PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Jean1
 
Jean1
29.07.2020, 14:42      Reagovat  
 
 
Souhlasím. Teď už nám nic nepomůže.Navíc já sám moc nevěřím v NFL. Nevíme zda to všechno co se stalo nebude mít pro Duklu fatální následky. Já vím že p.Paukner je velký fanoušek Dukly.Většího srdcaře snad ani neznám! Ale po té šaškárně ,kterou předvedla LFA bych se nedivil ,kdyby to pana Pauknera přestalo bavit! Samozřejmě mu věřím dál. Musím mu věřit ! Víra přece hory přenáší. Snad nám přinese i něco navíc.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
29.07.2020, 14:16      Reagovat  
 
 
Na isportu je rozhovor o Opavě. Je tam zmíněno, že by údajně měli mít sponzora. Ten dá více peněz, pokud bude Opava v první lize. Pokud bude v druhé, bude jich méně. Což zase nahrává konspirační teorii. Když bylo ohnisko v Karviné, měli zakázat (budoucímu nakaženému) hráči na 14 dní jezdit domů....... Níže tady je "rozhovor" s hygienickou paní. Řekli jí to těsně před vystoupením a ta již vše věděla - co bude následovat i že se liga nedohraje...Bohužel už nám nic nepomůže. Mohla ale nějaká kompetentní osoba udělat další test třeba za dva dny a bylo by vše jasné, ale už si nikdo nechtěl špinit ruce.
 
 
wrip
 
wrip
29.07.2020, 08:24      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Co se týče Podyho souhlas. Povazanec ...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
28.07.2020, 23:08      Reagovat  
 
 
Nevím jak dlouho ještě budu rozdejchávat ten minulý týden...pokud vůbec se mi to někdy podaří...každopádně dnes vyměním Koukův onlajn za Koukovu glosu...bude se týkat...těch třech prvoligových sestupem namočených týmů...bylo zajímavé sledovat jak z ničeho nic u hráčů těchto týmů se objevili nejrůznější dědečkové...babičky...pratety...praprastrýcové...o kterých do té doby nikdo nevěděl...a najednou měli všichni o ně obrovskou starost a obavu z možného nakažení...takže byly slyšet nářky..."nehrajme...je to nebezpečné...nemá to smysl...je to neregulérní...ukončeme to"...a podobné kecy...ovšem LFA je v prvních fázi této kauzy neuposlechla...a tak logicky muselo nastoupit řešení číslo 2...vše a všechno obejít a obelstít...a tak se na scéně v hodině dvanácté objevila jakási hygienická baba jaga...která fotbalu zřejmě rozumí jak koza petrželi...ale podstatný výsledek byl ten...že kvůli jednomu nakaženému bezejmenému a zcela bezvýznamnému hráči...pokud tedy vůbec nějaký nakažený byl...naprosto zcela zásadně ovlivnila mnoho fotbalových osudů...svědomí jí zřejmě netíží...ono taky není proč...řeč peněz je v dnešní době jasná a určující...možná dostala "nasypáno" z jednoho zdroje...možná hned rovnou ze všech třech...jistota je totiž jistota...takže si nyní dáma už zřejmě vybírá nové auto v nejbližším autosalonu...a dovolená na Maledivách taky nebude jistě k zahození...sečteno podtrženo..."co není zakázáno...to je povoleno"...a toho dotyční využili měrou vrchovatou...což už ale plynule přecházím k pochybení LFA ve druhé fázi této taškařice...stačilo vydat vyjádření ve smyslu...že první liga se musí dohrát ať se děje co se děje...a byl by klid...a ne "uklidnit potápějící se" tím...že se ta liga vlastně dohrát ani nemusí...no a perlička na samotný závěr...nyní když už je definitivně po všem...tak se člověk dočte...že všichni ohrožení sestupem chtěli hrát...všichni byli připravení...všichni byli nažhavení jak si to na férovku na hřišti rozdají...oni se v podstatě na ty rozhodující zápasy přímo strašně moc těšili...ale nebyla jim ta radost dopřána...óóó jaká smůla a vyšší moc...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
28.07.2020, 21:23      Reagovat  
 
 
a ještě Lada Vízek... Jeho názor na Svobodu podepisuju...
odkaz
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
28.07.2020, 20:37      Reagovat  
 
