Lokalita a místo ubytování:

VÍCEÚČELOVÝ AREÁL GREEN VALLEY
Areál se nachází v zeleném údolí (odtud pochází název) v sousedství malé obce Chotýšany mezi Benešovem a Vlašimí. Je situován zcela mimo ostatní civilizaci, uprostřed nádherné přírody Posázaví s bohatou nabídkou sportovních aktiv,relaxace,toulek přírodou i historických památek. Areál s menšími budovami budí dojem domácí atmosféry.

UBYTOVÁNÍ
Green Valley nabízí ubytování ve dvou nízkých,stylových budovách s celkovou kapacitou 64 lůžek v apartmá,1třílužkovém a 20 dvoulůžkových pokojích s možností 15 přistýlek.Součástí každého pokoje je TV,minibar,telefon a vlastní koupelna s WC a fénem.

STRAVOVÁNÍ A PITNÝ REŽIM
Je k dispozici stylová, nekuřácká restaurace pro 50 osob s krbem a možností posezení na venkovní terase u bazénu nebo pod malou pergolou. Bude zajištěna kvalitní strava díky předem vytvořenému jídelníčku pro sportovce, který má v rámci tohoto fotbalového kempu jiný výdej energie během dne než má při každodenním režimu. Jídelníček bude sestaven pracovníkem FK Dukla jež se zabývá výživou sportující mládeže.

SPORT A RELAXACE
Součástí areálu je fotbalové hřiště standardních rozměrů,tenisový kurt s nočním osvětlením, volejbalové a nohejbalové hřiště,venkovní bazén,sauna,vířivka,travnaté plochy pro odpočinek a na své si přijdou i milovníci kulečníku.

CHOTÝŠANY A OKOLÍ
První písemná zpráva o obci Chotýšany pochází z roku 1250. Obec se nachází v nadmořské výšce 450 metrů a žije zde 446 obyvatel. V malé obci vzdálené 10 km od Benešovem a 7 km od Vlašimí najdeme kostel sv.Havla.Nejstarší záznamy o něm pochazejí z doby kolem roku 1350,ale podle typu stavby lze soudit,že je až p 100 let starší. Vedle kostela stojí zchátralí zámeček.

V blízkém okolí je na 150 km značených cyklistických tras,golfové hřiště na Konopišti,jezdecké stáje a ranče,které nabízí možnost vyjíždky na koni a krásná příroda lákající k pěší turistice.Vedle těchto aktivit můžete také navštívit některou z nedalekých kulturních a historických památek-zámek Chotýšany,hrad Český Šternberk,zámek Konopiště,Sázavský kláštěr,zámek Jemniště,zámek Vlašim,zámek Vrchotovy Janovice,zbytky Hlásky Zlenice nedaleko Čerčan,zříceninu hradu Zbořený Kostelec v blízkosti Týnce nad Sázavou nebo bájný Velký Blaník.

Spojení okouzlující přírody, historie a aktivního odpočinku je charakteristické pro tuto jedinečnou část Středočeského kraje, Posázaví.