PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
11.08.2019, 23:30      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Durica komentuje ?...
Spolukomentoval ve studiu...prostě takový slovenský Karoch...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
11.08.2019, 23:24      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak jsem si chtěl na závěr víkendu pošmá...
Durica komentuje ?
 
 
kouk
 
kouk
11.08.2019, 22:51      Reagovat  
 
 
Tak jsem si chtěl na závěr víkendu pošmáknout na nějakém TOP zápase...tak jsem zvolil mač Man U. - Chelsea...a dobře jsem udělal...ale jaké bylo mé překvapení...když jako první na mě vyKOUKnul z obrazovky Janko Ďurica...jak je ten svět malej...ale to jsem ještě v té chvíli vůbec netušil...jakou obrovskou radost mi udělá Sparta v Bolce...takže kromě Dukly to byl dobrý víkend...
 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 20:40      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Ou,Ou, !! Pořádně nějaké Zápy vyškolily...
To je komentář z neznalosti. Vem si, že domácí v minulosti opakovaně bojovali na špici soutěže a měli našlápnuto do vyšší soutěže. Je to vyspělé mužstvo s hráči donedávna hrajícími soutěže minimálně o jednu výš než je ČFL. Proti nim nastoupili až na výjimky mladíci, kteří naposledy hráli mládežnické soutěže. Jako pro srovnání to bylo dobré utkání a není důvod se obávat, že by snad naši měli své příští zápasy jenom prohrávat. Ano, byly tam na naší straně výkony jednotlivců které mě zklamaly. A mnozí by jste z toho byli taky překvapení. Ale viděli to nejenom trenér béčka, ale i asistent trenéra áčka, viděl to p. Vandas a pro zajímavost i p. Kozel. Zrovna tak to viděli i naši kluci z devatenácky a pod. Takže šlo o dobré a prospěšné utkání, které mělo i přes prohru spoustu pozitiv pro další rozvoj našeho béčka, ale i kluků kteří jednou i za to áčko snad i nastoupí.
A jinak .... i v této soutěži se spousta identických situací dá mávat a pískat různě. A že domácí mají silnějšího psa se ví už dávno. Kapr by mohl vyprávět.
 
 
Jean1
 
Jean1
11.08.2019, 19:02      Reagovat  
 
 
Ou,Ou, !! Pořádně nějaké Zápy vyškolily naše béčko.!!!
 
 
kouk
 
kouk
11.08.2019, 18:35      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Pro kouka: Jsem rád, že jsem u Vás le...
Nevím jestli existuje někde nějaký web pro fotbalové ročníky U 7, 8, 9...tam by mi tato diskuze připadala zcela normální a logická...ale u dospělého PROFI fotbalu mi to připadá tak trochu mimo mísu...tyto všechny věci se učí hráči od žákovského věku sotva si dokáží zavázat tkaničky u kopaček...a my nyní budeme dospělé PROFI hráče učit jak se mají chovat a co dělat...když se blíží konec zápasu...na hřišti soupeře a stav je 0 : 0???...ale no tak...pokud tyto základní věci neumí...tak pak ať hrají za párek a pivo...a ne za peníze...
 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 16:49      Reagovat  
 
 
Tak kdo dneska Zápy?
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
11.08.2019, 15:17      Reagovat  
 
 
Pro kouka: Jsem rád, že jsem u Vás legendární...Bohužel nemáte pravdu. Když jsou chyby evidentní, musí se odstranit. Pokud v hokeji mužstvo neumí přesilovky, musí je nacvičit..
Pokud nějaké mužstvo neumí ve fotbalu odvracet (bránit) centry soupeře, musí se to naučit. Když neumíme ke konci zápasu podržet míč (případně zdržovat) a nepřijít o body, musíme to "zvládnout". I v zápasech špičkových týmů zdržuje (přiměřeně) brankář a hráči
dávají malé domů nebo hrají bago u rohového praporku soupeře...atd.
V opačném případě budeme bez bodů. Jak prosté. Samozřejmě se mohu mýlit nebo
do toho vstoupí nešťastná náhoda, ale podstata je zřejmá. Musíme pro to udělat vše.
 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 12:19      Reagovat  
 
 
Dost možná se leckdo pozastavil nad tím co jsem "blbnul" tady s nějakým hodnocením. Snažil jsem se pouze reagovat na to, co se již objevilo na 4D stránkách.
Po Jihlavě se těch hodnocení asi moc neobjeví. Bylo nás tam 8+1 (Já-mimo sektor hostů), +1 (tj. 2x 0,5- jiné pohlaví ) a 0,3 (tři dorostenci á 0,1). :-) //pochopte, mám dvě dcery a tak mi genderová vyváženost nic neříká//.
No a tak sem přepíšu, s laskavým svolením to, co je na těch průkopnických 4D stránkách:

V letech učinkování naší Dukly v nejvyšší soutěži měli fanoušci možnost pravidelně ve Sportu vidět grafické rozložení sestavy v každém zápase a hodnocení jednotlivých hráčů prizmatem reportéra, nejčastěji zejména p. Hraběte a v posledních letech p. Mlse.
Opuštěním nejvyšší soutěže o tuto možnost fanoušci přišli.
Co s tím? Pojďme dění naproti a zmodifikujme si hodnocení hráčů. Hodnoťme si je sami. Jak? Jsou tu dvě možnosti.
V první řadě je to možnost vrátit se k v minulosti fungující anketě „O nejoblíbenějšího hráče FK DU-KLA Praha“. Zde měl každý fanoušek možnost po každém zápase definovaným způsobem zveřejnit (poslat) svůj hlas jednomu z hráčů, kteří do utkání nastoupili. Hráč s největším počtem takto získa-ných hráčů se stal „Hráčem kola“.
Po odehrání posledního kola soutěžního ročníku mohl každý z fanoušků poslat své hlasy až třem z hráčů. Prvnímu pět, druhému čtyři a třetímu tři hlasy. Prostou aritmetikou se následně dospělo k tomu, který z hráčů je (byl) ten nejoblíbenější.
Druhá možnost je dát fanouškům do ruky nástroj k tomu, aby si sami určili který z hráčů a jak na ně v utkání zapůsobil, výkon a nasazení kterého hráče byl ten nejlepší, kdo byl dobrý a …. no, komu to naopak zrovna moc nešlo. V této variantě ankety by měl každý z fanoušků možnost sám zvolit, jestli ocení jenom jednoho, ze svého pohledu toho nejlepšího hráče a navíc jeho výkon ohodnotit body od jednoho do deseti, kdy deset značí super extra výkon. Může ale ohodnotit všechny hráče, kteří do utkání zasáhli a odehráli více jak (dejme tomu, to bychom se ale ještě domluvili) 80 minut. Opět by byla možnost dát každému z hráčů různý počet bodů, přičemž stejné bodování může mít i víc hráčů.0
I v tomto případě by bylo výsledkem ankety určení, kterého z hráčů fanoušci tzv. „pasují“ na Hráče kola.
Hodnocení hráčů, ať už v první nebo druhé variantě, by bylo vždy ukončeno dva dny před následují-cím utkáním, aby nejpozději den před tímto utkání bylo možné výsledek hodnocení fanoušků zve-řejnit na 4D, případně i zde, v Diskuzním fóru v sekci Fanoušci na webu klubu.

 
 
martinstep
 
martinstep
11.08.2019, 10:02      Reagovat  
 
 
Prohra v Jihlavě asi nezasloužená, víceméně souhlas s vyjádřením trenéra, Skuhravého.
Nicméně následující týden bude velice krušný, snad úspěšný. Středa 14.8. od 17:00 v Berouně jasně postoupíme dále v MOL Cupu a v sobotu 17.8. Brno vyjde letos poprvé bodově naprázdno Smajlík
Moje tipy: ČL Beroun - DUKLA 0:7 s Radou v bráně a DUKLA - Brno 3:1 Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 00:28      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: To ale nic nemění na tvém povzdechu směr...
Přestaň, nepodsouvej nikomu nic. Ani slovem jsem se nedotkl kotlíku, ešusu, ba ani šálku. To možná Ty by jsi na toto téma rád rozvinul diskuzi. Klidně se toho chop. Upozorňuju Tě ale, že ti trenéři dřepí rozptýlení po celé tribuně. To Ty ale nemůžeš vědět, tak často se na Julisku zase nedostaneš.
 
 
kouk
 
kouk
11.08.2019, 00:18      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: zdeněk1. Nic jiného v tom nehledej....
To ale nic nemění na tvém povzdechu směrem k nefandící či málo fandící části kotlíku Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 00:01      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Jelikož jsem "trochu" vypadl z kotelnick...
zdeněk1. Nic jiného v tom nehledej.
 
 
kouk
 
kouk
10.08.2019, 22:43      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Jj, Zdenda je svým trenérstvím už pověst...
Jelikož jsem "trochu" vypadl z kotelnického rytmu...tak nevím...zda se tam máte nyní nějaké nepsané pořadí...kdo je fanoušek číslo 1, 2, 3...atd...každopádně tak či tak si myslím...že teď lehce podceňuješ zbylé členy kotlíku...těch "jedniček" já tam vidím více...neříkám že úplně všichni...ale jsou tam...
 
 
wrip
 
wrip
10.08.2019, 21:43      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Neber to ve zlém...ale ty tvé tréninky.....
Jj, Zdenda je svým trenérstvím už pověstný. A není sám. Těch "trenérů" máme přehršel. A správně naznačuješ, že studnice námětů je nekonečná. Na druhou stranu ale nutno uznat, že naše jednička je alespoň při fandění slyšet a není skoupá na to kluky na hřišti povzbudit. Kdyby tak všichni tito trenéři (alespoň jejich většina) při zápase svůj hlas k podpoře hráčů pozvedla, to by byla kulisa. To by byla paráda. Ale oni né. Oni budou mlčet a pak jenom kafrat.
 
 
kouk
 
kouk
10.08.2019, 20:07      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Zápas jsem neviděl, ale jednu připomí...
Neber to ve zlém...ale ty tvé tréninky...se už pomalu ale jistě stávají legendárními...nejdříve to bylo...trénovat co dělat když soupeř jde zahrávat roh...nyní se zaměřit na to co dělat na konci zápasů...co bude dál???...já to říkám pořád...že nyní už musí přijít jediné...zlepšit vhazování autů...a nebo snad natrénovat jak se chovat při soupeřově střídání během zápasu???...to by mohlo být taky velmi nebezpečné...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
10.08.2019, 18:06      Reagovat  
 
 
Zápas jsem neviděl, ale jednu připomínku si neodpustím. 10.9.2017 jsme vedli v Jihlavě před koncem 2:1 a pak potupně prohráli. Pár našich hráčů u toho tehdy bylo. Bohužel
situace se znovu (částečně) opakovala. Poučení jsme si nevzali. Je to škoda. Bude potřeba jeden tréning věnovat hře v posledních minutách. Myslím, že jsem viděl Plzeň, že to docela uměla. Je plno způsobů, jak toho dosáhnout....třeba se nám to ještě bude hodit.
Podle všeho jsme měli ještě v 87.min míč, ale to nevím přesně....
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
10.08.2019, 17:38      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Takže ,utkání jsem neviděl, nemohu tedy...
Ono by stacilo dat do zakladu Ayonga místo jalového Hadascoka…
 
 
kouk
 
kouk
10.08.2019, 17:21      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Smutno přesmutno je v duši Dukláka po vč...
Tak tak...všude platí..."host do domu...hůl do ruky"...ovšem na Julisce vítáme hosty div ne "chlebem a solí"...samozřejmě mám na mysli fanoušky...
 
 
wrip
 
wrip
10.08.2019, 14:46      Reagovat  
 
 
Dost možná se mnou nebudete souhlasit, alespoň vy, co jste zápas viděli, ale při použití desetibodové stupnice si dovolím ohodnotit Hrušku osmičkou, sedmičku dávám Jirkovi Pirochovi a Gonzálesovi, šestku Chlumeckému, Kovaľovi a Doumbiovi. Tu taky dávám Krunertovi, který o půli střídal do těch chvil nevýrazného Hadaščoka (2). No a pětku Lukáši Holíkovi. Zbývající dva co střídali, Souček s Ayongem se na hřišti moc neukázali. Dost možná k naší škodě. A čtyřkou hodnotím Domču Preislera, kterého domácí měli dokonale přečteného a věděli co a jak na něho hrát, jak mu ztrpčit život.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 18:00
FK Dukla Praha
FC Slavoj Vyšehrad