 
Hašek se vrací ke klokanům odkaz

měl n kolik světlých okamžiků, ale celkově jsem čekal asi vice, pabla úplně nenehradil...
a mimochodem, Pablo tedy v olmiku žádná díra do světa...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
28.07.2020, 17:16      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Škoda ho, je to férový kluk. Možná se...
Co se týče Podyho souhlas. Povazanec je fotbalista podle mého gusta ale ke konci angažmá v Dukle začal "tetourovatet" měl to na háku takže ne. Nicméně v rámci dobrých vztahů s Jabloncem bych k Podymu přidal na cestu pana Skuhraveho Smajlík
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
28.07.2020, 15:16      Reagovat  
 
 
Škoda ho, je to férový kluk. Možná se k nám ještě vrátí, až Peltu na podzim zavřou. Bral bych i Považance... Je dobrá každá koruna, kterou za přestup získáme. V Jihlavě se to teď taky zhoršuje, snad to fotbalisté ustojí.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
28.07.2020, 07:35      Reagovat  
 
 
tak do jablonce...
odkaz
at se dari, pody!!
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
26.07.2020, 17:04      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Nemoc se údajně měla objevit u hráče,...
rozpustil bych ten cirkus okamzite! ne predbezne, ale definitivne...
bylo mi fakt na bliti, kdyz jsem cetl ty svobodovo moudra Smajlík
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
26.07.2020, 14:54      Reagovat  
 
 
Nemoc se údajně měla objevit u hráče, který trvale žije v Karviné, nejvíce zasažené oblasti koronavirem. Odtud dojížděl na tréninky do Opavy, a to i tento týden.
Jaké byste udělali předběžné opatření v opavském klubu vy, tedy pokud byste měli tu možnost.... Smajlík
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
26.07.2020, 14:38      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak jsem nakonec KOUKal na Juventus - La...
Smajlík Smajlík Smajlík
Jestli se nějak zvrtne první liga, tak se tam bohužel zase nedostaneme. Může být problém i
s poháry (o MOLu ani nemluvím, když bude někdo třeba z nižší ligy nakažen). Nějaký novinář by měl "navštívit" opavského maroda....!!!
 
 
kouk
 
kouk
26.07.2020, 10:05      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Kouku - koukni se v pátek na finále f...
Tak jsem nakonec KOUKal na Juventus - Lazio...nevadí to???...ale penalty tam taky byly...takže já jsem na dohrání soutěže připraven...mě nezastaví ani Opava...ani LFA...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
26.07.2020, 09:45      Reagovat  
 
 
rozhovor s tim de...em Svobodou... jak z jinyho sveta Smajlík


Přímo od opavského primátora jste údajně v minulých dnech ještě před Ligovým grémiem dostal dopis, v němž se ostře ohrazoval proti dohrávání soutěže. Je to pravda a co bylo případně jeho obsahem?
„Ano, dopis jsem dostal. Pan primátor jako zástupce majoritního akcionáře klubu LFA hrozil žalobami za náhradu škody při dohrávání a tak dále. V kontextu stávající situace je to trochu úsměvné, protože po vyhlášení karantény v opavském klubu finančně kvůli nedohrání ročníku trpí naopak LFA. Ale víc k tomu už asi říkat ani nechci. Ale ano – ty tlaky byly poměrně veliké…“

odkaz

je videt, ze jediny, ceho se bali, je soudni napadeni. my jsme se ho zrekli s plnym vedomim důsledku, coz respektuju.
 
 
wrip
 
wrip
25.07.2020, 09:40      Reagovat  
 
 
Smutné a ke vzteku.
To takhle (včera) jedete od Teplic ku Praze. Na skle levých zadních dveří máte vínovožlutý minidresík. Předjede vás jiný řidič, aby vzápětí zpomalil a nechal se předjet. Proč? No aby vás on mohl předjet znovu.
Při tom druhém předjíždění se z jeho pravého předního okna vysune ruka se zvednutým prostředníčkem. V zadním okně je pak rozšklebený ks..cht (obličej) a jeho autor vám tzv. "strouhá mrkvičku".
Ten minidresík ale nesundám. Nikdy.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
25.07.2020, 02:19      Reagovat  
 
