PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.03.2020, 17:52      Reagovat  
 
 
No vida, jak se nám to tu zase rozjelo! Konečně je na co nadávat, tak se dobří hudrající holubi vracejí. Až ty naše kluky podezřívám, že si nechali nařezat jen proto, aby vám udělali radost!
Obrana byla fakt tragická, ale po bleskovém vyrovnání jsme je pěkně rozebírali a kdyby Fábry proměnil tutovku, tak to možná skončilo i obráceně. Holík, Tetour, Doumbia, většinou i Preisler a zatím nově i Fábry mě prostě baví.
Na Viktorce jsem ale měl pocit, že Žižkov hrál ve dvanácti. Nebo si snad vzpomenete na nějakou standardku kolem vápna, kterou bysme kopali? Ale Žižkov jich měl celkem dost. Dostali jsme podivných pět karet a Žižkov jen tři za neoddiskutovatelné fauly na půlce. Faul na Tetyho u vápna dostal od podvodníka Lercha kupodivu amnestii, stejně jako stažení Holase ve vápně. Ale ještě se na to asi mrknu v televizi, abych sudímu vyjímečně nekřivdil.
Stavíme v podstatě nový tým s průměrným věkem nějakých 22-23 let. Hodil by se někdo zkušený do obrany, ale ne další Ďurica za půl mega měsíčně. Na podzim jsme taky poprvé prohráli a pak se kluci rozjeli, tak se možná drží přísloví, že první vyhrání z kapsy vyhání.
Každopádně jsem nenapravitelný optimista a budu fandit a věřit. DUKLA DO TOHO! :-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.03.2020, 17:38      Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Pradukláku,ty ten svůj příspěvek ...
Viděl jsem většinu domácích i pár venkovních zápasů a myslím to smrtelně vážně. Proti tomu co jsme předváděli pod Drskem a hlavně Hynkem, je to teď úplný koncert.
Chodím na fotbal pobavit a ocením spíš pěkný kombinační fotbal s prohrou než ubetonované vítězství.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.03.2020, 17:36      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: No jaaaasněěě! 1. Jílek dostal odc...
No jasněéééééé!
1) Nesmíte věřit všemu, co napíše Křetínského Blesk. To je PR, aby sparťanští hooligans neukamenovali vedení za dalšího léta placeného trenéra.
2) To asi právě Jílek neví. Ale pro aktivního člověka není problém vyběhnout 500 metrů od tramvaje z Podbaby na Julisku. To ale línej zasloužilej kotelní bařtipán asi nikdy nepochopí.
3) Některé Pablovy akce byly úžasné. Ale jen slepej nevidí, že zbytečně sóloval a spoustu akcí zadrbal. Kdyby se za získané 4 mega koupil mladý technický týmový hráč ochotný přihrát líp postavenému spoluhráči, tak by byl větším přínosem než samotný Pablo.
4) Jás jás juch juch juch! Dukla do toho! ;-)
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
09.03.2020, 15:57      Reagovat  
 
 
Terén byl podmáčený a proto bylo divné, že jsme krátké přihrávky dávali i brankáři. Ten pak byl napadán a neměl komu nahrát. Také to někdy vypadalo, že hráči v obraně v "krajní nouzi"
mají zakázáno odkopnout míč někam daleko (nejraději do autu). Snažili se stále konstruktivně rozehrávat a tím jsme byli pod tlakem.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
08.03.2020, 15:23      Reagovat  
 
 
Tým by měl strhnout především kapitán,jenže toho u nás dělá člověk absolutně bez charisma,kterého stačí jednou naremplovat a je na hřišti neviditelný.Vůbec nechápu proč se podepisoval...
 
 
Já.
 
Já.
08.03.2020, 13:48      Reagovat  
 
 
Kdyby dneska na UMT Julisky proti B týmu mužů FKD za Zápy nehráli i rozhodčí, tak to 3:3 a na penalty 10:9 pro hosty neskončilo. Škoda béčko zahrálo líp než áčko a hlavně rvalo se o výsledek i v oslabení od 30. minuty. Nechápu ale zápasové koučování B týmu asistentem trenéra A týmu.
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
08.03.2020, 12:59      Reagovat  
 
 
Pan trenér po zápase řekl, že celou zimu pracovali na obraně, řešení standardních situací. Výsledkem je, že obrana dostala 4 góly po standardkách, ještě k tomu dohrávaných. No co k takové zimní přípravě říci ? Snad jen, že to pan trenér učil asi velmi špatně nebo má velmi nechápavé žáky.
K výkonu celého mužstva lze snad jen dodat, že jak v zápase s Hradcem Králové, tak v zápase s Viktorkou byl soupeř vždy odhodlanější, bojovnější, hrál s úplně jiným nasazením, šel si pro vítězství. V Dukle není osobnost, která by hráče k takovému výkonu strhla a trenér to taky nedokáže.
 
 
kouk
 
kouk
07.03.2020, 22:57      Reagovat  
 
 
Pražské derby = tradičně nejasný favorit...a nepředvídatelný výsledek...to všechno bych chápal...ale to co se dělo dnes k chápání moc není...a nebo naopak je???...tak či tak...takovouhle nakládačku jsem vážně nečekal...když už jsme dokázali z 2 : 0 srovnat na 2 : 2...tak není přeci možné si nechat dát ještě další tři góly...to je naprosto trestuhodné...navíc když za stavu 2 : 2 jsme byli chvíli herně lepší a šlo soupeře 2 - 3 tutovkami dorazit...a mohl být klid...otázkou zůstává...zda - li by to bylo vůbec spravedlivé...protože Žižkov byl celkově mnohem lepší než my...mnohem lépe připravený...mnohem dravější...prostě víc chtěl...a tím je řečeno v podstatě vše...
 
 
kouk
 
kouk
07.03.2020, 22:46      Reagovat  
 
 
"Ze Žižkova body nevezeme"...to je fakt...ale "Vezeme si pěknou ostudu"...to je bohužel taky fakt...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
07.03.2020, 22:05      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: A konečně se dostávám k hodnocení ...
No nevím nevím jestli je možné porazit Jihlavu 3:0 bez trenéra, bez brankáře a bez obrany 😊
 
 
martinstep
 
martinstep
07.03.2020, 21:43      Reagovat  
 
 
A konečně se dostávám k hodnocení zápasu Žižkov - DUKLA (viděno okem Tv diváka). Viděl jsem: neuvěřitelných až komických úvodních 16 minut, po nichž následovala pasáž do poločasu, kde mě DUKLA i bavila svoji hrou, ale defenzíva nevěštila nic dobrého. Suma sumárum po půli 2.2, nespravedlivé ,, více by slušelo naše vedení 4:2.
Druhou půli nemá cenu komentovat. Jak zápas začal, tak stejně neuvěřitelně končil, tentokráte bez našeho přičinění. U mě snesou kladné hodnocení jen za první poločas Tetour, Doumbia, Fábry. Naopak zklamali Souček, Piroch, Dancák.
Trenére, očekávám pro příští opětovný TV zápas radikální změny v sestavě a to třeba:
Hruška - Chlumecký, Fišl, Kozma, Preisler - Tetour, Doumbia, Krunert - Hašek, Fábry, Holík. A závěrem můj tip, že tentokráte mile překvapíme, DUKLA - Jihlava 3:0, ať je ta liga vyrovnaná
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
martinstep
 
martinstep
07.03.2020, 21:29      Reagovat  
 
 
Dny blbec. Viry řádí kolem mě, Kladínko včera sestoupilo, Duklička mě zklamala, do toho celý víkend v rachotě, kde letadla moc nelítají, tak alespoň házenkáři řádili v Brně. Doufám že zítra dopo "Béčko" nedostane klepec od vedoucích Záp
 
 
Djuwak
 
Djuwak
07.03.2020, 20:31      Reagovat  
 
 
Chtěl bych tímto pogratulovat vedení FK Dukla Praha za zatím nejúspěšnější díl tragikomedie: "p.Skuhravý trenérem", který jsem dnes na Žižkově viděl na vlastní oči.
Osobně jsem byl opět překvapen kam až může klesnout pomyslná laťka fotbalového projevu mužstva a taktiky určované trenérem. Smajlík
 
 
Djuwak
 
Djuwak
07.03.2020, 20:31      Reagovat  
 
 
Chtěl bych tímto pogratulovat vedení FK Dukla Praha za zatím nejúspěšnější díl tragikomedie: "p.Skuhravý trenérem", který jsem dnes na Žižkově viděl na vlastní oči.
Osobně jsem byl opět překvapen kam až může klesnout pomyslná laťka fotbalového projevu mužstva a taktiky určované trenérem. Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
07.03.2020, 19:50      Reagovat  
 
 
Podle mě Dukla začala fotbalové rapidně upadat od chvíle co v jejím cele vystřídal pana Šrámka ten Bohoušek
 
 
Jasl
 
Jasl
07.03.2020, 18:04      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: 43-8404560297/0100, VS: datum narození ne...
Díky a souhlasím.
 
 
Já.
 
Já.
07.03.2020, 18:02      Reagovat  
 
 
Reakce na Jasl: A co jste vlastně čekali? Když jsem si t...
43-8404560297/0100, VS: datum narození nebo Tvé 1016. A ... prohrát se dá, ale ne s ostudou.
 
 
Jasl
 
Jasl
07.03.2020, 17:54      Reagovat  
 
 
A co jste vlastně čekali? Když jsem si tu dovolil kritizovat na podzim hru a hlavně trenéra, tak tak jsem tu div nedostal vynadáno. Takže mne ten debakl nepřekvapil a budeme rádi, když se bude držet střed tabulky.
A jinak mi poraďte, kde a komu zaplatit členství na letošek?
 
 
wrip
 
wrip
07.03.2020, 16:45      Reagovat  
 
 
No vážení, vy, co máte dnešní výkon našich hráčů stále ještě před očima a v živé paměti, neváhejte a známým způsobem mládence ohodnoťte a hodnocení uveďte zde nebo na 4D.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
07.03.2020, 15:00      Reagovat  
 
 
No, to se teda nepovedlo...obrana je náš největší problém poslední tři sezony, možná s výjimkou krátkého intermezza v podání dvojice raspo-durica. podepsani holas a tety super, ale je třeba posílit vzadu.
jinak ale Duklu určitě nezatracují, příště rozbijeme iglau a bude veseleji... druhá liga je podle mě letos nejvyrovnanějším za poslední léta a Pz prvních šesti, možná sedmi může kdokoli porazit kohokoli.... škoda zbytečných ztrát, teď se oklepat a jedeme dál.
DUKLA DO TOHO!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 18:00
FK Dukla Praha
FC Vysočina Jihlava