PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Jean1
 
Jean1
07.03.2020, 14:09      Reagovat  
 
 
Ještě malý dodatek. Můj názor ,je takový ,že v prvních třech jarních utkání Dukla nezíská ani bod.Takže Žižkov,Jihlava a Brno bez bodu!! A sen o nějakém postupu nebo alespoň baráži zmizí v nedohlednu!!!
 
 
českobroďák
 
českobroďák
07.03.2020, 13:50      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: V létě tu někteří sýčkovali, že jas...
Pradukláku,ty ten svůj příspěvek myslíš vážně???Kolik těch podzimních zápasů jsi viděl?A na Žižkově dnes jsi byl?Vždyť Skuhravý Duklu potápí hloub a hloub,dívat až na pár vyjímek se na to nedá a ty napíšeš takový blábol...
 
 
Já.
 
Já.
07.03.2020, 13:06      Reagovat  
 
 
Koukal jsem na to sice optikou výhry 5:0 U18 nad Chomutovem na UMT Julisky, ale ostuda, zklamání a vztek z výbuchu A týmu 5:2 na Žižkově jsou momentálně silnější.
 
 
šternberák
 
šternberák
07.03.2020, 12:46      Reagovat  
 
 
S Jihlavou to bude hodně těžké a do Brna se pro body taky asi nepojede. Obávám se, že se postupový sen během 14 dní totálně rozplyne. Na druhou stranu, přiznejme si, že v průběhu podzimu jsme spoustu bodů získali s notnou dávkou štěstí a herně to nebylo nic moc. Změny v přestávce téměř žádné, spíš je stále cítit oslabení s odchodem Gonzálese, tak co čekat? Na první ligu to není ani náhodou...
 
 
Šternberák
 
Šternberák
07.03.2020, 12:40      Reagovat  
 
 
Bohužel Dukla navázala na špatné výkony z konce podzimu, příprava asi pozitivní změnu nepřinesla. A dá se říct, že kromě ofenzivně slušných cca 30 min. v 1. poločase to nakonec zatím vypadá celkově ještě hůř, než to bylo v první polovině soutěže. Teď už Dukla nepotřebuje jen hroťáka - střelce, na kterého zbožně už několik let čekáme, ale zoufale alespoň 2 kvalitní zkušené obránce. Ta obrana, včetně nejistého brankáře, dnes byla na úrovni okresního přeboru, přesně tak, jak to nazvali TV komentátoři, obrana jak z vesnice... Dále k strategii, dalo se čekat, že Viktorka ve 2. půli zintenzivní pohyb bez míče a ještě více nás bude v rozehrávce napadat. To trenéra nenapadlo? Připravit na to hráče? Zkusit v tomto případě měnit rytmus hry, zařadit rychlé rozehrání zezadu a pár dlouhých pasů po křídlech, střídat to s kombinační hrou. Takto nás totálně vygumovali a čuměli jsme jak paka.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
07.03.2020, 12:08      Reagovat  
 
 
Podle mě utkání muselo potěšit srdíčka všech duklackych fanoušků. Jak by řekl skvělý stratég trenér Skuhravý - dnes nebyl rozhodující výsledek ale výkon. A ten byl po všech stránkách oku lahodici. Je vidět že cilevedoma práce trenéra Skuhraveho nese svoje ovoce. Je až neuvěřitelné jak tento pán Duklu dokázal za dobu svého působení výkonnostně zdvihnout. Od počátku utkání bylo cítit jak je Dukla po zimní přestávce zdravě fotbalove vyhladovela. Vyzdvihl bych i to jak zpracovala na zlepšení defenzivy. Po dnešku je jasné že Dukla to myslí s návratem do 1.ligy smrtelne vážně Jen tak dál 😊
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
07.03.2020, 12:08      Reagovat  
 
 
.. lajdaci.. stydet by jste se meli... je mi stoho blujno..
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
07.03.2020, 12:02      Reagovat  
 
 
Za takto lajdácky odvedenou práci (je to přece jejich zaměstnání, které je živí) by hráči neměli dostat žádné peníze. Po 3 měsících příprav je to horší než na podzim. Ostuda ! Hanebný výkon ! Všichni zúčastnění včetně trenéra by se měli fandům omluvit a příští zápas na Julisce dát vstup volný. Jinak tam už možná nikdo nepřijde.
 
 
el-lobo
 
el-lobo
07.03.2020, 12:00      Reagovat  
 
 
Tohle byla hrůza a děs. Na návrat do 1. ligy ať zapomenou. A kdyby přece jen pámbu nebyl doma a povedlo se to, budou tam za otloukánky a za rok půjdou zase dolů.
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
07.03.2020, 11:55      Reagovat  
 
 
Viděl jste někdo vyskočit obránce Dukly na centrovaný míč? Já za 90 minut NE. Nikdo z nich snad ani vyskočit neumí. Nebo je velmi nesprávně postavený. Pokud pan majitel neuvolní ještě nějaké peníze na nákup alespoň jedné opory do obrany (typu Vorel), bude se Dukla plácat uprostřed tabulky. Chybí obránce, který by si dokázal zjednat respekt u soupeře a obranu dirigovat. Jak neslavně podzim skončil (prohrou doma s HK), tak neslavně začalo jaro - debaklem na Žižkově. S takovýmto výkonem jsou úvahy o pokusu vrátit se do 1. ligy v oblasti sci-fi.
 