 
Pane majiteli a hlavní sponzore v jednom, páni bafuňáři, pane trenére, páni hráči i páni kluci (mladí hráči), hlavu vzhůru, takhle to u nás chodí a takhle se u nás cení slušnost.
Díky za letošní sezonu, kdy jsem se u našeho fotbalu po letech zase občas bavil. Kdybyste se vyvarovali zbytečných výpadků a upravovali taktiku a hlavně obranu podle soupeře, tak jsme mohli být druzí nebo první. Ale to by možná rozhodčí přitlačili ještě víc, anebo by se rozhodlo, že všichni tři budou hrát minitrurnaj mezi sebou. A VAR by správné postupující pohlídal.
Oceňuju, že máme majitele, vedení, trenéra i hráče s koulema a že si to chtěj ukopat na hřišti a nefňukaj jako Starka, bafuňáři, trenéři a hráči těch tří zoufalců (z nichž dva regionálně patřej spíš do Estraklasy a výkonově o patro či dvě níž :-)).
 
 
Praduklak
 
Praduklak
25.07.2020, 02:16      Reagovat  
 
 
Téééda, tady je zase nablito a zaprdíno! Musime to tu zase trochu provětrat! :-)
Vy jste v té náší estébácké kaprlize čekali něco jiného? Vždyť přece silnější pes ....

Dukla se po dlouhé době dostala na první místa sportovních stránek a je zajímavé, že fanoušci ostatních týmů (kromě těch tří zachráněných) vyjadřují účast majiteli, hráčům, trenérovi i vedení a vesměs je chválí. Narozdíl od dukláckých snadfanoušků na tomhle fóru.
Souhlasím, že máme nadstandardní kádr. Je mladý, perspektivní a narozdíl od Brna nebo Pardubic se sehrával první rok. Co nemáme jsou rozhodčí a perspektiva zakázek na výstavbu stadionu. Dukla měla rozpočet 55 mega, Brno 70, Pardubice plné hráčů na hostování prý 40.
Otázkou je, kolik našich hráčů už se nebude chtít nechávat okopávat v druhé lize a půjde do první. Výstupní klauzule ze smlouvy druholigové Dukly určitě bude nižší než z Dukly prvoligové a většina z 18 týmů bude potřebovat novou krev. Pokud kluci odejdou, tak si zaslouží ne nadávky, ale poděkování, přání hodně úspěchů a pozvání zpátky ke konci kariéry na vyztužení týmu a předávání zkušeností mladým.
DUKLA DO TOHO!!!
 
 
martinstep
 
martinstep
25.07.2020, 00:41      Reagovat  
 
 
DUKLO hlavně přežij!!!Skončili jsme celkově 3 a tak to je. Velké uznání za slova pana majitele ohledně prohlášení k nedohrání soutěže. Jen jednu odpověď bych rád slyšel, kdo bude tím druhým týmem po Brnu, který se vzdá těch X miliónů za Tv práva, když se týmy domluvili, že se to bude dělit jen mezi 16 týmů???
Ačkoliv si přeji aby se koncem srpna ligy rozjeli již bez problémů, právě tato situace by byla na tom všem dosti komická. Proto vyzývám vedení LFA k rezignaci, neboť nedokázali udržet nastavená hygienická pravidla, které v okolních ligách naopak ASI fungují.
Majiteli doporučuji prodat vše o co bude zájem a jako náhradu za případné odchody přivést zkušené borce a společně vytáhnout dalších pár mladíků z naší líhně. To vše pod taktovkou Skuhravého šupem vyhrát Národní ligu. Docela se začínám těšit na tu následující sezónu, to bude paskvil, ba 1.liga předčí 2.ligu a copak ještě evropské poháry, s kterými tak všichni počítají. DUKLO užívej pohodové léto dokud to půjde a pomalu oprašuj roušky a jiné jim podobné a snad brzy v kotli Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
24.07.2020, 16:00      Reagovat  
 
 
Takže kádr máme lepší než Pce a Brno a přesto to nestačilo.

Hmmm. Tak kde je tedy ten zakopaný pes? Když tedy není chyba v síle kádru, tak asi bude v tom, kdo s tím kádrem manipuluje, ne?
 
 
wrip
 
wrip
24.07.2020, 15:15      Reagovat  
 
 
My se musíme zamyslet, proč to tak bylo," prohlásil Vandas.
No tak to bych se rád jednou dozvěděl výsledek toho zamyšlení.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu