PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
30.05.2019, 19:37      Reagovat  
 
 
Reakce na Miroslav53: Ještě pár posledních poznámek k se...
Naprostý souhlas...ono by se těch podivností našlo i více...ale tyto vyjmenované jsou ty zásadní...
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
30.05.2019, 17:05      Reagovat  
 
 
Snad na Sramka dojde konecne... Smajlík
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
30.05.2019, 17:04      Reagovat  
 
 
https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-domaci-souteze-druha-liga/364093/pruvan-po-sestupu-z-dukly-odchazi-pet-hracu-nahnute-to-maji-i-ve-vedeni.html
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
30.05.2019, 16:33      Reagovat  
 
 
Ještě pár posledních poznámek k sestupu Dukly, ke kterému se schylovalo už nejméně dva roky:
1. Majitel Dukly příliš důvěřoval zodpovědným funkcionářům a podcenil situaci v klubu. Do klubu hodně investoval, za což mu patří dík, ale nebyl dostatečně náročný a nekontroloval situaci.
2. Model rodinného klubu se ukázal jako katastrofický. Na hráče platí nejvíce metoda "cukru a biče", kterou prosazoval již trenér Pospíchal v Bohemce v 80. letech. Také jako jediný s ní získal v poválečných letech titul. Vrcholem vstřícnosti klubu k hráčům bylo chování Brandtnera po vítězství Příbrami nad Duklou v Praze. V každém jiném klubu by už druhý den nemusel chodit do práce(na trénink). Také každému odcházejícímu hráči, i když byl v Dukle jen chvíli a nic zvláštního nepředvedl, se pro mě nepochopitelně děkuje a klaní, i když jemu je Dukla s prominutím u zadku.
3. Klub si nechal všechno líbit. O kolik bodů byla Dukla okradena v tomto ročníku ? A klub se ozval až po třetím zářezu letos v dubnu, kdy už to bylo do nebe volající, ale zároveň už bylo pozdě. Ve všech případech mu dala disciplinárka za pravdu.
4. Podivná personální politika. To se nenašlo ve 100 mil. rozpočtech trochu peněz na lepšího trenéra než byl metodik Hynek se svými osvojenými mechanismy nebo pan Drsek, který stavěl Chlumeckého tak dlouho, dokud se nestal nejlepším střelcem Dukly (ale bohužel do vlastní branky) nebo pan Skuhravý, který hráče učí něco, na co vůbec nemají ?!
5. Nemožná přestupová politika. Téměř všichni odešlí hráči, kteří už nebyli pro Duklu perspektivní, se jinde velmi dobře prosazují. Přicházeli hráči, jejichž herní úroveň (ale i postavy) byly stále nižší. Znovu připomínám roční rozpočty po 100 mil. Kč.
Tak to je pár podivností, na které jsem si z voleje vzpomněl, a které může zaznamenat člověk z venku, který do klubu nevidí. Nepochybně jich však bylo ještě více, takže se nikdo nemůže divit, jak to dopadlo.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
30.05.2019, 11:54      Reagovat  
 
 
W: To co jsem napsal, jak prosté...
Španěl a Hadaščok asi zadarmo nepřišel. Olomouc hrála také o záchranu. Jinak souhlasím s Miroslavem. Možná by ve smlouvách mohly být bonusy a platy nižší. Jinak se ale asi smlouvy musí dodržovat. Pokud "chudá" prvoligová mužstva berou plat, asi není možné dát hráčům u nás polovinu.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
29.05.2019, 17:16      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: A když ne druhou, tak alespoň tret...
A když ne třetí, tak alespoň čtvrtou...
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
29.05.2019, 16:56      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Tak je hotovo a podle vyjádření tre...
Souhlasím bez výhrad, skvělé postřehy !
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
29.05.2019, 16:29      Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Z toho tvého postřehu jasně vyplý...
Ano, ve svém posledním rozhovoru pan majitel znovu potvrdil, že i v této sestupové sezoně dal do klubu 100 mil. Kč. I když vezmu v úvahu, že něco stojí mládež, něco pronájem Julisky atd., kdybych byl na jeho místě, nechal bych udělat zpětně za poslední 3 roky forenzní audit finančního hospodaření klubu. Protože až na vzácné výjimky (např. Ďurica) chodili do klubu hráči zadarmo nebo za půl darma, protože je nikdo jiný než Dukla nechtěl. Kam se tedy tato obří suma poděla ? Kluby se srovnatelným rozpočtem (např. Olomouc) hrají úplně jinde a jinak. Není přece možné, aby tento spolek nekopů bral každý z nich půl mega měsíčně ? Myslím, že největší chyba pana majitele byla, že vedení klubu dlouhou dobu až příliš důvěřoval. Kam to dovedli, všichni Dukláci vědí.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
29.05.2019, 16:21      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Jihlava prohrála v Karviné 2:1. ....H...
A když ne druhou, tak alespoň treti… Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
29.05.2019, 15:28      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Jihlava prohrála v Karviné 2:1. ....H...
A co jsi nám tím chtěl zvěstovat proroku?
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
29.05.2019, 13:48      Reagovat  
 
 
Jihlava prohrála v Karviné 2:1. ....Hlavně abychom druhou ligu hráli...pak se uvidí....
 
 
kouk
 
kouk
28.05.2019, 21:47      Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Z toho tvého postřehu jasně vyplý...
S rozpočtem 100 mega obsadit "krásné" poslední místo je vážně unikum...na druhou stranu máme v lize i opačný extrém...Sparta kdyby měla rozpočet snad miliardu...tak by ten titul stejně nezískala...ovšem tento extrém mě nevadí...ale naopak mě velmi těší...sečteno...podtrženo...Dukla měla hrát klidný střed tabulky...jenže co už s tím teď???...bohužel vůbec nic...tak jako byla naše záchrana celou sezónu v rovině pouhého zázraku...obávám se...že to samé bude i s tím naším okamžitým návratem do první ligy...
 
 
českobroďák
 
českobroďák
28.05.2019, 21:31      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Bohužel doba všech těch Gedeonů...Vorlů....
Z toho tvého postřehu jasně vyplývá,že štědré finance,které "utápěl"do klubu pan Paukner,nedošli toho správného využití a kdesi se rozplynuly.Co na to zodpovědní???
 
 
kouk
 
kouk
28.05.2019, 18:46      Reagovat  
 
 
Reakce na Čany: Přesně tak,také to tak předpokládám.Vždy...
Bohužel doba všech těch Gedeonů...Vorlů...Romerů...Karavajevů...Čajičů...Božičů...Gorkšsů...Pospěchů...atd...atd...je už asi nenávratně pryč...stejně je to zajímavé...proč tenkrát s nižším rozpočtem tato zajímavá jména u nás mohla být...a nyní ne???...já vím..."sedí žába na prameni...a ten pramen nepramení"...ale to se s tím vážně celou dobu nedalo nic kloudného dělat???...
 
 
Čany
 
Čany
28.05.2019, 17:11      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Čany díky za rady, ale drogy nepotřeb...
Před pul rokum už bylo pozdě...A mělo se především posílit!Ne počtem,ale konečně kvalitou!Tři treneři?Hynek byl průšvih a k te perverzi co tu vedení udělalo s odvolaným a poté povýšeným Drskem se raději nebudu vyjadřovat,protože slušně to nejde...A to že ho tu pak ještě nechali 8 kol bez bodu?To je na rozbití huby....
 
 
Čany
 
Čany
28.05.2019, 17:05      Reagovat  
 
 
Reakce na šternberák: Přestoupí ke Klokanovi a bude tam ...
Přesně tak,také to tak předpokládám.Vždy ty,na které se tady koukalo jako na hvězdy, všude jinde zhasly a ty,na které se koukalo skrz prsty.jsou jinde ok...
 
 
šternberák
 
šternberák
28.05.2019, 10:09      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Tak nemit zraneni, tak uz za nas M...
Přestoupí ke Klokanovi a bude tam posilou asi tak jako druhá zašlá hvězda Dukly Berger. Hanouskova kariéra je tímto u konce, napřesrok už o něm neuslyšíme.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
28.05.2019, 10:06      Reagovat  
 
 
Správně, jenom ať mažou. Všechno to jsou podprůměrní hráči. Z pohledu Dukly, jasně nejhoršího mužstva, možná ne, ale z pohledu ligy naprosté nuly. Jejich setrvání by nebylo přínosem. Neměli by nejen schopnosti ale ani morálku hrát důstojně 2. ligu. Než na tento lazaret, je asi opravdu lepší vsadit na mladé hráče.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
27.05.2019, 21:39      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Márovi bych to snad ani neměl za zlý. Vě...
Tak nemit zraneni, tak uz za nas Mara několik let nehraje, jelikož by z neho byl nadprumerny hrac, ale bohužel i takovy je nekdy (fotbalovy) život...
Klub s nim mel trpelivost a i predelat na defenzivniho záložníka se ho pokusil, leč marne. Třeba se nekde jinde chytne - preju mu to. Muj typ je ten, ze jeden z nich zabloudi ke klokanovi...
 
 
kouk
 
kouk
27.05.2019, 21:16      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: a opravdu dost neprijemne by me pre...
Nevím jestli tě to nějak uklidní...ale na soupisce Slavie je zcela určitě nenajdeš...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu