PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Já.
 
Já.
25.11.2012, 19:22      Reagovat  
 
 
...
 
 
kouk
 
kouk
21.11.2012, 14:50      Reagovat  
 
 
No když už to tady maratonec nakousl tak proč v tom jeho menu nepokračovat dál... prostě si uděláme takovou malou fanouškovskou inventuru... i mě se poštěstilo osobně navštívit 8 utkání z 15 možných... zjednodušeně řečeno... všechny podzimní domácí zápasy na Julisce... i těch vyfanděných 13 bodů u mě sedí...
 
 
maratonec
 
maratonec
21.11.2012, 13:36      Reagovat  
 
 
Udělal jsem si statistiku mé účasti na utkáních v podzimní části ligy.Zde je výsledek: Fyzicky jsem byl na osmi utkáních z těchto utkání jsem si odvezl 13 bodů, zatím co z ostatních sedmi byl bodový zisk pouze šest bodů. A to ve stastice jsem nenašel kolonku na utkání v Olomouci,protože jsem je nemohl nikam odvésti kdyby Dukla nějaké získala, snad jen odkoulet ze stadionu domů, to budu mít na jaře výhodu, protože Olomouc hraje na Julisce. Teplice jsem musel oželet na poslední chvíli, jinak můj bodový zisk byl jestě vyšší.Tady asi zapůsobila telepatie,která doznívala a nestačila zmizet do neznáma. Jarní část je ovšem příznivější,protože většinu utkání mám jak se říká" Za domem" pouze dvě "Vesmírné dálky" Teplice a Plzeň, samozřejmně moji účast ovlivní televizní přenosy.Takže, když to spočtu Já 13 bodů ´+ 6 bodů bez mé účasti, 19 bodů po podzimu. Při stejné přitomnosti (fyzické) je to dalších 19 bodů po jarní části, dohromady 38 bodů + moje výhoda utkání Olomouce na Julisce další 3 body. To je celkem 41 bodů. To bude okolo osmého místa, takže se neplašte,a potom"prý Statistika nuda je" Užívejte si přestávku jen v pátek ještě musím odvést ty tři body a pak odpočívám do jara s Vámi.
 
 
bileqen
 
bileqen
04.11.2012, 14:43      Reagovat  
 
 
NOVÁ PETICE-POTŘEBNÁ AKCE : BÍLEK - PELTA VEN!!! Jedině DEMONSTRACE, BOJKOT, STÁVKA!.. PODPORUJTE, ŠIŘTE! odkaz ; odkaz Regenerátoři
 
 
fratee
 
fratee
29.10.2012, 12:38      Reagovat  
 
 
sportovní sázení, kvalitní informace
info zde:

odkaz
 
 
maratonec
 
maratonec
18.10.2012, 17:54      Reagovat  
 
 
Fandové ,trochu si oddechněte od nedělního utkání s Olomoucí,a vzpomeňme si na utkání se Slováckem na profláknutý druhý poločas jak jsme na to reagovali.Němci dokázali po vedení 4:0 se Švédy remizovat v nastaveném čase.Takže ta naše Dukla ,také jen potvrdila , že fotbal nemá logiku a proto ji nezatracujme, když se to stane.
 
 
mett
 
mett
18.10.2012, 10:24      Reagovat  
 
 
sportovní sázení, kvalitní informace
info zde:

odkaz
 
 
wrip
 
wrip
17.10.2012, 23:33      Reagovat  
 
 
Reakce na maratonec: No asi na tom něco bude, že pít Plz...
Vím, od Draka. Děkuji, nechci.
 
 
maratonec
 
maratonec
12.10.2012, 18:00      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: ......
No asi na tom něco bude, že pít Plzeň celý život utuží zdraví?!?! a pokud se to proloží dobrou slivovicí tak tuplem,přesto Olomouc nevzdávej ani ostatní. Dostanete panáka slivovice ,ale už to nebude archivní ale dobrá loňská,čili běžná zdravotní.
 
 
Já.
 
Já.
12.10.2012, 10:22      Reagovat  
 
 
Reakce na maratonec: Tak ještě že máme tu reprezentační ...
...
 
 
kouk
 
kouk
11.10.2012, 19:59      Reagovat  
 
 
Reakce na maratonec: Tak ještě že máme tu reprezentační ...
Ty jseš vážně zabiják... tomu bych vážně nevěřil, co může z člověka udělat pravidelné celoživotní konzumování chmelového moku z Plzně... já ti prostě tleskám...
 
 
maratonec
 
maratonec
11.10.2012, 19:19      Reagovat  
 
 
Tak ještě že máme tu reprezentační přestávku, abychom se mohli nadechnout před žhavým podzimem. Jako rozcvičku Vás všechny zvu do Olomouce ,potom si dám na Julisce Jihlavu a hned se tam vrátím na pohár s Olomoucí. Potom si dáme Brno, to je pro nás Moraváky spádné.Pak se podívám na Julisce na Ostravské chachary.Potom bych si chtěl dát bombonek v podobě utkání v Boleslavi,kde jsem ještě nebyl.Tady budu potřebovat pomoc s odvozem z Prahy,doufám, že tam věrní fanouškové pojedou a pomůžou.Potom se už s vypětím sil doplazím na utkání doma s Libercem, abych Vás všechny věrné přivítal na poháru v Olomouci ,kam se nechám donést,protože budu totálně vyčerpán.Naštěstí to mám 5mim na stadion.Takže žádný odpočinek doma za pecí jak "Glosoval Já" ale pořádný pytel na body,aby se daly odvést. Vím,že to můžou narušit TV přenosy, nebo hrozné počasí.Takže všem do podzimního závěru hodně sil.Se zvoláním "Vzhůru k bodům DUKLO!!!!!"
 
 
maratonec
 
maratonec
11.10.2012, 18:55      Reagovat  
 
 
omyl!!!
 
 
maratonec
 
maratonec
11.10.2012, 18:52      Reagovat  
 
 
mshfjdk
 
 
Já.
 
Já.
09.10.2012, 09:42      Reagovat  
 
 
...
 
 
Já.
 
Já.
20.09.2012, 10:12      Reagovat  
 
 
...
 
 
maratonec
 
maratonec
20.09.2012, 09:09      Reagovat  
 
 
Pro všechny fanoušky připomínám, že se blíží pohárové utkání 26.9 v Olomouci-Holici.Utkání se hraje na pěkném stadionu v příměstské části.Doufám, že Moraváci podpoří Duklu, máme to spádnější i když temín je jaký je. Takže nashle v co největším počtu. Předtím, samozřejmě v neděli na Julisce. Zdraví Jirka.
 
 
Já.
 
Já.
07.09.2012, 20:42      Reagovat  
 
 
...
 
 
Já.
 
Já.
07.09.2012, 08:54      Reagovat  
 
 
...
 
 
Já.
 
Já.
28.08.2012, 21:04      Reagovat  
 
 
...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu