. Troníček) - Steinocher, Toman, Bartůněk.

• Branky: 42. 1:0 Begič (Tetour), 62. 2:0 Brejcha, 66. 3:0 Bartůněk (Toman, Tetour), 82. 4:0 Hrazdíra (Bartůněk, Preisler).
Ve včerejším utkání porazila devatenáctka Litvínov 4:0. Připsala si tak své sedmé vítĕzství.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Proti velice odvážně presujícímu soupeři jsme se v prvním poločase nedokázali ze hry brankově prosadit, i když jsme tam měli čtyři krásné příležitosti přímo v brankovém území z kvalitní kombinace. Pomohli jsme si dorážkou po rohovém kopu těsně před přestávkou. Soupeř měl jen jedinou příležitost, ale zato silnou v podobě samostatného nájezdu. Ve druhé půli byl do druhé branky, která padla taktéž ze standardní situace, obraz hry stejný. Následně jsme však dokázali soupeře silně přehrát a vytvořit si ze hry velké množství příležitostí. Za záda brankáře jsme však dostali jen dvě z nich. Některé pokryl velice kvalitně chytající brankář soupeře a některé jsme chtěly zahrát až do čista a nakonec to nezvládli. Příště. Soupeř hrál dynamicky, odvážně s rychlým přechodem za obranu až do konce a vytvořil si čtyři silné gólovky. Dnes nás ve všech šancích soupeře podržel brankář."