 
Jean1
 
Jean1
07.03.2020, 11:52      Reagovat  
 
 
Zkrátka katastrofa.!!!
 
 
Jean1
 
Jean1
07.03.2020, 11:50      Reagovat  
 
 
No co říci k dnešnímu utkání. Snad jen dva slova. Hrůza a děs. Nic pozitivního jsem ve hře Dukly nenašel a neviděl.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
07.03.2020, 11:38      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: No jasněéééééé! Jílek si jen od Křé...
No jaaaasněěě! 1. Jílek dostal odchodné 6 mega. 2. Tramvaj na Julisku nejezdí. 3.Odchodem Gonzalese samozřejmě Dukla výrazně ztratila,to nemůže vidět jen slepej. 4. Po dnešním zápase se těším na tvé jásání a juchání.
 
 
Já.
 
Já.
07.03.2020, 07:40      Reagovat  
 
 
Na čtvrteční besedě klubu s příznivci zazněla ojedinělá výtka malé informovanosti fanoušků v médiích klubu. Odezvou našla. Kritika do vlastních řad fanklubu, když např. i sami fanoušci mají, resp. mohou mít, vliv na obsah sekce Fanoušci, tam ale živnou půdu neměla. Píši tento příspěvek v sobotu ráno a na webu klubu ještě nic o průběhu tiskovky ani po ní následující besedy. Diskuse o nich, jak zde vidno, netřeba. Vše se asi soustřeďuje a přednost má dnešní mač Dukly na Žižkově, který e-kouknu na dálku při U18 na UMT Julisky.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
06.03.2020, 18:07      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Takže jinak. Není obvyklé ponechavat ...
V létě tu někteří sýčkovali, že jasně sestoupíme do třetí ligy. A hele, my máme po podzimu bramboru, jsme jen pár bodů za prvním a na ten fotbal se po Drskovi a hlavně Hynkovi dá i konečně koukat. Hra pod Skuhravým se mi po letech zase docela líbí a po nedávném setkání a vzhledem k tomu, že jsme nepustili další hráče (resp. jsme za Tetyho a Holase chtěli víc jak za Pabla), to vypadá, že to s tím postupem možná myslíme vážně.
Tak jsem si říkal, jak se tady bude přes zimu nebo alespoň teď hromadně jásat a chválit a ono ne! Ono se zase nadávalo! Některým je prostě dobře jen tehdy, když je špatně. ;-)

Každopádně kluci, trenéři, pane majiteli a kupodivu i bafuňáři, dík za koukatelný podzim a ať to na jaře klapne. :-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
06.03.2020, 18:01      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Ty jsi mě rozesmál výrokem že hra. Du...
Gonzales se snažil zmizet, nasadil na to veškeré páky a podle mě ho zase taková škoda není. Když se mu akce povedla, tak se na něj hezky koukalo, jenže on to častěji zbytečně zadrbal. Kdyby místo toho drbání radši přihrál líp postavenému spoluhráči, tak jeho přínos mohl být daleko větší.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
06.03.2020, 17:58      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Jílek je volný! Hned po něm chňapn...
No jasněéééééé! Jílek si jen od Křéti vyzvedne odstupné v odhadované výši 10-30 milionů a hned pak bude hledat tramvaj na Julisku, kde dostane 70 tisíc měsíčně, aby měl na párek, kredit a tramvajenku ... ;-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
06.03.2020, 17:57      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Hele, já už chodil na Duklu, když ...
... nastal chaos. „Kdo je tu nejstarší? Kdo je tu nejstarší?“ křičel prý jedenasedmdesátiletý Strauss a tloukl o stůl svým občanským průkazem ... ;-)
 
 
Já.
 
Já.
06.03.2020, 07:51      Reagovat  
 
 
Včerejší - ne zrovna krátká - debata fanoušků s lidmi z klubu byla zajímavá a "rodinná". Měl jsem z ní pocit, že klub chce jednak vážně postoupit a cítí se na to, a za druhé, že chce i víc komunikovat s fanoušky. Dobré to bylo i poměrně slušnou účastí fandů a z činovníků a úředníků FKD tam byli skoro všici.
 
 
kouk
 
kouk
03.03.2020, 21:35      Reagovat  
 
 
By mě zajímalo...kam by pustili mě...s Koronavirem v kapse...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu